روز پنجشنبه برای اولین بار از 112 میلیون خانوار دریافت یک نامه درخواست از آنها برای پاسخ آنلاین به صورت 2020 سرشماری.

عکس: دانیل Acker/مهر نیوز

واشنگتن—دولت بزرگترین تلاش برای جمع آوری داده ها در آمریکایی ها از اینترنت استفاده می شود در این هفته هنگامی که ده ها میلیون نفر از خانواده ها خواسته خواهد شد که برای پر کردن آنها 2020 سرشماری اشکال آنلاین.

تعداد ضبط خواهد شد یک کشور است که تغییر کرده است به طور قابل توجهی از سال 2010. موجی از پیری جمعیتی و سقوط در نرخ باروری پس از آخرین رکود اقتصادی را تحت فشار قرار دادند تا ميانه سن یک سال به 38. سیل از آمریکایی ها به شهرهای بزرگ کاهش پیدا کرده است و به شدت. بیش از یک پنجم آمریکایی ها صحبت می کند یک زبان دیگر غیر از زبان انگلیسی در خانه.

تکنولوژی را به حساب هر دو راحت تر و سخت تر نما خطرات که در حال تولد یک دهه پیش. اداره آمار مقامات نگران هستند که دروغ گسترش بیش از رسانه های اجتماعی می تواند لکه دار کردن تعداد. هفته گذشته Facebook, Inc. حذف تهمت کمپین تبلیغات برای یک کنگره منطقه سرشماری که در جمع آوری کمک مالی بشه.

آمریکایی ها کاهش اعتماد به دولت و رشد نگرانی های حریم خصوصی نیز انتظار می رود برای تضعیف مشارکت.

قانونگذاران و دولت ناظران نگران هستند که تکنولوژی جدید را زیر بنای آنلاین تعداد آماده نیست. ماه گذشته دفتر روشن به یک سیستم پشتیبان گیری مدیریت خانواده’ آنلاین پاسخ که نبود آزمایش گسترده, با توجه به دفتر پاسخگویی دولت.

اداره آمار می گوید آن است که به طور کامل آماده برای شروع به شمارش. روز پنجشنبه برای اولین بار از 112 میلیون خانوار دریافت یک نامه درخواست از آنها برای پاسخ آنلاین. آن را شامل یک فرد کد برای استفاده از زمانی که وارد پاسخ در my2020census.gov. یکی دیگر از 31 میلیون خانوار است که تلقی بعید به پاسخ آنلاین نیز دریافت مقاله پرسشنامه در پست هر چند هر کس باید این گزینه به پاسخ آنلاین و همچنین از طریق تلفن.

“ما در حال آماده به عنوان به عنوان هر کسی می تواند برای این سرشماری گفت:” مایکل Thieme اداره دستیار مدیر برای سرشماری بمدت ده سال برنامه های سیستم ها و قراردادها.

این نتایج سرشماری تعیین خواهد کرد که متحده به دست آوردن و از دست دادن کرسی کنگره و آرا پس از این سال انتخابات و استفاده می شود برای توزیع حداقل $675 میلیارد سال در بودجه دولت است.

قانونگذاران باید نگرانی که آنلاین سرشماری-پاسخ سیستم می تواند شبهه در راه همان است که HealthCare.gov به Obamacare بیمه ثبت نام سایت سقوط تحت ترافیک سنگین در سال 2013. کسانی که کمک کرده اند ساخت سرشماری سیستم می گویند این مشکلات بعید است به دلیل آن است که پیچیده تر مبتنی بر ابر بهره برداری از تشکیل خوشه از منابع محاسباتی. اگر یک خوشه دارای مشکل می توان آن را به سرعت جایگزین در حالی که دیگر خوشه همچنان به کار گیرند.

“دو چیز شما را از که حالت ارتجاعی و امنیت” گفت: Seth مور مدیر اجرایی T-Rex راه حل یک پیمانکار است که یکپارچه سازی فن آوری در پشت 2020 تعداد. سرشماری انتظار دارد در مورد 120,000 مردم می توانید سعی کنید برای پاسخ به آنلاین در یک بار هر چند از آن ساخته شده است به اندازه کافی ظرفیت برای 600,000 مردم را به انجام این کار به طور همزمان.

گائو نیز گفت: در ماه گذشته که اداره آمار در ادامه به چالش های در پرداختن به امنیت سایبر ضعف مانند پیگیری و حل و فصل, امنیت, توصیه های وزارت امنیت داخلی. آقای Thieme گفت: این اداره انجام داده است “همه چیز مثل انسان ممکن است” برای ایجاد سیستم امن از جمله مسدود کردن آدرس های IP از خارج از ایالات متحده

“ما قادر به یاد بگیرند که بسیاری از هر هک که اتفاق افتاده در 10 سال گذشته گفت: با استناد به 2015 نقض داده ها در دفتر مدیریت پرسنل و 2013 از هک هدف Corp. اطلاعات مربوط به مشتری.

بیشتر در سرشماری سال 2020

  • Facebook حذف تهمت کمپین تبلیغات با استناد به سرشماری دخالت سیاست (5 مارس)
  • اداره آمار می افتد فقط از متقاضی هدف (5 مارس)
  • ناظر هشدار سرشماری سال 2020 آماده نیست (Feb. 12)
  • دیوان عالی کشور بلوک تابعیت سوال از 2020 سرشماری (ژوئن 2019)

شروع بعد از این بهار خانواده است که پاسخ نمی دهند به سرشماری بعمل توسط enumerators که قرار داده خواهد شد پاسخ های خود را به یک برنامه در یک سرشماری صادر آی فون. برخی از زمینه-اتاق کارگران نگران هستند که این بازدیدکننده داشته است می تواند آنها را در معرض coronavirus که بیشتر می تواند مانع این اداره در تلاش برای استخدام صدها هزار نفر از مردم برای آن دسته از مشاغل در بازار کار است. این اداره گفته است که در حال همکاری با مقامات بهداشت فدرال برای جلوگیری از ویروس کشنده مانع از این تعداد است.

گسترده تغییرات جمعیتی خواهد شد و همچنین در این سال تعداد بیشتر به چالش کشیدن. مردم کمتر به خانه های خود از بیش از یک دهه پیش و در نتیجه تعداد زیادی از مستاجرها و دیگران با کمتر پایدار ترتیبات زندگی است که سخت تر برای پیگیری کردن. دفتر استقرار حدود 14000 آمار داوطلبان به اردو RV پارک ها و تفرجگاه ها و هتل ها و متل ها racetracks carnivals سیرک و مکان های دیگر به دفعات مشاهده شده کسانی که فاقد دائمی آدرس.

تقریبا یک هفتم مردم در ایالات متحده متولد شده در یک کشور دیگر و چهار در 10 اقلیت هستند.

“بسیاری از ترین undercounted جوامع جوامع از رنگ است که در حال حاضر نمایندگی سریعترین بخش در حال رشد از جمعیت ما گفت:” نورمن بریستول, Colón, مدیر اجرایی, پنسیلوانیا سرشماری سال 2020 تکمیل تعداد کمیسیون.

این decennial پرسشنامه نخواهد پرسید پاسخ دهندگان اگر آنها شهروندان آمریکایی پس از دیوان عالی کشور در اثر مسدود مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از جمله سوال. یک نظرسنجی که در اوایل سال جاری توسط حزبی مرکز تحقیقات پیو نشان داد که بیش از نیمی از پاسخ دهندگان فکر 2020 پرسشنامه در مورد خواسته شهروندی است.

برای کمک به رسیدن به مهاجران و اقلیت های سرشماری است که ارائه مواد موجود در 59 غیر انگلیسی زبان و صریح در توسعه مواد که پاسخ پاسخ دهندگان نمی تواند در برابر آنها.

به اشتراک گذاری افکار خود را

آیا شما انتظار می رود تا سال 2020 آمار برای ارائه یک تصویر دقیق از امریکا ؟ پیوستن به مکالمه زیر.

نوشتن به جانت Adamy در janet.adamy@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im