در یکی از شبانه سرگردان به Instagram هفته گذشته من در بر داشت بسیاری از دوستان تا به حال نوشته شده selfies خود را در سیاه و سفید. درست زمانی که من فکر کردم تک رنگ ممکن است یک اتفاقی متوجه شدم مشترک هشتگ #ChallengeAccepted. بنابراین من با جستجو در اینترنت. زمانی که نیم دوجین داستان در وب سایت های بین المللی به یک دوجین نسخه های مختلف – متفاوت از اعتراض در برابر کشتار جنسیتی در ترکیه به یک vaguer ‘زنان و حمایت از زنان’ نماد – از من خواسته برخی از زنان که به “این چالش را پذیرفت”.

“این چیزی جز یک پشتیبانی برای هر یک از دیگر. این پیام که همراه با چالش مرا لمس” گفت: یکی. چه بود پیام ؟ در اینجا نسخه خلاصه شده: “در میان زنان وجود دارد چند انتقادات … در عوض ما باید به مراقبت از یکدیگر. ما زیبا هستیم راه ما هستند … پست های سیاه و سفید عکس …”

عکس های اعتباری: Shinod Akkaraparambil

دوست دیگری گفت: او در ابتدا فکر کردم این بود “چیزی برای انجام با ما کنگره اما بعد متوجه شدم این بود “چیزی مربوط به ترکیه”. وقتی که من پرسید که اگر آن را عجیب و غریب است که دهها هزار نفر از زنان در حال پذیرش یک چالش است که آنها هیچ ایده ای در مورد آمد و این قطعه بود: “آره, همه چیز عجیب و غریب است و طبیعی جدید در حال حاضر. رسانه های اجتماعی تغییر کرده است بسیاری از زندگی است.”

Symbolisms تیز ابزار برای پیام های اجتماعی و علل اجتماعی پیدا کرده اند دوست عزیز در خودشیفتگی که بد نیست. اما وقتی که نه پیام و نه رسول به وضوح هدف آن را تهدید به کاهش هدف جدی اجتماعی پیام.

اگر ایده این است که فقط از آن لذت ببرید بدون تظاهر از تلاش برای صرفه جویی در این سیاره در اینجا معدن است:

#StatueOfTolerance: نباید با مجسمه آزادی فرانسه هدیه به ایالات متحده آمریکا در جشن آزادی و دموکراسی است. ما مجسمه از تحمل یک تجسم nonchalance در صورت توهین هتک حرمت و مقدار فراوان از پرنده مدفوع. شلیک یک عکاسی از خود با پوشیدن یک حلقه گل از دمپایی. اگر شما می توانید یک کلاغ یا کبوتر به قرار گرفتن بر روی سر خود را, شما یک برنده روشن.

پست آن را با هشتگ #StatueOfTolerance با این پیام: هر روز ما به عنوان خوانده شده در مورد نادان ملحدان توهین به خدایان هندو و تحمل مؤمنان garlanding مجسمه خردگرایان با کفش یا نمادهای مذهبی. در واقع این تعصب ناشی از جهل است که به نوبه خود ناشی از بستن خود از دیگر دیدگاه ها و اعتقادات برای کاهش آنچه روانشناسان تماس “ناهماهنگی شناختی’ (استرس که ناشی از یک وضعیت زمانی که یک باور درگیری با مدارک و شواهد از یک جایگزین باور). اساسی صفات تحمل هستند تعصب استحکام کم عمق know-it-all نگرش و کلی عدم قرار گرفتن در معرض. بنابراین در اینجا من تبدیل به یک مجسمه است که تحمل چنین توهین ها و حملات با یک لبخند.

با وجود این همه گیر در این سال تا به حال سهم خود را از رسانه های اجتماعی و چالش های. اگر #FlipTheSwitch سرگرم کننده بود, با مردم به دریک لحن – هر دو به معنای واقعی کلمه و ظاهرا #BinIsolationOuting در خدمت یک هدف که مردم لباس پوشیدن و در لباس های خنده دار پا به تخلیه زباله های خود را. #PatienceChallenge که همه ما crooned “چو chweet” خالص بود از بچه های ساخته شده برای نشستن ترشح بزاق در مقابل آب نبات و شیرینی. در حال حاضر اجازه دهید #StatueOfTolerance پیپ همه آنها را. و به یاد داشته باشید آنچه در قرن 19 اسپانیایی فیلسوف و نویسنده سیاسی Jaime Balmes گفت: “شما در حال تحمل نیست اگر شما نمی توانید تحمل تحمل.”

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو