برای مراقبت از مشکلات اجتماعی از انزوا

به عنوان COVID-19 shutdown از کسب و کار جهانی می رود دولت در حال کمک به مردم در برخورد با مشکلات از مشاغل از دست رفته و حقوق و دستمزد. در عین حال آنها در حال کشف دیگری باید در میان مردم پایدار طولانی مدت انزوا: مشکل در رفتار است که در نتیجه آسیب به خود یا دیگران.

که برای پول است نه یک راه حل. مراقبت دلسوزانه است.

اسپانیا به عنوان مثال محدود ترین قمار تبلیغات به دلیل سنبله در بازی های آنلاین در میان مردم در خانه گیر کرده و یا از تنهایی خسته شدم و یا تاکید کرد.

در بسیاری از کشورها خطوط تماس ویژه برای گزارش استفاده داخلی مجبور به افزایش تعداد مددکاران اجتماعی.

و با چین افشای یک پرش در طلاق پس از پایان آن coronavirus مستند روسیه تصمیم به تعلیق ثبت نام از طلاق تا ژوئن 1. روس ها در حال حاضر یکی از بالاترین نرخ طلاق.

برای بسیاری از مردم و انزوا در خانه همراه با اضطراب بیش از COVID-19 تشدید کرده است موجود مشکلات شخصی از اعتیاد به پر از دست انداز روابط است. نزدیک به نیمی از آمریکایی ها گفت: نظرسنجی برای قیصر بنیاد خانواده که این بیماری همه گیر به حال تحت تاثیر سلامت روان خود را.

زندگی درونی از جدا میلیاردها دلار در سراسر جهان در حال حاضر دارای ابعاد بیرونی. بسیاری از گروه های مذهبی درمانگران و فعالان اجتماعی پله تا خود را توسعه. الکلی های گمنام برای مثال برگزاری جلسات آنلاین و یا از طریق تلفن. دولت در ضمن تنها با ابتلا به این مشکل است.

در بریتانیا و چند تن از اعضای پارلمان خواسته اند قمار صنعت برای کمک به کاهش ناگهانی افزایش آنلاین wagering پس از خاموش شدن از آجر و ملات سایت های بازی. آنها می خواهند کلاه چقدر پول یک فرد می توانید شرط می بندم هر روز, برای مثال, و پایان دادن به مشوق به خطر پول در خارج از ضرب و شتم مسابقات تنیس روی میز در غیاب اصلی ورزشی. حدود 9 درصد از آنلاین bettors در بریتانیا در نظر گرفته شده مشکل قماربازان. این صنعت در پاسخ امیدوار کننده به “نظارت بر مقدار زمان و پولی که صرف بازیکنان در طول همه گیر مستند.”

شاید اصطلاح خود-جداسازی باید کاهش یافته و به چیزی کمتر از خود گرا. بسیاری از کشورها دارای ابزارهایی مانند اینترنت برای ارائه از راه دور مراقبت و همراهی مردم cooped در خانه و یا جسمی به تنهایی و یا با کسی که توهین آمیز است. شفا حرفه ای در حال کمک به مردم برای مقابله با ترس از ویروس. دیگران می تواند کمک به بهبود احساسات رانندگی رفتارهای مشکل در صفحه اصلی.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>