کاسپر خواب که مبادرت به فروش تشک های آنلاین و سپس ارائه آنها را از طریق ایمیل ثبت شده برای ارائه عمومی اولیه در ماه گذشته. عکس: یوهانا Huckeba/وال استریت ژورنال

کاسپر خواب, Inc. قیمت آن IPO در پایان کم از آن در حال حاضر کاهش محدوده آخرین نشانه آن است که این مسیر به مالکیت عمومی باقی می ماند خائنانه برای سود راه اندازی است.

کاسپر ثابت سهم خود را در قیمت $12 روز چهارشنبه بیش از یک هفته پس از تشک فروشنده گفته بود این انتظار می رود سهام خود را به قیمت بین $17 و 19 دلار سهم. صبح روز چهارشنبه این شرکت کاهش آن انتظار می رود قیمت به $12 تا 13 دلار نشان می دهد آن را تا به حال تلاش برای پیدا کردن تقاضا به اندازه کافی در سطوح بالاتر است.

قیمت گذاری می دهد کاسپر یک ارزیابی از حدود 476 میلیون به استثنای یک underwriters’ سهم—و کمتر از 1.1 میلیارد دلار بود که در آن ارزش خصوصی. آن است که میله میله به شروع معاملات در روز پنج شنبه.

نیویورک-بر اساس کاسپر که مبادرت به فروش فوم تشک های آنلاین و ارائه آنها را از طریق ایمیل ثبت شده برای ارائه عمومی اولیه در ماه گذشته برای اولین بار شناخته شده راه اندازی به پخش کردن برنامه های عمومی در این سال است.

اما بازار شده است نامهربان برای ماه, به خصوص برای شرکت هایی است که سود پس از یک سری از نا امیدی از بسیار پیش بینی آغاز بکار در 2019. کسانی که شامل این شکست از پدر و مادر همکاری شرکت WeWork و سرگرمی شرکت تلاش Group Holdings Inc. برای راه اندازی خود را IPOs در همه underwhelming سهام اجرای برنامه توسط Uber Technologies, Inc. Lyft, Inc. و SmileDirectClub Inc., که همه آنها تجارت خود را در زیر IPO قیمت.

فقدان آشکار تقاضا برای کاسپر سهام در قیمت بالاتر نقطه نیست و یک نشانه خوبی برای یک IPO بازار خواهد شد که از ویژگی های به طور قابل توجهی کمتر بنر-نام شرکت های این سال است. قابل توجه ترین در میان شرکت ها به احتمال زیاد به این سال است Airbnb, Inc., که به احتمال زیاد به دنبال مستقیم لیست که در آن آن را شروع تجارت publicly اما نمی جمع آوری پول.

کاسپر گزارش $312.3 میلیون دلار درآمد برای نه ماه اول سال 2019 اما از دست دادن $67.4 میلیون. افزایش درآمد 20 درصد از سال قبل در حالی که ضرر و زیان های گسترده تر فقط زیر 5 درصد.

کاسپر در حال حاضر مطرح شده بیش از 300 میلیون دلار از سرمایه گذاران خصوصی و پس از هدف قرار دادن یک 1.1 میلیارد دلار ارزیابی آن به دنبال خصوصی بیشتر پول در اواخر سال گذشته مردم آشنا با این موضوع گفته اند. که بودجه هرگز تکمیل شده و در حال حاضر کاسپر به دنبال مقدار مورد نیاز پول نقد در بازار عمومی.

مربوط تصویری

تک شاخ شدن موهایشان معنی ارزیابی از پرواز بالا آمدن در حال کاهش زمانی که شرکت های عمومی است. وال استریت ژورنال توضیح می دهد که چرا تفاوت در خصوصی و عمومی بازارهای نفخ چه این شرکت ها در واقع ممکن است ارزش.

شرکت پیشگام تخت-in-a-box روند و آن را تبدیل به یک نام پیشرو در تشک در حالی که به طور همزمان بازاریابی خود را مانند یک فناوری راه اندازی. کاسپر همچنین تمایل نسبت به سوزاندن از طریق سرمایه—بسیاری از آن در بازاریابی صرف—و یک مدل کسب و کار در معرض رقابت شدید.

نوشتن به کوری Driebusch در corrie.driebusch@wsj.com و آلیسون Prang در allison.prang@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو