Caro-namaha: این دست چه ملت بزرگ و greata-netas نمی تواند 😜

بیایید تعظیم به Covid – 19 بار در روز. آن را مولکولی اما دیدنی. آن را کشیده است چه توانا و رهبران در سراسر جهان تا به حال برای قرار دادن خاموش. بیایید شروع با Omnipotus. او مایل است یک دیوار برای جلوگیری از مکزیکی ها از آینده. او نیست موفق اما او آلوده در تمام اروپا را با همان ایده – هر چند خود را عناصر نامطلوب بودند از دورتر. همراه با دیگر بالا فکر ملت ما محکوم چنین رفتار غیر انسانی. اما همراه با این ریزه-بی اهمیت meanie و ما هم با عجله قفل مرزهای ما. نه در برابر خارج-خارج بلکه در داخل و خارج. که یک گام بیشتر از حتی کا.

را به چین گاو نر بوده و خرناس به جهان مغازه های آن انحصارات و جغرافیای سیاسی. تقریبا در هر کشور از توانا ما را به ما تا به حال شده است در تلاش برای خلق و خوی ویران کردن آن ایجاد اغتشاش در تجارت کسری بودجه دفاع منطقه ای و اتحاد است. بیهوده. سپس همراه با این نامرئی ویروس و قبل از هر کسی می تواند درخواست ‘یو هو?’ چین نیروی عظیم منهدم کننده juddered متوقف.

یا داعش/ القاعده که ترور شد و به عنوان غریب آن را به عنوان شیطانی است. کشورهای جهان سعی در شکستن آن عادت باد تا بی گناه مردم بی گناه. می تواند آنها ؟ Nah! سپس همراه با کوچک Covid بن تاج و بمب گذاران انتحاری به لرزه در سیمی جلیقه. با دقت برنامه ریزی شده حملات ویروس لادن کشورها عجله سقط. بهشت و ترور می تواند صبر کنید.

نزدیک خانه ما مراقبین تا به حال شده است در تلاش برای آلوده کردن اقتصاد با DeMonetitis و GSTosis. سپس همراه می آید این شخص کوچک می کشد و آن را با یک لود سرفه.

اما این همه نیست-درد-هیچ-به دست آوردن. در این ساعت یک بار دوباره گرفته شده در طول ماموریت کنترل و دستور تاول ضدحمله; شما می توانید آن تماس بگیرید پزشکی اعتصاب. در واقع با توجه به آن rah-rah WhatsApps ما پاسخ سریع مدل Saare Jahaan se Accha همانا حسادت وضعیتی وخیم بی مهارت جهان. به عنوان آن در خیابان cred, Covid است روشنتر آگهی Swachh بهارات.

با تشکر از شما, تاج برای حتی بیشتر در سراسر کشور مهم آیات. که نه تنها می تواند او سر تراشیده عضو شورای نظارت مدت و تلنگر انتقاد مانند تکه های از شوره سر خانم Virat Kohli همچنین می توانید برش مو. و برای بسیاری از به یاد ماندنی, matrimonially یکی از قابل توجه همه: هند می تواند داوطلب خدمت سربازی برای BJP وظیفه: bartan, jhadoo, pochha.

***

الک هوشمند گفت: “چگونه مسئولیت اجتماعی بسیاری را به عکاسی از خود-انزوا.”

سلب مسئولیت : این مقاله در نظر گرفته شده است برای آوردن لبخند به چهره شما. هر اتصال به وقایع و شخصیت ها در زندگی واقعی تصادفی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>