CDC قرنطينه آمریکایی تخلیه از مرکز چین شیوع ویروس

چالش برای سفر و اوقات فراغت سهام رشد اقتصادی آهسته تر و ضعیف تر یوان چین در میان بازار جدید مفاهیم سرمایه گذاران در حال خرید و فروش با عنوان جدید کروناویروس به سرعت در حال گسترش. عکس: ایسنا/Qilai شن

آمریکایی ها که تخلیه شدند از کانون چین شیوع کروناویروس را قرنطینه می شود و به مدت 14 روز در یک پایگاه نظامی آمریکا برای جلوگیری از گسترش بیماریهای عفونی, مقامات بهداشتی فدرال در روز جمعه گفت.

قرنطینه برای اولین بار در ایالات متحده به دستور دولت فدرال در حدود 50 سال در آمد که انگلستان و روسیه هر گزارش اولین مورد از این ویروس خطرناک در حالی که کشورهای دیگر نقل مکان کرد برای محدود کردن ترافیک هوایی با چین به عنوان تعدادی از افراد آلوده وجود دارد با نزدیک شدن 10,000.

قرنطینه به منظور امر به 195 شهروندان ایالات متحده تخلیه شنبه از ووهان چین شهر در مرکز شیوع آورده و به پایگاه هوایی رزرو مارس در شهرستان ریورساید کالیفرنیا مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت.

CDC در توصیف این حرکت به عنوان احتیاطی و پیشگیرانه در حالی که توصیف فوری خطر ابتلا به مجمع عمومی آمریکا به عنوان کم است. “اگر ما را قوی اقدامات در حال حاضر ما ممکن است قادر به بلانت تاثیر ویروس بر آمریکا” گفت: نانسی R. Schultze،, مدیر مرکز ملی ایمن سازی و بیماری های تنفسی در CDC.

آخرین ويروس

 • CDC است quarantining آمریکایی تخلیه از ویروس کانون.
 • آمریکایی دلتا و ایران در حال توقف پروازها به مقصد چین است.
 • سهام کاهش یافت و بیش شیوع.
 • روسیه و انگلستان در گزارش خود موارد است.
 • Facebook است ممنوعیت پست در مورد جعلی درمان.

دو هفته قرنطینه فدرال جدا مسافران برای مقدار از زمان است که سلامت عمومی کارشناسان بر این باورند که انتهای فوقانی به احتمال زیاد دوره کمون. قبلا مقامات بهداشت گفت: آمریکایی ها اجازه داده می شود برای رفتن به خانه بعد از سه روز اگر آنها آزمایش منفی برای این ویروس و تا به حال نشان داده نشده است علائم. CDC مقامات روز جمعه گفت که آزمایش ممکن است این ویروس را شناسایی قبل از علائم توسعه.

مقامات گفته بودند سفارش قرنطینه به دلیل یک مورد در آلمان است که در آن یک فرد ممکن است گسترش این ویروس را به فرد دیگری قبل از توسعه علائم و همچنین به عنوان به سرعت در حال افزایش تعداد موارد و گزارش ها از فرد به فرد انتقال است. ایالات متحده در حال برنامه ریزی برای تخلیه بیشتر آمریکایی ها از ووهان در اوایل روز شنبه.

آخرین قرنطینه در آمریکا به دستور دولت فدرال رخ داده در دهه 1960 برای جلوگیری از گسترش آبله گفت: مارتین Cetron, مدیر بخش جهانی مهاجرت و قرنطینه در CDC.

CDC گفت: آن را بررسی کرده و یا در حال بررسی بیش از 240 نفر در آمریکا ممکن است عفونت کروناویروس. تا کنون 114 آزمایش منفی و 121 مورد انتظار. شش نفر تست مثبت است.

بازارهای مالی کاهش یافت جمعه تا حدودی به دلیل شیوع بیماری در چین دامن زد نگرانی در مورد رشد اقتصاد جهانی. اضطراب از طریق سهام و اوراق قرضه و فلزات بازار به عنوان سرمایه گذاران برتر به طور سنتی برای دارائی های ایمن مانند Treasurys و طلا.

شیوع ادامه داد: به وزن در جهانی سفر و تجارت با ایالات متحده شرکت های هواپیمایی گفت: آنها را به حالت تعلیق همه پروازهای بین ایالات متحده و سرزمین اصلی چین است. American Airlines Group ,Inc. Delta Air Lines , Inc. و ایالات متحده هواپیمایی Holdings, Inc. روز جمعه گفت آنها تعلیق پروازها به دیگر حمل بین المللی از جمله بریتیش ایرویز و اندونزی شیر هوا.

آمریکا به پایان رسید پروازهای شروع جمعه. دلتا و یونایتد ایرلاینز گفتند که توقف پروازهای هفته آینده به جای مشتریان برنامه ریزی برای ترک چین است. آمریکا و ایران گفت: آنها طرح را به حالت تعلیق پروازها به مقصد و از چین از طریق اواخر ماه مارس است. دلتا گفت: آن چین پرواز خواهد بود به حالت تعلیق تا مارس 30.

هواپیمای حامل بیش از 200 آمریکایی ها وارد شدند در مارس پایگاه نیروی هوایی در شهرستان ریورساید کالیفرنیا در روز چهارشنبه. آنها شده اند به نمایش چندین برابر خواهد شد و به طور موقت قرار دارد در هوایی. عکس: مت هارتمن/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

در ضمن در آسیا و پاکستان گفت: این امر ممنوعیت تمام مسافرت هوایی تجاری به سرزمین اصلی چین روز جمعه یک روز پس از ایتالیا به حالت تعلیق پروازها به مقصد تایوان و چین از جمله خاک از هنگ کنگ تا آوریل 28. روسیه هم گفت: این امر تعلیق برخی پروازها به مقصد چین به استثنای پروازهای منظم خود را گل سرسبد حامل Aeroflot.

سنگاپور و وزارت بهداشت گفت: این امر گسترش آن coronavirus مرتبط با مطلب محدودیت شامل هر بازدید کننده که تا به حال سفر به سرزمین اصلی چین در گزارش قبلی 14 روز و رد ویزا به تمام چینی دارندگان گذرنامه. قبلا سنگاپور حال حاضر ورود به کسانی که تا به حال سفر به هوبئی چین استان که در آن ویروس نشات گرفته و یا به حال خود گذرنامه صادر شده وجود دارد.

سراسیمگی از اقدامات آمد ساعت پس از سازمان بهداشت جهانی و ایالات متحده بالا خود را coronavirus هشدار به عنوان تلفات از ذات الریه-ویروس باعث افزایش یافت و به 213 اواخر روز پنجشنبه از 170 روز قبل از آن و تعدادی از بیماری ها پیشی گرفته 9,500.

تعداد زیادی از مردم بیمار توسط coronavirus در چین در حال حاضر بیش جهانی مجموع مبتلا به سندرم حاد تنفسی یا سارس است که به کشته شدن نزدیک به 800 نفر پس از ظهور از جنوب چین در اواخر سال 2002 و 2003.

روسیه برای اولین بار دو coronavirus موارد هر دو شهروندان چینی, رسمی, روسیه, آژانس های خبری گزارش با استناد به دولت است.

انگلستان خدمات بهداشت ملی در روز جمعه گفت که آن دو مورد تأیید شدند اعضای یک خانواده در انگلستان است.

ایتالیا تصمیم به توقف سفر هوایی به چین پس از یک زن و شوهر چینی در رم تایید شد به عنوان ویروس. این کشور همچنین اعلام کرد در شش ماه پزشکی وضعیت اضطراری که به آن دولت مرکزی قدرت های اضافی برای مقابله با مشکوک به ویروس موارد به سرعت و از طریق قطع ایتالیایی بوروکراسی.

چین ساخته شده خود حرکت اول به بازگرداندن شهروندان در خارج از کشور که می خواستم به بازگشت به کشور است. آن را مرتب هواپیما را به خانه مردم از هوبئی استان است. سخنگوی وزارت امور خارجه Hua Chunying روز جمعه گفت که تلاش های خود بودند باعث هوبئی بومی رو “واقعی مشکلات” در خارج از کشور. او نمی استادانه درست شده.

تاثیر کروناویروس جدید ویروس موج در سراسر جهان است. کارگران در لباس محافظ در شهر ولادی وستک فرودگاه در روسیه است. عکس: یوری Smityuk/زوما پرس

Xiamen هوایی است که اکثریت متعلق به هواپیمایی جنوبی چین شرکت ، گفت: این پرواز یک هواپیما در هر روز جمعه به بانکوک و کوتا کینابالو مالزی—دو مقصد توریستی محبوب برای مردم را به ووهان. شبکه دولتی تلویزیون مرکزی چین گزارش داد که یک پرواز توسط بهار Airlines انتظار بود به 350 نفر از توکیو به ووهان اوایل روز شنبه.

سایر دولتها ضمن در تقلا بودند به رها کردن اتباع خود از ووهان است که در مستند برای بیش از یک هفته به عنوان مقامات چینی سعی کنید برای جلوگیری از ویروس گسترش یافته است.

این دولت را عودت چند صد شهروندان از ووهان, مقامات گفت. آنها را به ماندن به مدت 14 روز تحت نظارت های پزشکی در نزدیکی مارسی. شش مورد از عفونت های شناسایی شده در کشور است.

یک هواپیما اجاره توسط انگلستان با 110 انگلیسی ها و شهروندان کشورهای دیگر چپ ووهان و فرود در بریتانیا روز جمعه دولت انگلیس گفت. پرواز برنامه ریزی شده بود برای ادامه به اسپانیا پس از انگلستان توقفگاه بین راه.

مرتبط

 • هنگ کنگ معترضان تمرکز خشم در دست زدن به ویروس
 • Tech بخش ترس تاخیر در عرضه
 • شنیده ام در خیابان: قرنطینه را موج دار شدن از طریق تولید جهانی
 • شکاف باز می شود بین چین سهام وجوه برگزاری آنها
 • بیوتکنولوژی سهام نوسان در Coronavirus واکسن امید
 • Coronavirus اعلام شده است یک اورژانس بهداشت جهانی
 • چگونه چین می تواند به ساخت یک بیمارستان در 10 روز

به عنوان بخشی از چین در تلاش برای سعی کنید برای جلوگیری از این ویروس را گسترش چین ملی راه آهن اپراتور گفت: خریداران بلیط نیاز به ارائه شماره تلفن همراه برای هر مسافر شروع شنبه—یک حرکت در نظر گرفته شده به مقامات اجازه می دهد برای تماس با هر کسی که تا به حال شده است در یک قطار با یک بیمار بالقوه.

در هنگ کنگ که دارای یک تعداد انگشت شماری از موارد تایید شده از ویروس مدرسه تعطیل شد تمدید تا اوایل ماه مارس در شهر اجرایی کری لام روز جمعه گفت.

روز پنجشنبه وزارت امور خارجه ایالات متحده مطرح هشدار به بالاترین سطح مشاوره آمریکایی در چین به نظر خروج از کشور و درخواست از همه غیر ضروری دولت ایالات متحده پرسنل تعویق انداختن سفر وجود دارد. وزارت امور خارجه اعمال می شود همان “سفر نیست” مشاوره برای افغانستان و ایران و سوریه و کره شمالی و ونزوئلا است.

قبل از گسترش آن پنج شنبه در وزارت امور خارجه تا به حال اعمال “سفر نیست” مشاوره تنها به هوبئی در حالی که اصرار آمریکایی ها برای تجدید نظر در سفر به چین به طور کلی.

وزارت امور خارجه توصیه کرد که تعیین ووهان coronavirus جهانی بهداشت عمومی اورژانس نشان می دهد که بهداشت عمومی مقامات در حال حاضر در نظر گرفتن بیماری تنفسی یک تهدید قابل توجهی فراتر از چین است.

در بیانیه منتشر شده در اواخر جمعه در چین وزارت امور خارجه وب سایت خانم هوآ وزارت سخنگوی تصویر کشیده ایالات متحده حرکت می کند به افزایش سفر خود را از هشدار به عنوان یک بیان از بد خواهد شد.

“بسیاری از کشورها ارائه پشتیبانی چین در وسایل مختلف. در تضاد برخی مقامات ایالات متحده’ حرف و عمل هستند نه واقعی و نه مناسب” خانم هوآ گفت. “فقط به عنوان این که توصیه می شود در برابر محدودیت های مسافرتی ایالات متحده با عجله به رفتن در این راه مخالف. قطعا نه یک ژست حسن نیت است.”

نوشتن به Brianna ابوت در brianna.abbott@wsj.com و ارین Mendell در erin.mendell@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

آموزش سئو