سیاستمداران در هند بی وقفه نگرانی بیش از رزرو به عنوان جایزه برای نوش دارو ناشی از نابرابری در حال گرفتن آن همه اشتباه است. آن زمان کسی است که واجد شرایط برای رزرو در موسسات آموزش عالی یا دولت شغل اکثر مردم در یک کشور فقیر مانند هند خواهد در حال حاضر ضبط بهتر دنیوی چشم انداز. یک لانست مطالعه اشاره می کند که نابرابری شروع می شود جوان – و آن را نیز ساده ترین راه برای غلبه بر موانع نابرابری هنگامی که یک کودک است. سهام شکاف وسیعتر از طریق یک کودک سال های شکل گیری شروع با عواملی مانند مادری محرومیت و وزن کم هنگام تولد. پس از آن سوء تغذیه و عدم رشد کودک در اوایل امکانات و ناکارآمد اولیه تحصیل ایجاد یک unbridgeable شکاف در آستانه بزرگسالی است.

کودکان دچار سوء تغذیه در دو سال اول زندگی مبارزه با کاهش ارتفاع بالغ پایین آمده تحصیل و بزرگسالان درآمد. دولت مرکزی و دولت نیاز به توجه بیشتر در این باند باریک در 0-2 گروه سنی به یک شانس مبارزه برای افسانه ای جمعیتی سود سهام به ترجمه را به واقعیت است. این است که در آن یکپارچه کودک خدمات توسعه برنامه که در عمل anganwadis فراهم می کند و مکمل, تغذیه قبل از مدرسه آموزش و پرورش واکسیناسیون فرزندتان, سلامت و تغذیه, راهنمایی برای کودکان زیر سن شش سالگی برای مادران باردار و شیرده در حال عدم تحویل.

حقوق کم خالی نظارت بر موقعیت ضعیف توالت پوشش ندیده پرسنل و ضعیف و ناتوان زیرساخت ممانعت anganwadis از دستیابی به اهداف خود. مقابله با این پوسیدگی می تواند آدرس دلتنگ آمار مانند یک سوم از کودکان کم وزن و 50 درصد از زنان باردار anaemic. اگر نابرابری است برای محدود گفتگو نیاز به تغییر از نمادین و سطحی و در عین حال تفرقه سیاست مانند رزرو به بهداشت مادر و کودک است که ارائه فرصت برای نجات میلیون ها نفر از کیفیت پایین زندگی است. امیدوارم که سیاستمداران نیز گوش دادن در.

این قطعه به نظر می رسد به عنوان یک سرمقاله نظر در چاپ نسخه ای از این بار از هند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im