رئیس بانک فدرال جروم پاول اشاره به چشم انداز یک ضربه به گردشگری و صادرات و بازارهای مالی به عنوان راه این ویروس می تواند دندانه رشد اقتصادی ایالات متحده.

عکس: اندرو Harrer/مهر نیوز

واشنگتن—بانک مرکزی در حال اتخاذ یک موضع محتاط به عنوان آنها در نظر بگیرید که چگونه از شیوع کروناویروس در چین می تواند موج دار شدن از طریق اقتصاد جهانی در ماه های آینده.

بیش از دو روز از جلسات در کاپیتول هیل رئیس فدرال جروم پاول ارائه ارزیابی خوش بینانه ای از اقتصاد ایالات متحده در حالی که هشدار از خطرات جهانی زنجیره تامین از خاموش شدن ناگهانی تولید در چین است.

آقای پاول در شهادت روز شنبه قبل از بانکی سنای کمیته همچنین با اشاره به چشم انداز یک ضربه به گردشگری و صادرات و بازارهای مالی به عنوان راه این ویروس می تواند دندانه رشد اقتصادی ایالات متحده.

“ما شروع به دیدن آن در داده های اقتصادی در آینده نسبتا به زودی. آن را بیش از حد نامشخص حتی به حدس و گمان در مورد آنچه در سطح خواهد شد که گفت:” آقای پاول.

به اشتراک گذاری افکار خود را

چه اقداماتی صورت وجود باید تغذیه را در پاسخ به شیوع کروناویروس در چین ؟ پیوستن به مکالمه زیر.

آقای پاول گفت: بانک مرکزی می خواهد برای دیدن شواهدی وجود دارد که اختلالات ناشی از چین در مقام دوم جهان اقتصاد مداوم و مواد برای اقتصاد ایالات متحده قبل از آن را در نظر برش نرخ بهره.

آقای پاول را تغذیه همکاران تکرار شده پیام خود را در روزهای اخیر. “اگر این وضعیت به طور قابل توجهی بدتر و ما شروع به دیدن تاثیر قابل توجهی بر اقتصاد ایالات متحده پس از آن ما می خواهم به فکر می کنم در مورد محل اقامت. اما من فکر نمی کنم ما در آن نقطه در حال حاضر گفت:” بانک فدرال فیلادلفیا جمهور پاتریک Harker در طول یک تعدیل بحث در نیوآرک دلم., در روز دوشنبه. “ما فقط نیاز به اجازه دهید این بازی است.”

زودتر به حال آمریکا و چین یک قرارداد امضا شده است که کاسته تجارت تنش ها در ماه گذشته از شیوع کروناویروس در چین شعلهور شک و تردید در مورد اقتصاد جهانی چشم انداز در سال 2020 است.

بانک مرکزی نقل مکان کرد و به شدت در سال گذشته به ارائه محرک به کوسن جهانی اقتصاد از رشد و تکثير توسط تجارت تنش است. تغذیه مقامات برش خود را معیار فدرال-نرخ وجوه سه بار در سال گذشته به یک محدوده بین 1.5% و 1.75% پس از بالا بردن آن چهار بار در سال 2018 است.

سر از نیوزیلند بانک مرکزی که تعجب بازارهای ماه اوت گذشته با ساخت یک و نیم درصد-نقطه برش به سیاست رای در میان نگرانی ها در مورد رشد اقتصاد جهانی رکود گفت: در این هفته مزایای “بیمه” کاهش نرخ به آدرس اختلالات از کروناویروس نبود روشن است.

فرماندار آدریان Orr, گفت: بانک مرکزی در حال حاضر طرح کوتاه مدت تاثیر از این بیماری همه گیر شد تا حدودی بر اساس محدودیت های مسافرتی در حال برداشته در ماه مارس.

سیاست گذاران در استرالیا نیز برگزار شد سیاست خود را با نرخ ثابت در هفته گذشته. در مقایسه با سال 2003 شیوع سارس ویروس coronavirus را “وقفه در اقتصاد چین در کوتاه مدت ممکن است بیشتر گفت: فیلیپ لاو فرماندار استرالیا بانک مرکزی در هفته گذشته.

“این مهم است که ما نمی catastrophize در اینجا,” او گفت:. “ممکن است این کار نمی کند اما آن را نیز ممکن است که سارس تجربه مناسب ترغیب به آنچه اتفاق می افتد در اینجا.”

ضمن تایلند بانک مرکزی در هفته گذشته به طور غیر منتظره کاهش نرخ بهره خود را به یک رکورد کم است. فیلیپین بانک مرکزی نیز کاهش شبانه نرخ وام در هفته گذشته.

چین به عنوان مرکز جهانی زنجیره تامین برای محصولات متعددی از جمله اتومبیل و کامپیوتر تراشه. پکن به اعمال قرنطينه است که idled, کارخانه, در حالی که سفر هوایی به این کشور محدود شده است.

کسانی که اختلال تهدید به درایو کالا, قیمت پایین تر, که می تواند منجر به کاهش تورم است. شاخص قیمت کالاها نگهداری IHS Markit هفته گذشته ارسال شده پنجم آن-بزرگترین افت هفتگی در آن 25 سال سابقه و کاهش یافت و به سه سال کم است.

در آمریکا بازارهای سهام متوقف شد بعد از مسابقه به رکورد ماه گذشته و معامله بالاتر در اخبار است که این ویروس گسترش ممکن است کاهش یابد. عین حال بازدهی اوراق قرضه را تضعیف بازتاب بیشتر عدم قطعیت در مورد اینکه آیا رشد ممکن است آهسته اگر این بیماری همه گیر نیست و به سرعت موجود است.

بانک فدرال شش ماه یکبار گزارش به کنگره منتشر شده در هفته گذشته بارها و بارها برجسته پتانسیل رشد headwinds از coronavirus و ذکر fragilities در چین شرکت و بخش مالی آن گفت: ترک آن را در معرض عوارض جانبی تحولات است.

“از آنجا که از اندازه اقتصاد چین قابل توجهی پریشانی در چین می تواند بیش از نشت به ایالات متحده و بازارهای جهانی از طریق یک نو سنگر سازی از خطر اشتها آمریکا و افزایش ارزش دلار و کاهش در تجارت و قیمت کالاها” در این گزارش است.

تغذیه مقامات رشد به خصوص حساس به تحولات جهانی در سال گذشته در بخشی به دلیل رشد ضعیف تر در خارج از کشور ساخته شده آن را سخت تر برای بانک مرکزی به نگه داشتن تورم آمریکا در هدف 2%.

نوشتن به نیک Timiraos در nick.timiraos@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

آموزش سئو