یک کشتی کروز آماده برای بارانداز در بندر باتلاقی در فورت لادردیل فلوریدا., در اوایل ماه آوریل.

عکس: Wilfredo لی/آسوشیتد پرس

خطوط کروز قادر نخواهد بود به دریانوردی در آبهای ایالات متحده تا اواخر اکتبر به عنوان مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت: آن را به عنوان گسترش آن بدون بادبان سفارش در میان یک تجدید حیات در Covid-19 مورد در چند متحده است.

CDC تمدید این ممنوعیت به سپتامبر. 30 جولای 24, اما گفت که این نظم می تواند برداشته شود اگر زودتر وزیر بهداشت و خدمات انسانی اعلام کرد که Covid-19 دیگر اضطراری برای بهداشت عمومی و یا اگر CDC مدیر تغییر نظم مبتنی بر بهداشت عمومی ملاحظات.

چند عمده کروز دریایی با خطوط توافق کرده اند که به طور داوطلبانه تعلیق سفر دریایی به بنادر ایالات متحده از طریق اواسط سپتامبر.

CDC در روز پنج شنبه گفت: این تمدید بدون بادبان منظور اطمینان حاصل شود که سفر دریایی رزومه با آماده سازی مناسب.

وجود دارد حدود 3000 Covid-19 یا Covid-مانند موارد و 34 و میر در کشتی های کروز بین 1 مارس و جولای 10, با توجه به داده های CDC. این موارد شامل 99 شیوع بیماری در 123 کشتی های کروز و 80 درصد از کشتی در آمریکا صلاحیت قرار گرفتند Covid-19 در طول دوره CDC گفت.

نه کشتی ها هنوز هم در حال انجام و یا حل و فصل شیوع بیماری در هیئت مدیره این سازمان اضافه شده است.

کروز اپراتورها در حال توسعه سلامت پروتکل های آنها به عنوان آماده به بادبان دوباره با Royal Caribbean Cruises Ltd. و نروژی کروز خط Holdings Ltd. استخدام سابق غذا و داروی کمیسر اسکات Gottlieb و سابق بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Michael Leavitt منجر به تلاش های خود را. اما CDC گفت: یک industrywide اجماع نیاز است با خیال راحت به از سرگیری سفر دریایی است.

“ما مشتاقانه منتظر به موقع و سازنده گفت و گو با CDC برای تعیین اقدامات است که خواهد بود مناسب برای اقیانوس رفتن کروز عملیات به رزومه در ایالات متحده هنگامی که زمان مناسب است” گفت: کروز دریایی با خطوط بین المللی, انجمن تجارت ،

شده اند وجود دارد چالش ها در تشخیص Covid-19 انتقال کشتی های CDC گفت. چهار کشتی رویال کارائیب مثلا گزارش هیچ Covid-19 موارد در خدمه برای 28 روز یا بیشتر طول بکشد. CDC گفت: 55 خدمه بعد از آزمایش مثبت پس از آنها متحرك در کشورهایی که نیاز به تست.

برخی از کروز دریایی مجموعه, آغاز پیش از آن در اروپا با کارناوال Corp. ‘s آیدا گشت از سرگیری سفر دریایی در سه کشتی از آلمان در ماه اوت است. اما برخی از کشورها نیز تمدید محدودیت در سفر کروز. کانادا ممنوع اعلام کرده است یک شب کشتی کروز قادر به حمل بیش از 100 مسافر از قایقرانی از طریق اکتبر که منجر به لغو سفر در آلاسکا و انگلستان و دولت انگلیس به تازگی دلسرد سفر کروز.

نوشتن به دیو سباستین در dave.sebastian@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im