کاهش فروش خودرو در سه ماهه دوم با وجود معاملات و Covid-19 محرک

فدرال محرک چک که رفت به میلیون ها نفر از آمریکایی ها در این بهار موجب تقاضای خودرو.

عکس: آنگوس و خورنده/مهر نیوز

عمده خودرو سازان گزارش های تیز قطره در سه ماهه دوم ایالات متحده به فروش خودرو به عنوان شیرین تخفیف و معاملات مالی نیست به اندازه کافی برای جبران کارخانه و تعطیلی نمایندگی از Covid-19 بیماری همه گیر.

General Motors Co. GM -0.87% گزارش 34 درصد کاهش در سه ماهه دوم فروش در مقایسه با یک سال پیش با تقاضای برداشتن در ماه مه و ژوئن. تویوتا موتور TM -0.97% Corp. فروش کاهش یافت و در حدود یک سوم در حالی که فیات کرایسلر اتومبیل FCAU -3.56% NV گزارش 39 درصد کاهش است.

به طور کلی سه ماهه دوم ایالات متحده فروش خودرو پیش بینی شده که کاهش حدود یک سوم تحلیلگران تخمین می زنند و پس از ماشین گیاهان و برخی از نمایندگی های بسته برای مدت طولانی در این بهار. عمده ترین شرکت های خودرو گزارش سه ماهه دوم فروش نتایج چهارشنبه.

به اشتراک گذاری افکار خود را

اگر شما برای خرید یک ماشین جدید, چگونه قیمت ها و گزینه های مقایسه به سال های گذشته است ؟

هنوز رها نشده بود به عنوان شیب دار به عنوان ترسید و فروش بهبود یافته است به طور پیوسته از اواخر ماه مارس است. سنگین فروش تبلیغات و فدرال محرک چک که رفت به میلیون ها نفر از آمریکایی ها در این بهار موجب تقاضای خودرو با وجود خونتان بیکاری و اقامت-صفحه اصلی سفارشات در سراسر بسیاری از کشورهای نمایندگی و تحلیلگران می گویند.

در حال حاضر این صنعت فروش تک به تک چهره سخت تابستان و آزمون به عنوان خودرو سازان سلطنت در تخفیف و اثر محرک اقتصادی فدرال محو.

“من مطمئن هستم که بعد از شش ماه می گذرد می شود گفت:” مایک Maroone جمهور سابق Sloanetoyotaglenside Inc. که دارای نمایندگی در کلرادو و فلوریدا.

سفر در قطار و اتوبوس به معنی قرار گرفتن در معرض بالقوه به coronavirus بنابراین شهرستانها در حال مسابقه خود را به حمل و نقل عمومی سیستم های امن. وال استریت ژورنال به بررسی چگونه چیزهایی مانند چراغ روبات کار از خانه و گسترش خطوط دوچرخه در حال تغییر ما رفت و آمد. ویدیو/تصویر: Jaden Urbi و Zoë سوریانو

خودرو سازان در اوایل بهار با عجله به ارائه رکود دوران تخفیف و معاملات مالی است که آمار فروش و سود سرشار کامیون وانت و سرعت بهبود در خرده فروشی به عنوان نمایندگی مجاز و فروش کردم بهتر است در فروش اتومبیل آنلاین. در هفته های اخیر خرده فروشی و یا فروش به خریداران فردی را دنبال کرده فقط 4 تا 6 درصد کمتر از قبل Covid-19 پیش بینی ها با توجه به شرکت تحقیقاتی J. D. Power.

“بازار و خرده فروشی مصرف کننده همچنان به بهبود فراتر از هر کسی انتظارات” باب کارتر تویوتا فروش رئیس برای شمال امریکا اخیرا گفت.

اما در حال حاضر بسیاری از نمایندگی ها در حال اجرا پایین در موجودی به عنوان سازندگان خودرو در سطح شیب دار تا خروجی پس از چند هفته از کارخانه خرابی. معاملات در حال خشک شدن به عنوان شرکت های خودرو صرف کمتر پول نقد به عقب ارائه می دهد و جلو و عقب در جذاب هفت سال مالی معاملات آورده است که مشتریان به فروشنده زیادی در طول بیماری همه گیر.

پس از هدف قرار دادن رکورد در اوایل ماه مه شرکت حمایت تخفیف کاهش یافته است تقریبا 13 درصد به گفته J. D. Power. تبلیغاتی وام کشش از هفت سال به خود اختصاص کوچکتر بخشی از بازار در ماه ژوئن به نمایندگی از 9.4 درصد از معاملات در ماه گذشته در مقایسه با 12.4 درصد در ماه مه.

“بازار در حال رشد است کمتر دعوت” جسیکا گفت: امرسون یک تحلیلگر خودرو-وب سایت خرید Edmunds.com. “زمان فروش رنگ تصویر خوش بینانه با توجه به این شرایط اما بین Covid-19 و امروز از لحاظ سیاسی به اتهام آب و هوا صنعت نیاز به آماده شدن برای عدم قطعیت در پیش است.”

بخش هوش برآورد آمریکا نمایندگی مجاز و فروش خودرو در ماه ژوئن تا به حال 32 درصد کمتر از وسایل نقلیه خود به مقدار زیادی در مقایسه با سال پیش از آن.

این کاهش عرضه در نمایندگی لات و عقب خودرو ساز تبلیغات ترک برخی از عدم قطعیت برای نمایندگی مجاز و فروش.

ایالات متحده در صنعت خودرو آغاز شد 2020 با انتظارات است که فروش خودرو در حالی که کاهش از اوج 17.6 میلیون دلار در سال 2016 خواهد سالم باقی می ماند. پس از دو مستقیما چهارم از فروش کاهش تحلیلگران در حال حاضر پیش بینی فروش می تواند شیب کمتر از 14 میلیون در سال 2020 است.

با وجود bounceback در کسب و کار خرده فروشی از اوایل مارس ناوگان, فروش, که حساب برای تقریبا 15 درصد از ایالات متحده بازار خودرو انتظار می رود برای افسرده باقی می ماند به گفته تحلیلگران و مدیران. صنعت پیش بینی ALG, Inc. برآورد ناوگان کاهش فروش 68 درصد در ماه گذشته در مقایسه با ژوئن 2019.

طولانی صنعت خودرو را قابل اطمینان ترین مشتریان اجاره-شرکت ماشین های آهسته بوده است به بازگشت به بازار به عنوان کسب و کار خود باقی می ماند و ثروت اقتصادی خرید اینترنتی از Covid-19 شیوع.

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de