کارناوال برای ریختن 13 کشتی

کارناوال مدیر عامل شرکت می گوید: شرکت برندها شده اند قادر به منبع مسافران بیشتر از بازارهای محلی.

عکس:
stringer/شاتر

کارناوال Corp. گفت: این انتظار برای کاهش ناوگان خود را با 13 کشتی و یا نزدیک به 9 درصد از ظرفیت آن یک حرکت است که کوچک بزرگترین کروز شرکت در عملیات به عنوان آن را همچنان به سوزاندن پول نقد در میان قایقرانی تعلیق ناشی از Covid-19 بیماری همه گیر.

“[ما] سازماندهی مجدد این شرکت به ظهور لاغر و قوی تر و کارآمد تر” کارناوال رئیس جمهور و رئیس اجرایی آرنولد دونالد گفت: در یک کنفرانس تلفنی جمعه. “حتی زمانی که ما بازگشت به عملیات در مقیاس کامل ما انتظار نداریم که برای بازگشت به همان نیروی انسانی مورد نیاز به عنوان ما در حال پرداختن به کار ما جریان به کار در شیوه ای کارآمد تر.”

عمده خطوط کروز هنوز ماه دور از سرگیری سفر دریایی که متوقف شد با این بیماری همه گیر. در آمریکا مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری را بدون بادبان سفارش منقضی جولای 24, هر چند کروز دریایی با خطوط توافق کرده اند که به گسترش قایقرانی مکث به آمریکا تا اواسط سپتامبر.

به عنوان آنها آماده به بادبان دوباره این شرکت در حال تعمیرات اساسی پروتکل های ایمنی به عنوان آنها سعی کنید را به نفع خود به مصرف کنندگان اعتماد کنند. صنعت کروز بود و در میان کسانی که در زمان اولیه آمار در گیر با شیوع بیماری مرگبار هدف قرار دادن چندین کشتی و سنگ زنی صنعت به توقف پیش از این به طور معمول پر سود ماه های تابستان.

مربوط تصویری

از آرشیو: بیش از نزدیک به پنج دهه کارناوال انباشته جهانی ناوگان از کشتی های کروز. اما در صورت یک بیماری همه گیر بهداشت مقامات و مسافران سوال که آیا اپراتورها مانند کارناوال می توانید مجموعه بادبان با خیال راحت رفتن به جلو. وال استریت ژورنال خبر داد McCall توضیح می دهد. عکس: گتی ایماژ

Royal Caribbean Cruises Ltd. و نروژی کروز خط Holdings Ltd. به طور معمول رقبا گفت: آنها با هم قرار یک پنل co-ریاست سابق غذا و داروی کمیسر اسکات Gottlieb و مایکل Leavitt سابق یوتا فرماندار و آژانس حفاظت از محیط زیست مدیر برای ارائه پروتکل توصیه های پایان ماه اوت. کارناوال شرکت میزبانی پانل های که لمس ویروس انتقال غربالگری و تست و کاهش خطر.

در اروپا و کوچک کروز اپراتور در حال حاضر آمار یک سد برجسته چالش های زیادی خطوط کروز. یک روز کروز از فنلاند به استونی در اواخر ماه ژوئن خدشه دار شد وقتی که یک مسافر بیمار و بعد از آزمایش مثبت برای ویروس. برخی بودند که روی عرشه کشتی کوچک اپراتور کشتی در حال قرنطینه در فنلاند.

این سیلجا اروپا به دنبال هدایت دقیق از فنلاندی و استونیایی مقامات با توجه به Tallink Grupp, به عنوان, استونیایی شرکت است که در عمل کشتی. قبل از سوار شدن به کشتی در حدود 1000 مسافر امضا فرم اظهارنامه بیان آنها نیست در مواجهه با علائم بیماری و ظرفیت پوش در 30 درصد. مسافران درجه حرارت نبودند به نمایش سخنگوی Tallink گفت: از آنجا که مقامات بهداشتی نمی نیاز به آن را.

“این خطرناک است به قایقرانی دوباره گفت: علی نوری رئیس فدراسیون دانشمندان آمریکایی.

به ارائه دقیق تر حس مسافران سلامت کروز دریایی با خطوط باید بررسی مسافران متوسط چند روز به سفر به حساب نهفته دوره دکتر نوری گفت. حتی پس از آن از جمله اقدامات غربالگری می تواند ارائه کاذب راحتی به عنوان ویروس نیز گسترش می یابد از طریق افراد بدون علامت او اضافه شده است.

شیوع این بیماری در ماه فوریه در کارناوال الماس شاهزاده کشتی شده است می تواند ناشی از هوابرد انتقال از طریق آن سیستم تهویه در طول دوره قرنطینه با توجه به مطالعه انجام شده توسط محققان دانشگاه بورنموث که نکرده اند و کارشناسی.

سفر دریایی در اروپا به راه اندازی مجدد قبل از آن با کارناوال آیدا گشت از سرگیری سه کشتی از آلمان در ماه اوت است. اما برخی از کشتی در اروپا بستگی دارد ایالات متحده گردشگران که در حال حاضر ممنوع از بازدید از اتحادیه اروپا به عنوان coronavirus موارد دیدن یک تجدید حیات در بعضی از ایالات آمریکا گفت: Jason گوگنهایم مدیر عامل و شریک ارشد در گروه مشاوره بوستون.

“تقاضا خواهد بدیهی است که تحقق نیست و حتی اگر برخی از کشتی ها شروع قایقرانی در اروپا دوباره” با محدودیت های مسافرتی در آمریکا بازدید کنندگان در محل, او گفت:.

کارناوال آقای دونالد در روز جمعه گفت: این شرکت با برندهای شده اند قادر به منبع مسافران بیشتر از بازارهای محلی و با اشاره به مقید کردن تقاضا. این شرکت گفت: نزدیک به 60 درصد از 2021 رزرو در طول سه هفته اول ماه ژوئن جدید بود رزرو, به عنوان مخالف به مهمانان خود را با استفاده از کروز اعتبارات کارناوال داده بود به عنوان بازپرداخت برای لغو گشت.

کارناوال در روز جمعه گزارش از دست دادن بیش از 4 میلیارد دلار در آخرین مالی سه ماهه بالاترین-تا کنون سه ماهه از دست دادن تایید مقدماتی ارقام گزارش شده در ماه گذشته. همچنین گفت: این انتظار به سوزاندن حدود 650 میلیون دلار در ماه برای بقیه سال و هشدار داد که این می تواند نقض موافقتنامه وام در طولانی مدت قایقرانی قابل تامل است.

نوشتن به دیو سباستین در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.net