مدیر عامل ساکس پدر و مادر به

هلنا فاکس, مدیر اجرایی خلیج هادسون است شرکت ، کمک ساده کردن خرده فروشی کنگلومرا با فروش کسب و کار و بهبود عملیات.

عکس: Christinne کرم/مهر نیوز

خلیج هادسون است , Co. ‘s اجرایی در حال خروج از شرکت با توجه به افراد آشنا با این وضعیت پس از معامله آن در هفته گذشته با سهامداران شد.

هلنا فاکس پیوست پدر و مادر از Saks Fifth Avenue, از CVS سلامت Corp. در سال 2018 و کمک به ساده کردن خرده فروشی کنگلومرا با فروش کسب و کار و بهبود عملیات. خانم فاکس, 55 سال است انتظار می رود به ترک در مارس 13, یکی از مردم گفت. ریچارد بیکر, خلیج هادسون است رئیس اجرایی تبدیل خواهد شد مدیر عامل شرکت فرد گفت.

یک خلیج هادسون است, سخنگوی تا به حال هیچ اظهار نظر فوری.

سهامداران در هفته گذشته به تصویب یک معامله با یک گروه سرمایه گذار که شامل آقای بیکر به شرکت های خصوصی برای 11 دلار کانادا یک سهم یا تقریبا US$8.25.

آقای بیکر املاک و مستغلات اجرایی که وارد کسب و کار مد در سال 2006 زمانی که خود شرکت سرمایه گذاری پرداخت می شود $1.2 میلیارد دلار برای Lord & Taylor. او ساخته شده است یک سنگ که شامل خلیج هادسون است زنجیره ای خرده فروشی در کانادا, Saks Fifth Avenue, گروه آلمان-فروشگاه های زنجیره ای Galeria Kaufhof و فلش فروش خرده فروش Gilt Groupe.

بسیاری از کسانی که کسب و کار شد و بعد به فروش می رسد به تمرکز بر روی بهبود عملیات ساکس و خلیج هادسون است, که در تلاش بودند در مواجه با رقابت از آنلاین upstarts و دیگر رقبا.

بازاریابی و روابط عمومی و مشترک توابع غیر متمرکز اجازه می دهد کسب و کار به کار به طور مستقل به مردم گفت. رفتن به جلو این شرکت خواهد بود ساختار بیشتر شبیه به یک شرکت هولدینگ با روسای جمهور ساکس و خلیج هادسون است خود را در حال اجرا کسب و کار مربوطه به مردم گفت.

فروشگاه داشته اند به خصوص سخت و زمان بازسازی خود را در یک جهان که در آن خرید منتقل شده آنلاین. Macy’s , Inc. برنامه ای برای نزدیک 125 فروشگاه بیش از سه سال و به تازگی گذاشته حدود 2000 نفر از کارکنان. و Barneys New York برای ورشکستگی زمینه تابستان سال گذشته هر چند نام تجاری آن است که زندگی در ادارات واقع در برخی از فروشگاه ساکس.

خلیج هادسون است در سال 2017 شد هدف از فعال سرمایه گذار زمین و ساختمان مدیریت سرمایه گذاری LLC که خواست شرکت به حداکثر رساندن ارزش املاک و مستغلات خود را با تبدیل آن به فضای خرده فروشی از جمله آن Saks Fifth Avenue گل سرسبد در منهتن به برج های اداری و هتل ها و یا انواع دیگر از بوتیک.

پس از خروج از آن مدیر عامل جرالد Storch در سال 2017 خلیج هادسون است, استخدام خانم فاکس که تا به حال صرف بیش از 25 سال با CVS اخیرا به عنوان رئیس جمهور از داروخانه آن را بدست آورد. خانم فاکس بود که یک بخش کلیدی از CVS تصمیم در سال 2014 به قطع فروش محصولات توتون و تنباکو.

در خلیج هادسون است, خانم فاکس jettisoned طلایی, Kaufhof و عملیات و همچنین Lord & Taylor, هموار راه را برای شرکت های خصوصی.

این divestitures مطرح C$2.4 میلیارد دلار درآمد حاصل از آن C 1.6 میلیارد دلار شد مورد استفاده قرار گیرد به پرداخت بدهی.

مجموع درآمد تضعیف کمتر از 1% به C$5.55 میلیارد دلار در نه ماه است که به پایان رسید Nov. 2. از دست دادن خالص گسترده تر به C$935 میلیون از C$823 میلیون سال قبل.

آقای بیکر گفت: این امر می تواند آسان تر به جلو و شرکت از آن رکود دور از چشم های عمومی.

“این زمان در خرده فروشی به اختراع دوباره به ارتقاء حضور ما آنلاین و در فروشگاه ها و ایجاد یک بهتر و هیجان انگیز تر شرکت می باشد. در حال خصوصی ما قادر خواهیم بود که” او در مصاحبه ای گفت: هفته گذشته است.

با آقای بیکر قوی املاک و مستغلات پس زمینه این شرکت است که انتظار می رود نگاهی به راه های جدید برای باز کردن ارزش از خواص آن رفتن به جلو یکی از مردم گفت.

نوشتن به سوزان در Kapner [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im