مدیران عامل دست و پنجه نرم کردن با سخت ترین تماس های از حرفه خود

تلفات جدید کروناویروس گرفته شده در اقتصاد است که سالم بود در آغاز ماه مارس به روشن امداد زمانی که دولت روز پنجشنبه گفت که 6.6 میلیون آمریکایی تا به حال کاربردی برای مزایای بیکاری در هفته قبل از.

هیچ کس سوگواری برای شرکت ها کارفرمایان در پشت تصمیم به اخراج بسیاری از کسانی که مردم اما این کارفرمایان هستند و تلاش آنها را به عنوان سخت ترین تماس های از حرفه خود. Marriott International, Inc.’s مدیر عامل گفته تحلیلگران این پیشی قدر 9/11 و بحران مالی 2008 و ترکیب شده است. در نامه ای به کارکنان General Electric Co.’s مدیر عامل شرکت گفت: این دوره ای که در آن گمنام بیشتر از knowns.

رهبران کسب و کار زندگی می کنند, تقویم, اتصال پیش بینی, پروژه ها و اهداف را به یک تاریخ خاص و یا مدت زمان. هیچ کس نمی داند که دولت با صدور حکم به ماندن در خانه را بلند خواهد شد که ارائه یک تقویم مورد به عنوان مفید در سال 2020 به عنوان یک هشت بازیکن آهنگ. مانند این است که اتفاقی در اطراف در تاریکی.

به عنوان درآمد سه ماهه کنفرانس تلفنی را در هفته های آینده انتظار می رود به شنیدن بسیاری از “ما نمی دانیم” “این سخت است برای گفتن” و “من آرزو می کنم من تا به حال یک توپ کریستال.” این شرایط نیست معمولی برای مدیریت کلاس.

“مدیران اجرائی سیمی به اقدام” جری Colonna سابق سرمایه داری که در حال حاضر مشاوره مدیران ارشد به من گفت این هفته است. “این واقعا سخت است که آنها واقعا نمی دانند که آنچه در عمل را. آن را مانند گرفتن یک سطل آب برای خاموش کردن آتش سوزی و نمی دانستند اگر سطل پر از آب و یا برف.”

بهرام Akradi بنیانگذار زمان زندگی Inc. سلامت-باشگاه های زنجیره ای گفت: در مورد 38,000 مردم در حقوق و دستمزد خود را: “آنچه که من در تلاش برای انجام دهید این است که مطمئن شوید که من برای نگه داشتن همه در این کشتی دست نخورده ماندن و زنده است.’

عکس: زمان زندگی

بهرام Akradi ایران متولد بنیانگذار زمان زندگی Inc. سلامت-باشگاه های زنجیره ای, یکی از این مدیران به دنبال آب در سطل است. من صحبت با آقای Akradi اغلب در هفته های اخیر در مورد چگونه شرکت خود را مرور بحران است.

پاسخ: آن را زیبا. درآمد همه اما خشک نزدیک به 1 میلیارد دلار در تحولات جدید بر روی یخ. “این حقایق” او به من گفت در طول یک شنبه FaceTime جلسه از Chanhassen, Minn., دفتر. “خالی پارکینگ در حال یک واقعیت است.”

مانند بسیاری از honchos سخن من به آقای Akradi خواهد مانند رهبران سیاسی به مجموعه شرکت تاریخ به بازگشایی کسب و کار و پایان سفت و سخت پناه قوانین—حتی در صورتی که تاریخ چند هفته آینده است. او همچنین می خواهد همه لوایح در سراسر کشور به تعویق افتاد در ماه آوریل است. مثلا وام مسکن یا ماشین پرداخت با توجه به این ماه باید به تعویق افتاده است.

در صدر فهرست نگرانی آقای Akradi می توانید کنترل: 38,000 مردم در حقوق و دستمزد خود را. او تشبیه زندگی به یک قایق در آبهای آشفته. “ما در یک طوفان عظیم” او گفت: کارکنان مارس 25. “ما هیچ ایده چه مدت طوفان است و یا چقدر بد آن را به دریافت کنید. آنچه من در تلاش برای انجام دهید این است که مطمئن شوید که من برای نگه داشتن همه در این کشتی دست نخورده ماندن و زنده است. که تمام است.”

هشت روز قبل از زمانی که او بسته بیش از 150 باشگاه در 30 متحده او ثبت یک پیام ویدئویی گفتن کارکنان زمان زندگی می تواند آب و دو هفته تعطیلی بدون شکستن خیلی از عرق. پس از آن او می خواهم که به خلاق.

هفته گذشته آمد یکی دیگر از فیلم که در آن او تا به حال به توضیح دهد که چرا حدود 36,000 یا حدود 90 درصد از کارکنان انجام می کردند که از روز شنبه. این حرکت شامل تعهد به پرداخت 100 درصد از کارگران آسیب دیده’ حق بیمه اضافی 10 میلیون دلار برای یک صندوق برای کمک به کارکنان با ملزومات است که بیکاری چک را پوشش نمی.

این نیست که چگونه او آن را می خواهد. “آنها با من بوده است 28 سال متلاشیکننده خود را به عقب به پایان می رسد.” در حال حاضر او را تشویق آنها را به خرید تنها اصول اولیه و سعی کنید اگر لازم باشد برای مذاکره مطلوب با وام دهندگان بالقوه.

مربوط تصویری

در زیر جدید کروناویروس بسته محرک اقتصادی توسط رئیس جمهور امضا مغلوب ساختن پیشی جستن برخی از کارگران ممکن است کسب درآمد بیشتر از مزایای بیکاری از آنچه آنها به دست آورده قبل از گذاشته شدن. وال استریت ژورنال را Gerald F. Seib توضیح می دهد که چرا این مورد است. عکس: آنا وات برای وال استریت ژورنال

آقای Akradi, 58, قطع مشاغل قبل و در طول بحران مالی که کاهش در درآمد اختیاری ناودان صنايع مختلف از جمله تناسب اندام. حتی برش زیر 200 شغل “احساس مرگ و زشت ترین چیزی که من تا به حال به انجام در زندگی من است.” چقدر بدتر آن است که این زمان ؟ “این است که حتی در همان مدار.”

روز پس از آخرین صحبت با آقای Akradi من صحبت با تلفن با ZipRecruiter Inc. موسس و مدیر عامل شرکت ایان Siegel به عنوان او نگه داشته چشم بر روی دو کودک در خانه اش در جنوب کالیفرنیا. آقای سیگل را به تازگی به پایان رسید پرپیچ و خم از یک ماه است که شامل تخمگذار کردن و یا به طور نامحدود furloughing 500 نفر تقریبا یک سوم از کارکنان.

ایان Siegel مدیر اجرایی ZipRecruiter Inc., گفت: تصمیم خود را به اخراج کردند یا تقریبا یک سوم از کارکنان خود را که قطعا سخت ترین تصمیم من تا به حال به.’

عکس: کول Burston/مهر نیوز

“تمام راه را تا 9 مارس ما در رونق اقتصاد و پس از آن به معنای واقعی کلمه یک شبه ما در یک رکود اقتصاد است.” جویندگان کار استفاده از ZipRecruiter به جستجو و درخواست شغل شده توسط شرکت ها در وب سایت خود را. همه استخدام متوقف شده است اما لیست به سرعت در حال کاهش یافته است شروع مارس 10.

او تا به حال به تصمیم می گیرید که آیا کاهش ناگهانی یک “شوک به سیستم و یا طبیعی است.” بدون دقیق قطب نما, او تصمیم به برنامه ریزی برای بدترین سناریو. “ما می دانستیم که ما باید به انتخاب های سخت سریع و یا سخت تر از انتخاب های بعد.” او عمدا قطع به استخوان است.

آقای Siegel, 46 و مدیریت تیم در زمان حدود یک هفته به شکل از چه باید بکنید. نگه داشتن 700 نفر از کارکنان خواهد بود قابل توجه این شرکت نقدینگی و درآمد سطوح. آن را به احتمال زیاد می دهد ZipRecruiter به اندازه کافی سر تعداد به محور عقب به رشد اگر تیز افزایش در استخدام در انتهای این بحران است.

این روند واقعا دلخراش بود; “قطعا سخت ترین تصمیم من را.” آقای Siegel مطلع هر آواره کارمند به صورت جداگانه از طریق کنفرانس ویدئویی ساخت آن را روشن است که هر یک در نظر گرفته شد با ارزش است. او امیدوار است به rehire بسیاری از آنها.

در اینجا یک نکته مهم آقای Siegel طول می کشد دور از این مراحل: یک راه اندازی مانند خاک ZipRecruiter می تواند sobered در یک لحظه متوجه.

“من واقعا فکر ما سخت شد که ما عملیاتی رویین تن” او گفت:. مراحل گرفت ماه گذشته “فروتنی.”

این مدیران معتقدند که ظهور خواهد کرد و کسب و کار خود را در نهایت شبیه آنچه مانند نگاه یک ماه پیش. آقای سیگل گفت: ساخت لازم کاهش در حال حاضر این معنی است که شرکت می تواند همچنان به زندگی می کنند یک روز دیگر و آقای Akradi می گوید اجرائی مانند او به عنوان حیله گر به عنوان آنها در حال محکم.

“من هرگز رفتن به سریع تر از خرس” آقای Akradi به من گفت. “من فقط باید سریع تر از بسیاری از مردمی دیگر.”

مشاوره خوب اما outrunning مرد دیگر درست کردم خیلی سخت تر انجام دهید.

نوشتن به جان Stoll در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de