سرشماری سال 2020: چگونه به مطمئن شوید که شما در حال شمارش

اورلاندو فلوریدا.

سرشماری روز – تاریخ استفاده می شود به مرجع که در آن یک فرد برای زندگی پس از یک دهه تعداد وارد دوشنبه با یک کشور تقریبا فلج گسترش این رمان coronavirus. اما سرشماری مقامات قول داد این کار خواهد بود به اتمام آن تا پایان سال مهلت.

این ویروس را گسترش مجبور است اداره آمار ایالات متحده به حالت تعلیق در زمینه عملیات برای یک ماه از اواسط ماه مارس تا اواسط آوریل هنگامی که فرایند استخدام خواهد بود ramping تا تا 500,000 موقت سرشماری جویند. این اداره نیز با تاخیر آغاز شمارش برای بی خانمان و زندگی مردم در گروه چهارم مانند کالج خوابگاه ها و خانه های سالمندان و عقب رانده مهلت برای بسته بندی کردن سر تعداد از پایان ماه جولای تا اواسط ماه اوت است.

اداره آمار مورد نیاز است توسط قانون فدرال برای ارسال جمهور شمارش استفاده می شود که به حک کردن کنگره مناطق — یک فرایند شناخته شده به عنوان apportionment و رسم دولت قانونی مناطق دسامبر 31. برخی از گروه ها نشان می دهد که مهلت عقب رانده شود هر چند آن را در حال حاضر لازم الاجرا توسط قانون فدرال است.

“ما لیزر متمرکز در اساسنامه را 31 دسامبر آخرین مهلت برای apportionment شمارش و تعداد جمعیت. ما ادامه خواهد داد برای ارزیابی تمام عملیات ما برای دیدن اگر وجود دارد هر گونه تغییراتی که باید ساخته” مایکل کوک رئیس اطلاعات عمومی در اداره آمار ایالات متحده روز سه شنبه گفت.

تعداد سر آغاز شده و در اواخر ماه ژانویه در روستایی روستاهای بومی در آلاسکا اما بقیه کشور نبود قادر به شروع به پاسخ دادن به این پرسشنامه تا هفته دوم ماه مارس زمانی که اداره آمار خود پاسخ سایت زنده رفت و مردم دریافت اعلامیه در پست الکترونیکی است که آنها می توانند شروع به پاسخ دادن به سوالات. اما بود که تنها یک هفته قبل از بسیاری از فرمانداران و شهرداران آغاز صدور stay-at-home سفارشات به سرعت ویروس را گسترش تا حد زیادی مانع فرد در تظاهرات و جلسات و درب ضربه توسط فعالان به منظور بالا بردن آگاهی در مورد سرشماری سال 2020.

کارشناسان می گویند اتصال با اعتماد رهبران جامعه در فرد است که بهترین راه برای رسیدن به مردم در سخت-به-تعداد گروه هایی که ممکن است با احتیاط از دولت فدرال است.

“این مسئله وجود دارد توجه است. قطعا زمانی که مردمی هستند نگران مسئله بهداشت عمومی و کودکان دور از مدرسه و آنها در حال دور شدن از کار, این یک نگرانی است که سرشماری نیست در بالای ذهن مردم به عنوان شما می خواهید آن را به توان گفت:” توماس Saenz رئیس جمهور از مکزیکی آمریکایی دفاع حقوقی و آموزشی صندوق.

اداره آمار ایالات متحده است صرف 500 میلیون دلار در تلاش های امداد رسانی از جمله تبلیغات و آن را با تکیه بر بیش از 300,000 های غیر انتفاعی کسب و کار های محلی و گروه های مدنی را تشویق به مشارکت در جوامع خود. کسانی که تلاش شده است صالح با سراسر کشور خاموش کردن.

دو نظرسنجی که توسط مرکز تحقیقات پیو نشان می دهد این پیام بود که رسیدن به مخاطبان – حداقل قبل از شیوع کروناویروس. پیو انجام شده در دو نظرسنجی که در اوایل ژانویه و دیگری در اواخر فوریه و اوایل ماه مارس. در آن زمان کسانی که تا به حال دیده یا شنیده ام چیزی در مورد آمار رشد از نیمه به دو سوم از پاسخ دهندگان به بررسی مرکز یافت می شود.

بسیاری از سرشماری داوطلبان نخواهد بود فرستاد تا اواخر ماه مه به دست کشیدن بر روی درب خانه که در آن مردم هنوز پاسخ این پرسش آنلاین از طریق تلفن و یا از طریق پستی پشت یک کاغذ بود. تا پس از آن در سرشماری هل دادن مردم برای پاسخ به این سوالات به طوری که آنها نمی خواهد که هر کسی ضربه زدن بر درهای خود را در اواخر بهار و تابستان است.

از روز شنبه بیش از 36 درصد از خانواده ها در حال حاضر پاسخ به سوالات و اداره آمار گزارش شده در این هفته است که 40,300 کارگران موقت در حقوق و دستمزد که از اواسط ماه مارس.

2020 سرشماری کمک خواهد کرد که تعیین چگونه بسیاری از کنگره کرسی و رای کالج انتخاباتی هر ایالت می شود و همچنین به عنوان توزیع برخی از 1.5 تریلیون دلار در هزینه های دولت فدرال.

محققان در موسسه شهری که نگران تغییر تسهیلات در پاسخ به کروناویروس ممکن است در حال حاضر یک تصویر تحریف شده از که در آن مردم زندگی می کنند در سرشماری سال بعد. برخی از مردم خود را ترک کرده اند معمول خوابگاه به حرکت به عقب در با پدر و مادر یا بستگان مسن, فرار به خانه های تعطیلات و یا تا به حال به حرکت می کند چرا که آنها نمی تواند پرداخت اجاره بها با توجه به مشاغل از دست رفته در طول همه گیر به آنها گفت.

شهری محققان موسسه گفت: اداره آمار نیاز به پردازش بیشتر زمان برای شناسایی تکراری پاسخ و ارائه دستورالعمل های اضافی در مورد مردم چگونه باید پاسخ دهند که سنتی توصیه برای پاسخ به جایی که شما زندگی می کنند در تاریخ 1 آوریل است و دیگر روشن برای برخی از. آنها در حال پرسیدن که Dec. 31 مهلت تعویق افتاد, که نیاز به یک قانون در کنگره است.

“به هیچ وجه قابل شمارش می رویم به توان تولید تا پایان ماه دسامبر گفت:” رابرت سانتوس, معاون رئیس جمهور و رئیس methodologist در موسسه شهری. “این غیر محتمل.”

این داستان شد به گزارش آسوشیتد پرس.

یادداشت سردبیر: به عنوان یک سرویس عمومی, مانیتور حذف کرده است paywall برای همه ما coronavirus پوشش. از آن رایگان است.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>