ابتلا به این لحظه. با برخی از سرگرم کننده است. و جناس

تاج ترساندن باعث شده است موجی از ‘لحظه Marketting’ در تلویزیون و رسانه های اجتماعی است که در نظر گرفتن مارک و مصرف کنندگان توسط طوفان

به یاد داشته باشید Rahul Bose و موز tweet?

به یاد داشته باشید جیمی Durmaz? و آنلاین خشم در برابر باطل نژادی یورش که هافبک سوئدی مواجه شده در طول جام جهانی دو سال پیش ؟

ظهور آنها در ذهن من به عنوان جهان دست و پنجه نرم با کرونا ویروس. بدانم چه Rahul Bose و جیمی Durmaz رو برای انجام با آنچه در جهان می گذرد امروز ؟

برای جواب دادن سوئیچ در هر کانال تلویزیون خود را تنظیم کنید. شما را پیدا خواهد کرد آنیل کاپور در آشپزخانه سخت در محل کار در آشپزخانه مشغول کار بر روی یک هیئت مدیره سفت های همگام سازی خود را به حرکت آهسته تعداد بازی در یک برنامه موسیقی. پسر خود را و دوستان خود را بی قرار به عنوان آنها می خواهند مواد غذایی خود را آماده آن زمان یک مسابقه آنها در انتظار آغاز می شود. پسر دارای یک ایده است. او نقش یک, سریع, شماره, و دیگری که سریع تر. نتیجه – کاپور نشت سبزیجات خرد شده را به عنوان او شیار سریع شماره.

و یا تلنگر یک مجله و یا نگاهی به احتکار. اگر Mountain Dew به شما می گوید “Ghar Ke Andar Hai Jeet” مک دونالد می گوید: “من آن را شستشو” و Britannia اعلام “خاو پر Ghar Ke بهار Jao Na.”

همه آنها “ابتلا به لحظه است.”

به عنوان اقامت در داخل خانه می شود ضروری است نه تنها صرفه جویی در زندگی ما اما نیز اطمینان حاصل کشور می شود در مسیر بازگشت و در حال حرکت دوباره طبق معمول تجاری و بازاریابی کارشناسان ابتلا به خلق و خوی مردم vis-à-vis وضعیت در اطراف آنها.

و آنها می آیند تا با تبلیغات است که آثار اعمال نفوذ در وضعیت فعلی که مردم می تواند به راحتی. آگهی تجارت آن را “لحظه بازاریابی” و یک سایت آن را به عنوان توصیف “ارائه پیام مناسب در زمان مناسب به مردم آمار را وجدان.”

پس Fevicol فیل ها انجام داده اند یک U-نوبه خود در حال حاضر. به جای هل دادن آنها در حال کشیدن, جدا, جدید catchline – “Kal ke mazboot jod ke liye, aaj thodi دوری حفظ karona.”

Fevicol همچنین دارای یک جدید, خلاق, یک تصویر از یک درب با عنوان “Ab sabse mazboot درب داخلی.”

“از آنجا که آن را به شما این خانه و یک whole lotta love برای دیدن این طریق گفت:” Durex, با هشتگ #StayingInIsEffingGood.” “نوع دیگر از چهار بازی ما می توانید در پشت” گفت: یکی دیگر از خود خلاقیت نشان Ludo هیئت مدیره. “بیا داخل: برای همه زمان ها شما آرزو می ماند در کمی طولانی تر” رفت و دیگر از آن تبلیغات است.

نایک ساخته شده آن را ساده اما تیز وقتی که می گفت: “ماندن در خانه آسان است. فقط آن را انجام دهد.” و سیتی بانک بیرون آمد و با “سیتی هرگز ملاقات” در حالی که مترو گفت: “در داخل غذا خوردن.”

آگهی تجارت می گویند این معماران و طراحان ساخته شده مربوط به مصرف کنندگان با هماهنگی آنها با وقایع کنونی در حال حاضر غالب از ویژگی های مدرن مبارزات انتخاباتی آگهی.

در حال حاضر بازگشت به بوز موز و Durmaz جام جهانی travail. چرا من بحث در زمان تاج?

برای تبلیغات ایجاد شده و سپس در اطراف هر دو این حوادث تا به حال ایستاده بود به عنوان دورهای در لحظه بازاریابی است.

در جام جهانی 2018, Durmaz – یک مرد سوئدی از آشوری تبار — بود هدفمند در رسانه های اجتماعی برای اذعان اواخر ضربه آزاد به آلمان که منجر به سوئد باخت به آلمان 2-1. باطل کمپین نفرت است که به دنبال در رسانه های اجتماعی به رهبری سوئدی تیم به گرد هم می آیند به تجمع در اطراف Durmaz.

بیانیه خود را به مطبوعات بعد خیره کننده بود: “من یک فوتبالیست در بالاترین سطح است. بنابراین من باید قبول کند که من برای انتقاد از آنچه که من انجام بشه. اما محدودیتهایی وجود دارد و آن حد بود گذشت … وقتی کسی را تهدید می کند زمانی که آنها با من تماس darkie خونین عرب تروریستی طالبان … که حد گذرانده شده است. و چه حتی بدتر زمانی که آنها بعد از من و خانواده و فرزندان من و آنها را تهدید می کند …”

به عنوان نفرت خروشان ها, هشتگهای حمایت از Durmaz ویروسی رفت بیش از حد.

در این نقطه بود که کوکا کولا سوئد آمد تا با منحصر به فرد و قوی لحظه بازاریابی ابتکار. آن را پیوست هزاران نفر از مردم متحد در حمایت از این بازیکن. کوکا کولا سوئد در زمان ایستادن در برابر نژاد پرستی با آن صفر قند limited edition جام جهانی قوطی بازی یک نقش محوری در ویروسی #backadurmaz کمپین برای پیوستن به نیروهای با #viarsverige (ما سوئد) مبارزات انتخاباتی.

کوکا کولا, سوئد جایگزین “صفر قند” در آن قوطی با “صفر نژاد پرستی.”

در هند که Rahul Bose ماند در یک هتل 5 ستاره در Chandigarh و توییتی که او موفق به دریافت یک لایحه از 442 تومان برای دو موز, توییت دریافت مقدار زیادی از کشش در رسانه های اجتماعی. مارک های رفت و موز بیش از این روند و با چیزهایی که آنها می تواند ارائه دهد تحت تومان 442.

“شما پرداخت 442 تومان برای یک میوه به جای گرفتن خوشمزه ترین پیتزا در Rs 99? شما موز ؟ ” رفت Pizza Hut آگهی.

آمازون با یک لیست از آنچه شما می توانید دانلود به تماشای بر روی سایت خود را برای Rs 442.

مانند میلیون ها نفر از الگوهای رفتاری جاری شدن سیل در فضای مجازی پرورش خلاقیت در این افراد افسرده و ترسناک زمان لحظه بازاریابی شکوفایی است – هل دادن علامت های تجاری در حالی که ایجاد آگاهی است.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im