نه قاضی دیوان عالی کشور نیمکت آماده برای قاب مسائل برای شور و مشورت در مورد تبعیض علیه زنان در ادیان مختلف و در مکان های عبادت است و کار سختی در دست است. ایجاد شده پس از ارجاع از یک نیمکت جلسه نقد و بررسی دادخواست ها در Sabarimala قضاوت در ماه نوامبر سال گذشته ارشد طرفداران رهبری Fali نریمان ادعا مراجع بودند نابجا. علاوه بر Sabarimala آن تنها حواله بررسی نیمکت ساخته شده بود مراجع در حکم جداگانه دادخواست در مورد ورود زنان مسلمان به مساجد و محرومیت از عبادت حقوق برای پارسی زنان متاهل به غیر Parsis و ختنه زنان در Dawoodi Bohra جامعه است.

مانند Sabarimala اختلاف شنیده SC در طول بزرگ قبل از ورود در تصمیم گیری در ماه سپتامبر 2018 سه دیگر مسائل نیز نیاز به جلسات تفصیلی. مذهبی و مسائل پیچیده متفاوت در میان تفاسیر کلامی علمای آزادی در قانون اساسی واگذار منافع جامعه پدرسالار و باورها. فنی کنار SC هنوز هم ممکن است تصمیم بگیرید که به آدرس برخی از مسائل پیشنهاد شده توسط با اشاره نیمکت مانند فعل و انفعال ماده 25 (آزادی به تمرین ص) با ماده 26 (آزادی برای مدیریت امور مذهبی). موضوع دیگر این است که تا چه حد است که دادگاه می توانید پرس و جو به شیوه های خاص برای نقض برابری (ماده 14).

پاسخ دادن به این “بزرگتر سوالات” می تواند ارائه راهنمایی به دادگاه در سال به آمده است. برعکس قوانین تصمیم گیری در پیش بینی از آینده موارد یا preempting آنها ممکن است قطعی داده متمرد سیاست و پیچیده اجتماعی پاسخ. در Sabarimala یک قابل ملاحظه هندو بخش اعتقاد بر این ورود زنان در معرض خطر خداوند Ayyappa را تجرد پاکستان و در زمان نظامی در موقعیت های پرداخت بدون توجه به SC حکم را مترقی جنسیتی فقط تنور و دولت تلاش دولت برای اجرای آن است. عدالت صنعت Malhotra اقلیت مخالفت کرده بود presciently اشاره کرد که برابری در امور دین “مشاهده شود باید در این زمینه از نمازگزاران از همان ایمان” است و مشروط اعتقادات ضروری.

تعمق در بزرگتر سوالات به جای نگاه کردن به هر موضوع مانند female genital mutilation (FGM) و یا معبد/مسجد مطلب به طور جداگانه به شمار چالش روی حیله و تزویر برای ارشد. پاسخ به پرسش های بزرگ در ایمان و برابری را باید مفاهیم بزرگ برای این کشور در حالی که درمان هر مسئله مذهبی در انزوا بیشتر افزایشی قابل کنترل رویکرد است. به مراتب بیشتر و سخت تر خواهد بود وظیفه با استفاده از نتیجه گیری های وارد شده توسط SC به هر ماده با توجه به پیچیده اجتماعی واقعیت ارائه شده اند بسیاری از حسن نیت قوانین و قضاوت های بی اثر و یا شکست. هند را کاملا مداوم SC جلسات.

این قطعه به نظر می رسد به عنوان یک سرمقاله نظر در چاپ نسخه ای از این بار از هند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de