نقدی باقی می ماند و شاه به عنوان شرکت های نزدیک ملال انگیز سه ماهه دوم

به عنوان همه گیر جاروب آمریکا و شرکت های بزرگ به طور قابل توجهی افزایش پول نقد و سرمایه گذاری کوتاه مدت و همچنین کل بدهی.

عکس: اندرو Harrer/مهر نیوز

نقدی باقی می ماند پادشاه بزرگ داد و ستد عمومی شرکت های ایالات متحده تنظیم به اقتصاد و عملیات به شدت تغییر coronavirus بیماری همه گیر.

شرکت های بزرگ از مک دونالد Corp. به Intel Corp. در حال husbanding نقدی آنها انباشته شده در طول decadelong گسترش به پایان رسید که در ماه فوریه و همچنین کاهش هزینه ها و بهره برداری از بدهی و دیگر منابع نقدینگی همه به عنوان یک کوسن در برابر مداوم و عدم اطمینان.

در همان زمان رهبران شرکت ها و سرمایه گذاران در حال اندازه گیری زمانی که آن را حس را به صرفه کمتر و صرف بیشتر برای جلوگیری از از دست دادن به رقبا پس از بهبود آغاز می شود به صورت جدی.

“من فقط می خواهید برای دریافت از طریق یک زن و شوهر بیشتر ماه از درک آنچه که بهبود به نظر می رسد مانند” رابرت مک ماهون رئیس امور مالی زندگی-علوم شرکت Agilent Technologies ,Inc. گفت: سرمایه گذاران در اوایل ماه ژوئن است. “نقدینگی است که هنوز هم یک دارایی است که ما می خواهیم به ما در جیب عقب. ما یک مقدار زیادی از آن, و من فکر می کنم آن را به ما خدمت می کنند به خوبی در مقابل برخی از رقبای ما هنگامی که ما آمده ایم از این است.”

به عنوان همه گیر جاروب آمریکا و شرکت های بزرگ به طور قابل توجهی افزایش پول نقد و سرمایه گذاری کوتاه مدت و همچنین کل بدهی—سرعت بسیار بیشتری از آنها در قبل چهارم با توجه به وال استریت ژورنال تحلیل اطلاعات مالی S&P در بازار جهانی هوش.

برای S&P 500 شرکت ميانه افزایش پول نقد و سرمایه گذاری کوتاه مدت بود و 13.9 درصد در ماه مارس سه ماهه در مقایسه با کمتر از 4.1 درصد در قبل از سه چهارم تجزیه و تحلیل یافت. درجه که شرکت های صرف شده و یا ذخیره آن وجوه آشکار خواهد شد زمانی که آنها در گزارش سه ماهه دوم نتایج از ماه آینده آغاز کنیم.

PepsiCo , Inc. قرض $7.6 میلیارد دلار در سه ماهه اول به دو برابر پول نقد در ترازنامه است. هیلتون در سراسر جهان Holdings, Inc. افزایش 1 میلیارد دلار از طریق فروش امتیاز وفاداری. سازنده خانه Lennar Corp. متوقف زمین خرید. کارناوال Corp. قرار است شش تن از کشتی های خود را برای فروش. و Agilent در میان کسانی که در ادامه به قرعه کشی در عملیات خارج از کشور در طول زمستان با بازگرداندن خارجی سود.

شرکت ذخایر نقدی در یک بحران برای بسیاری همین دلیل خانواده ها انجام دهید: آن را فراهم می کند انعطاف پذیری در یک محیط نامشخص حفاظت در برابر بیشتر بحران و یا به طور ناگهانی parsimonious بازار سرمایه. آن نیز به عنوان آماده سوخت هنگامی که رشد پایدار رزومه و سرمایه گذاری جدید را حس می کند.

“واقعی وضوح در حال رفتن به زمانی که آنها می دانند که چه خوشه در ویروس معنی رفتار مصرف کننده گفت:” بلر Effron co-بنیانگذار بانک سرمایه گذاری Centerview Partners LLC. شرکت ها می دانیم اقتصاد بد است در حال حاضر, او گفت:, اما نیاز به درک بهتر آنچه در آن خواهد شد در ماه های آینده.

روسای بانک های مرکزی در سراسر جهان متعهد به ارائه نقدینگی به بانک ها و شرکت ها. به عنوان یک نتیجه در مقابل بحران مالی سال 2008 و 2009 زمانی که اعطای وام و سرمایه گذاری تبخیر ناگهانی سالم شرکت نیست با داشتن مشکل گرفتن دسترسی به پول ساخت آن را حتی ساده تر برای نگه داشتن تانک های خود را کامل است.

بدهی ارزان ساخته شده که از رفلکس آسان تر به افراط حتی در حالی که هزینه برای گسترش یا حفظ عملیات. فدرال رزرو از افزایش نرخ بهره در ماه مارس نزدیک به صفر شده است و خرید Treasurys و وام مسکن مورد حمایت اوراق بهادار. آن گفت که آمادگی خود را برای خرید اوراق قرضه شرکت های بزرگ هل دادن پایین هزینه استقراض.

حتی بحرانزده کسب و کار شده اند قادر به پر کردن خزانه خود را. Gap Inc. گفت: در اوایل ممکن است که آن را مطرح کرده بود $2.25 میلیارد دلار حدود یک ماه پس از آن بسته شده بود ایالات متحده خود را فروشگاه ها و کشیده کردن کامل آن 500 میلیون دلار خط اعتباری. فاصله بعد از آن بسته شد که خط اعتباری و هنوز به آن ضربه بزنید جایگزینی یک سخنگوی گفت. هیلتون قرض 1.5 میلیارد دلار از اعتبار آن خط که آن را به نام یک اقدام احتیاطی بسته شدن آن کتاب برای مارس چهارم با بیش از سه برابر پول نقد است که آن را تا به حال در Jan. 1. آن را به فروش امتیاز وفاداری و بدهی های جدید به منظور بالا بردن یکی دیگر از 2 میلیارد دلار در ماه آوریل است.

بیش از نزدیک به پنج دهه کارناوال انباشته جهانی ناوگان از کشتی های کروز. اما در صورت یک بیماری همه گیر بهداشت مقامات و مسافران سوال که آیا اپراتورها مانند کارناوال می توانید مجموعه بادبان با خیال راحت رفتن به جلو. وال استریت ژورنال خبر داد McCall توضیح می دهد. عکس: گتی ایماژ

“برگزاری نقدی می دهد انعطاف پذیری بیشتر برای این شرکت در نظر آنچه در آن باید انجام دهید” گفت: Lee Pinkowitz یک استاد امور مالی در دانشگاه جورج تاون که تحقیقات نشان داده است که سرمایه گذاران ارزش پول بسیار بیشتری را در یک بحران است. همه گیر عمران, ناآرامی و آشفتگی های سیاسی در حال تکان دهنده نوع ترس است که منجر به پول نقد احتکار او اضافه شده است. “بالاتر از قطعیت با ارزش تر است که گزینه است.”

در میان شرکت های غیرمالی در S&P 500 نیمی از افزایش بدهی های خود را با حداقل 3.38% در طول سه ماهه اول از سه ماهه چهارم با توجه به مجله تجزیه و تحلیل. در مقابل, در قبل از سه چهارم متوسط افزایش در بدهی برای شرکت ها هرگز بیش از حد در مورد 0.2%.

مقدار از درآمد حاصل شد فقط stashed. برای مثال مک دونالد قرض $4.8 میلیارد—افزایش مجموع بدهی 10%—و در پایان سه ماهه اول با پول نقد تا 4.5 میلیارد دلار. تراشه غول اینتل مشابه بود قرض گرفتن 10.4 میلیارد دلار افزایش آن کل بدهی 35 درصد و در پایان سه ماهه با نقد و مربوط به سرمایه گذاری $7.7 میلیارد دلار است.

هر شرکت در مورد افزایش مایع ذخایر. Apple Inc., است که به جمع یکی از بزرگترین hoards از پول نقد و سرمایه گذاری و صرف آن در حدود 13 میلیارد دلار در سه ماهه اول یا حدود 12 درصد. در مارس امور مالی رئیس Luca Maestri گفت اپل قوی ترازنامه جریان نقدی و دسترسی به بازارهای سرمایه به معنی این شرکت نشده مواجه مشکلات نقدینگی.

شرکت های کوچکتر هم استفاده کرده اند و طیف وسیعی از ابزار برای صرفه جویی در پول نقد. شلوار لی-ساز حدس می زنم Inc. کاهش هزینه های سرمایه ای بیش از 60 درصد و هزینه های عملیاتی 30 درصد در مقایسه با سال پیش از آن بر اساس تجدید نظر در مدل تقاضای مصرف کننده و تمدید شرایط پرداخت با برخی از فروشندگان رئیس امور مالی کتی اندرسون گفت.

انتخاب هتل بین المللی وارز. گذاشته یا furloughed حدود 20 درصد از نیروی کار خود را به طور موقت حذف آن 401(k) مطابقت و متوقف به اشتراک گذاری buybacks و سود سهام, در میان دیگر هزینه های کاهش آن, سرمایه گذاری, رئیس, دومینیک Dragisich گفت. آن و آینده هزینه-فرصت های برش به شرکت به اندازه کافی نقدینگی برای ادامه روز به روز عملیات به مدت سه سال در صورت لزوم آقای Dragisich گفت. این شرکت همچنین قرض $250 میلیون دلار به عنوان یک احتیاط نیست و صرف درآمد حاصل.

کسب و کار بیشتر

  • شرکت پرداخت یک مقدار بیشتر به بیمه خود مدیران و افسران 21 ژوئن 2020
  • قاضی رد پیشنهاد برای جلوگیری از Serta سیمونز بازسازی ژوئن 20, 2020
  • بانک پیروزی حق انحلال میلیون ها نفر در Luckin سهام متعلق به رئیس ژوئن 20, 2020
  • بازگشایی پارک یک درهم و برهم سوار ژوئن 20, 2020

وجود دارد به احتمال زیاد منافع دراز مدت به جمع آوری و حفاظت از پول نقد در یک بحران. در ماه ژانویه بانک مرکزی انگلستان محققان به این نتیجه رسیدند که انگلستان شرکت با بالا نگهداشت وجه نقد از قبل قادر به سرمایه گذاری بیشتر در طول بحران مالی و بهبود پس از آن. در نهایت پول, غنی شرکت های اسیر سهم بازار و افزایش سود.

“داشتن یک مایع ترازنامه زمانی که چرخه اعتباری تبدیل می شود نتیجه می دهد شرکت های رقابتی است که طول می کشد فراتر از بحران سال” مقاله به این نتیجه رسیدند.

امروز مدیران درک کنند که درس آقای Effron سرمایه گذاری در بانک که دارای شمارش General Electric Co. و پپسی در میان مشتریان خود را. به جای تمرکز بر ترس از لحظه ای که آنها در حال حاضر فکر کردن در مورد چگونه به منظور بهبود کسب و کار خود را برای سال های آینده. اما محدودیتهایی وجود دارد.

“واقعیت این است که سود کردن هستند; بنابراین اهرم است,” او گفت:. “شرکت در حال رفتن به hobbled کمی از همه چیز.”

مدیران هستند که انعکاس احساسات به عنوان آنها صحبت به سرمایه گذاران ابراز هر دو توجه به فرصت های سرمایه گذاری و تردید به بازگشت بلافاصله به هزینه های افزایش یافته و سود سهام خریداری و به اشتراک گذاری repurchases.

باکستر, International , Inc. امور مالی رئیس جیمز Saccaro گفت: ژوئن 9 پزشکی-ابزار ساز است و به تعویق انداختن buybacks به دلیل نوسانات بازار و “بسیاری از عدم قطعیت در اطراف چه چیزهایی می تواند پدیدار شود.”

باکستر قرض $1.2 میلیارد دلار در سه ماهه اول افزایش بدهی های خود را با 20 درصد و افزایش آن به صورت نقدی و کوتاه مدت سرمایه گذاری به 4.1 میلیارد.

در بسیاری از موارد شرکت های بزرگ صرف کرده اند به شدت در چهره به شدت کاهش درآمد برای حفظ عملیات و حقوقی واجد شرایط و مقاوم سازی فروشگاه و یا محل کار به صورت عملیاتی در طول یک بیماری همه گیر و یا به کار از خانه آسان تر است.

در همان زمان دیگر صرف شده است را در خود نگه دارد مانند سفر wooing مشتریان بالقوه و حضور در همایش. به عنوان کسب و کار در حال بازگشایی این هزینه باز خواهد گشت و تحت فشار قرار دادن شرکت ها بودجه های مدیران و تحلیلگران گفت.

Lennar, برای مثال, محدود, نقدی, خروج, در بخشی به تأخیر انداختن زمین خریداری برای دو تا سه ماه و سازنده خانه است ارزیابی سرعت از پروژه های جدید روزانه. “آخر بازی از همه این بود که تمرکز شدید بر روی مدیریت نقدی و حفظ قدرت ما در ترازنامه” امور مالی رئیس دایان Bessette گفت.

نوشتن به توماس Gryta در [email protected] و تئو فرانسیس در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8