مدیران عامل شتاب به پیدا کردن خود را به عنوان جایگزین Coronavirus گسترش

عکس: سباستین Thibault

این یک سوال است که سر هر کسب و کار است دست و پنجه نرم با در حال حاضر: چه اتفاقی می افتد اگر من تبدیل به بیش از حد بیمار به کار می کند ؟

به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس گسترش مدیریت تیم خود را تقویت جانشینی طرح و بررسی بازگشت به بالا عامل روش برای زمانی که مدیران ارشد و یا بحرانی دیگر کارکنان بیمار قرار می گیرند.

برخی از کسب و کار از جمله بیشتر مردم در پروژه های تکراری تصمیم گیری و یا اصرار دارد که ویژگی های کارکنان سند کار خود را در جزئیات بیشتر بنابراین دیگران می تواند کمک کند اگر لازم باشد. چند شرکت گفت: مدیران ارشد به آن را آسان به امید خرابی را تقویت سیستم ایمنی بدن خود را.

جی Fulcher مدیر اجرایی بشر-منابع فناوری شرکت Zenefits تشکیل 10 از مدیران ارشد برای مدیریت جلسه در اواخر فوریه که در آن او از آنها خواست شخصی سوال: چه اتفاقی می افتد اگر شما بیمار است ؟ او می خواست به دانستن بخش ادامه خواهد داد به تابع اگر مردم در حال اجرا آنها نیاز به مراقبت از خود و یا یک دوست.

‘این یک مکالمه راحت’

— Zenefits مدیر عامل شرکت جی Fulcher

“این یک مکالمه راحت” آقای Fulcher گفت: اما همه آنها وارد طرح بازگشت به بالا. باید او نیاز به زمان آقای Fulcher گفت: شرکت معاون ارشد رئیس جمهور از عملیات کسب و کار ایساک Vaughn را تبدیل به بازیگری مدیر عامل شرکت. “ما باید یک برنامه است.”

تعدادی از مدیران ارشد در حال حاضر قرارداد coronavirus از جمله مدیران عامل Madison Square Garden شرکت ، املاک و مستغلات شرکت Vereit Inc. و British telecom غول BT. در NBCUniversal مدیر عامل شرکت جف پوسته ارسال یک ایمیل به کارکنان در اواخر ماه گذشته به آنها بگویید که او تا به حال آزمایش مثبت اما همچنان مدیریت این شرکت است. “اگر چه این ویروس شده است دشوار است برای مقابله با, من موفق به کار از راه دور در لا و بهبود هستم هر روز,” او نوشت.

سه هفته پیش Cedric فرانسوا مدیر اجرایی Apellis Pharmaceuticals Inc., $2 میلیارد بیوتکنولوژی شرکت تا به حال تب با درجه پایین احساس بی حال و تا به حال خود را از دست داد حس بویایی. دکتر فرانسوا, 47, آزمایش مثبت برای coronavirus اما احساس خوبی به اندازه کافی برای ادامه در حال اجرا خود را 250 نفر شرکت از راه دور, برگزاری روزانه مدیریت تماس. حدود یک هفته پس از علائم به نظر می رسد وضعیت او بدتر شده و دکتر فرانسوا در بر داشت خود را از نفس است. هر چند او هرگز به بیمارستان رفت بیش از دو و نیم هفته است که علائم خود را ادامه دکتر فرانسوا می گوید که او نیاز به مراقبت از خود و Apellis ارشد امور مالی و دیگران پا به پر کردن در برخی از وظایف خود را.

“من تا به حال به رها کردن همه چیز,” او در مصاحبه ای گفت و اشاره کرد که او در حال حاضر به طور کامل بهبود یافتند. “من حتی نمی رفته به همه ایمیل هایی که من از دست رفته آن, بنابراین من مطمئن هستم که بسیاری از مردم ناراحت با من. اما من بسیار خوش شانس باور نکردنی کمیته اجرایی.”

به ماندن شفاف در حالی که بیمار دکتر فرانسوا ثبت یک پیام ویدئویی به کارکنان و ارائه به روز رسانی های مکرر در وضعیت خود و دولت از این شرکت است. “مردم می دانستند چه می گذرد با این شرکت با خودم” او گفت:.

ویروس مجبور است بسیاری از مدیران برای مقابله با چالش های شخصی در حالی که هدایت سازمان خود را. گلن D. Fogel, مدیر اجرایی رزرو Holdings, Inc. هفته گذشته یک تب و سردرد در حالی که همسر و فرزندان خود را نشان داد مشخصه علائمی مانند تنگی نفس و از دست دادن بویایی. آنها را به یک تست سایت در یک پزشک پارکینگ در Scarsdale, n. y., به بینی خود را swabbed. تقریبا تمام آزمایش مثبت از جمله آقای فوگل.

مقالات مرتبط

  • که استخدام و چه کسی شلیک: چگونه شرکت ها در واکنش به کروناویروس
  • مدیران عامل دست و پنجه نرم کردن با سخت ترین تماس های از حرفه خود
  • شرکت ها سعی می کنید برای حفظ شغل توسط برش پرداخت
  • میلیون ها نفر به طور ناگهانی کار از خانه. می توانید آنها ادعا می کنند مالیات استراحت ؟
  • آخرین به روز رسانی در Coronavirus و کسب و کار

در مورد او آنقدر خفیف است که او تا به حال یک سرفه اجازه می دهد او را به کار 18 ساعت در روز را به مدیریت Norwalk, Conn.-بر اساس سفر آنلاین شرکت است که حدود 27,000 کارکنان و عمل Booking.com, Priceline و OpenTable. این ویروس ساخته شده است که او را از همه بیشتر مصر در مورد جامع برنامه ریزی جانشینی. او تیم خود را در هفته گذشته به شناسایی پتانسیل جایگزین برای کارکنان سطوح مختلف پایین نردبان شرکت ها.

“شما فقط نمی دانم که رفتن به تبدیل شدن به بیماری” آقای فوگل می گوید. “من می خواهم به مطمئن شوید که ما در حال تقلا اگر کسی تماس HR و می گوید:” من در بیمارستان است.'”

برخی از شرکت های عمومی در حال اضافه کردن زبان به اوراق بهادار براده با اشاره به خطرات شرکت است که می تواند بوجود می آیند اگر مدیران سقوط بیمار و مختل کردن عملیات. شرکت Altria Group , Inc. تا به حال به نام بیلی Gifford, رئیس امور مالی خود را به عنوان مدیر عامل موقت از توتون و تنباکو لوله در مارس 19, پس از شرکت های برتر اجرایی آزمایش مثبت است. آقای Gifford و دیگر اعضای رهبری تیم را به قرنطینه رفت چرا که آنها می خواهم به در تماس با رئیس خود, مدیر عامل شرکت Howard ویلارد.

“این است که درست عمل تعادل و ما واقعا گفت: ایمنی کارکنان با چشم نسبت به تداوم کسب و کار” آقای Gifford گفت.

بسیاری از شرکت ها به خصوص آنهایی که عمومی باید قوی جانشینی برنامه های در محل, اما “این فقط یک پاکت در یک کشو هر مطلب می گوید:” جین استیونسون نایب رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت خدمات اجرایی-استخدام شرکت Korn کشتی. برخی از شرکت ها در حال تلاش برای اطمینان از رهبران سالم ماندن با گفتن آنها را به زمان برای خود و خواب به اندازه کافی برای کمک به تقویت سیستم ایمنی بدن خود را, او اضافه شده است.

در IAC/InterActive Corp. شرکت مادر از وب سایت های مانند ویمیو و Dotdash مدیران حفظ یک سند اشاره کرد که می تواند به یک نقش در عرض 24 ساعت گفت: اجرایی جوی لوین. اگر وجود دارد نه روشن جانشین این شرکت اشاره می کند که می تواند بیش از به طور موقت و یا که ممکن است “یک به دو موقعیت دور از آماده بودن برای پر کردن در آن نقش” او گفت:.

در حالی که شرکت های دولتی نیاز به فاش به سهامداران اگر بالای اجرایی آزمون های مثبت برای coronavirus که آیا نام شرکت و جایگزینی می توانید بستگی دارد که چگونه بیمار می شود می گوید: چارلز السون مدیر واینبرگ مرکز راهبری شرکتی در دانشگاه Delaware. “اگر آنها بیمار شدن سوال این است: آیا آنها همچنان به عملکرد خود را در حال حاضر نقش?” آقای السون می گوید.

پس از James K. Saccaro رئیس امور مالی غول سلامت محصولات شرکت باکستر بین المللی وارز. آزمایش مثبت برای coronavirus در اواخر ماه مارس این شرکت گفت که همچنان وظایف خود را از خانه. اگر وضعیت خود را تغییر و او نیاز به مرخصی پزشکی از عدم حضور این شرکت گفت: در یک نظارتی تشکیل پرونده که آن را به یک جایگزین بالقوه برداشت به طور موقت فرض کنیم آقای Saccaro مسئولیت های هر چند آن را به نام فرد. باکستر نیز گفت: یک ناشناس عضو هیئت مدیره قرارداد این ویروس بود و دوره نقاهت در بیمارستان اشاره کرد و اجرایی جثه E. Almeida تا به حال آزمایش منفی است.

مقدار زیادی از مدیران می گویند که آنها در حال برنامه ریزی. بث عبور مدیر اجرایی بوت ساز Ariat بین المللی مستقر در نزدیکی سان فرانسیسکو می گوید: حدود ده نفر از کارمندان ارشد تیم رهبری دیدار برای حداقل دو ساعت در روز از طریق ویدئو کنفرانس حصول اطمینان از هیچ گروهی باعث می شود تصمیم گیری در انزوا. برخی از رهبران بوده اند با شرکت بیش از 15 سال و خانم صلیب می گوید این شرکت ساخته شده است یک فرهنگ با یک “تعصب نسبت به گوش دادن.” این بدان معناست که مدیران به سرعت می توانید مرحله به هر یک از دیگر نقش ها در صورت نیاز به اطمینان حاصل شود این شرکت همچنان عملکرد. “مردم می توانید به هر یک از دیگر و کمک به,” او می گوید.

فرامينگهام, Mass., ایمنی فن آوری شرکت با بیحوصلگی حرف زدن امنیت تلفن همراه می گوید: از آن شده است برای تقویت کسب و کار خود را-تداوم برنامه ریزی برای سال های پس از حوادث مانند superstorm شنی. مدیر عامل شرکت تاد Piett می گوید که او تحت فشار قرار دادند تا این شرکت به refashion ساختار آن بسیاری از تصمیم گیری نیست جریان از طریق او. او نگرانی بیشتر در مورد شرکت فنی تیم های که در آن کارکنان ممکن است تخصص های تخصصی. او را تشویق اعضای تیم به دقت سند فرآیندهای خود را و شامل همکاران در زوم تماس و یا در شل پیام موضوعات بنابراین “هر کس می داند چه اتفاقی می افتد,” او می گوید.

“من بسیار با اعتماد به نفس من می تواند ناپدید می شوند و همه چیز را در chugging.”

—جنیفر Maloney جو سنگ چخماق و پاتریک توماس کمک به این مقاله است.

نوشتن به تراشه برش در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>