علت و اثر از شاهین باغ اعتراض

شاهین باغ دیده است دو حادثه شلیک در چند روز گذشته. رک و پوست کنده چیزی شبیه به این اتفاق می افتاد در برخی از نقطه از زمان. دهلی نو خوش شانس بود که در آن رخ داده است پس از نزدیک به هفت ماه و نه قبل از آن. هر زمان که یک اعتراض یا تقاضای گرفته شده است و بیش از حد بدون مراقبت از دیگران چیزی به من بدهید. این دو رویداد تجلی آشکار نا امیدی است که به نظر می رسد ریشه گرفته اند در افرادی که خارج از این اعتراضات. در حالی که تقریبا بی ضرر حوادث در شاهین باغ شده اند overplayed توسط یکی و کشتار وحشیانه یک نرم افزار کا هندو از معترضان در چتیسگر در 23 ژانویه سال 2020 توسط اوباش مسلمان است به سختی یک ذکر است. این واقعیت تلخ از اکثریت در هند امروز.

آن است که خالص و نا امیدی بود که محور این دو جوان به این مرحله که در آن از آنها آمد به اعتراض سایت brandishing سلاح. هر دوی آنها شهروندان عادی بودند که یا تغذیه با معترضان برگزاری lakhs به ransom به صورت روزانه و یا اینکه آنها فکر می کردند که آن زمان برای نشان دادن معترضان که اعتراض خود را غیر قابل توجیه بود. هر دو می دانستند که آنها خواهد بود دستگیر شد. واضح است که آنها به هیچ وجه قصد به کشتن هر کسی است. اگر آنها آمده بود با قصد کشتن برخی از معترضان همه آنها را مجبور به انجام به آتش معترضان و برخی از گلوله ها را در بر داشت خود را. آنها چیزی که مرتب سازی بر اساس. ممکن است که آنها آرزو برای نمایش منحصر به فرد خود را هندو غرور برای انتقال یک پیام به معترضان. اما هر گونه بحث خود را بخشی از یک توطئه گسترده تر گویم چیز بی معنی است. در واقع اگر وجود دارد هر گونه توطئه شوم, آن است که توسط اعتراض برگزارکنندگان که در حال پنهان شدن پشت زنان و کودکان و با استفاده از کا به عنوان بهانه ای.

وجود دارد در حال رشد خشم است که رویه در مقابل این معترضان. به طور پیش فرض آن می آید از اکثریت هندو. جدا از میلیون ها نفر از مسافران ساکنان Sarita Vihar و دیگر مجاور کلنی ها در مواجهه با سختی ها با توجه به بسته شدن Kalindi لینک جاده به نویدا و گریتر نیدا. آن را نمی ممکن است مدتها قبل از آنها نگه مقابله با تظاهرات خواستار اخراج از شاهین باغ معترضان. اگر که اتفاق می افتد, آن دشوار خواهد بود برای جلوگیری از درگیری بین دو گروه است. تعهد برای هر گونه توسعه را دروغ مستقیما بر روی شانه های مسلمان در جامعه است. شاید شاهین باغ اعتراض برگزارکنندگان می خواهم که به اتفاق می افتد آن را به عنوان مناسب خود را در دراز مدت کنده ، آنها می خواهند هندو و مسلمان تقسیم به بیرون آمدن در باز و امید برای نگرش به سخت به طوری که خشونت در واقع ، دخالت رادیکال PFI در سازماندهی و بودجه تظاهرات آشنایی اعتبار به این نظریه.

هر گونه ادعا می کنند که این تظاهرات صلح آمیز و غیرقابل دفاع است پس از آغاز تظاهرات همراه با خشونت و سخنرانی های آتش زا. بسیاری در کشور در حال پرسیدن سوال که چرا دولت است و نه گرفتن هر گونه اقدام است. رک و پوست کنده دولت است که این بازی هوشمندانه. هر گونه اقدام پلیس علیه زنان و کودکان را نشان می دهد پلیس و مقامات در نور بد رو انفعال برای زمان حال است. کاملا محتمل است که معترضان در واقع حفر قبر خود به خود و بی دلیل اعتراض به آرامی تبدیل شدن به یک دلیل برای اکثریت جامعه متحد شوند. که شاید دقیقا چیزی است که دولت می خواهد اما در می یابد آن را سخت به انجام است. آن را ممکن است به اشتباه می گویند که معترضان هستند که برای سوار شدن گرفته شده توسط خود سازمان از یک سو در حالی که آنها در حال کمک به متحد کردن اکثریت ، آن را نیز داده شده است که در یک زمان مناسب دولت را اخراج معترضان پس از آن احساس می کند که اعتراضات خود را احترام سودمند است.

شده است وجود دارد بسیاری از صحبت در مورد این موضوع از جماعت و جمعی تقسیم در چند سال گذشته است. وقت آن است که به اذعان کرد که این شکاف و بی اعتمادی بود برای قرن ها وجود دارد. این منحرف سکولار درام است که تصویب شده از سال 1947 تضمین است که این بی اعتمادی و تقسیم شد و بیشتر برجسته. خوشبختانه برای ملت باقی مانده آن را تسخیر کرده و در اکثریت جامعه به دلیل توانایی خود را اثبات شده و اعتقاد به همزیستی با دیگران است. از سوی دیگر جامعه مسلمان فارغ التحصیل به اتخاذ یک در چهره شما ‘ رویکرد که شد آشکارا تلفظ بیش از سه دهه گذشته. فرض برای این تغییر بود که هندوها ضعیف و حوصله هرگز منظور بالا بردن صدای خود را. آن را تبدیل شدن به طور فزاینده ای روشن در چند سال گذشته که بسیاری در اکثریت بودند از دست دادن صبر و شکیبایی است. چند که صبر و حوصله به نظر می رسید به اجرا به طور کامل مورد استفاده ظهور BJP در سیاست های ملی به عنوان بهانه ای برای بیرون ریختن احساسات خود را داشتند و به عنوان نامیده ‘هندو حاشیه’. تا آنجا که به جامعه مسلمان نگران است وجود دارد بدون نیاز به هر گونه حاشیه های پس از آن همواره بخشی از جریان اصلی به جمعی که آنها را مانع از همراه با مردم دیگر ادیان.

وجود دارد یک تغییر قطعی در هندو طرز فکر امروز. آن ممکن است بسیار گسترده است اما قطعا نه محدود به هر یک یا چند بخش از کشور است. این جیب کوچک که توانایی عمل به عنوان کاتالیزور و آن را ممکن است مدتها قبل از تغییر گسترش عمیق تر و گسترده تر در جامعه است. این واقعیت است که 85 درصد از کشور جمعیت چیزی که نزدیک به پنج lakhs هندو صاحب نظران مجبور شدند از خانه های اجدادی خود را در کشمیر توسط دولت مسلمان, جمعیت در حال حاضر به امد و شد زیاد بسیاری از هندوها. امروز گرفتاری کشمیری صاحب نظران خارج از غرفه را مانند یک علامت سیاه و سفید در تمام مسیحیان این کشور است. با توجه به این سناریو اگر مسلمان جامعه هل اکثریت بیش از حد واکنش ممکن است شدید باشد. در حالت ایده آل آن باید اجتناب کرد و آن را ضروری است برای جامعه مسلمانان به عمل و مجموعه ای از خانه خود را به منظور. وقت آن است که جامعه مسلمان قدردانی این واقعیت است که اگر هند تصمیم گرفتند به سکولار آن در درجه اول به دلیل 100 کرور هندوها موافقت به انجام این کار.

یک رابطه علت و معلولی رابطه ای است که در آن یک رویداد (علت) باعث می شود یکی دیگر از رویداد (اثر) اتفاق می افتد. گاهی اوقات یک علت ممکن است در نتیجه چندین اثر است. تغییر هندو طرز فکر نا امیدی و خشم هستند در حالی که اثرات ضد کا اعتراض مسلمانان به علت است. این دانش مشترک است که علت در این مورد خالی از منطق به عنوان کا تا به چیزی برای انجام با شهروندان و نه آن را تهدید می کند هر موجود شهروند در هر راه. متاسفانه در کشور ما عادت تعمق در این اثر در حالی که نادیده گرفتن علت است. جریان اعتراضات بیش از حد به نظر می رسد در زیر همین اسکریپت که در آن اثر است که مورد سوال است اما علت است که گرفته شده به عنوان عمل انجام شده است.

آن زمان شاهین باغ معترضان فکر می کنم در مورد همکار خود دهلی شهروندان و تغییر در اعتراض سایت به یک منطقه که در آن هیچ مستقيم hinderance به افراد دیگر. آنها می توانند اعتراض به عنوان طولانی به عنوان آنها می خواهم که حق آنها است. اما برگزاری میلیون ها نفر از دیگر شهروندان دهلی نو به ransom به صورت هفته است حق خود را توسط هر کشش از تخیل. یک امید بهتر حس غالب خواهد شد و معترض می توانید از طریق بازی است که رهبران خود هستند و بازی با آنها. اگر آنها نمی, پایان دادن به این اعتراضات ممکن است بسیار تلخ و ملت ممکن است مجبور به پرداخت هزینه بسیار سنگین برای همان.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

آموزش سئو