جدید-فروش خودرو کاهش یافته و 29 درصد در هفته گذشته از همان دوره در سال گذشته با توجه به Cox خودرو و تقاضا انتظار می رود برای ادامه به سقوط.

عکس: چارلز Krupa/آسوشیتد پرس

فروشنده ماشین ارل استوارت بود اما با توجه به در تلاش های خود را برای فروش اتومبیل های آنلاین قبل از coronavirus بیماری همه گیر. اما بعد از یک غم انگیز فروش آخر هفته در تویوتا فروشگاه در شمال پالم بیچ فلوریدا., که در آن خریدار ترافیک کاهش یافت تا به حال به دلیل شیوع او به آن دیگری بروید.

“شاید coronavirus نگرانی های ما را از مشتریان ما که نه در غیر این صورت دیده می شود” آقای استوارت گفت.

با میلیون ها نفر از آمریکایی ها گیر در خانه فروشندگان و سازندگان خودرو در حال دادن آنلاین ماشین-فروش عملیات فشار در تلاش برای نجات برخی از کسب و کار به عنوان فروش خودرو سقوط و مشتریان خودداری کردن کار خدمات و تعمیرات.

در حالی که این ایده از خرید یک ماشین آنلاین تا حد زیادی موفق به گرفتن بر روی برخی در این صنعت امیدوار هستیم این بار خریداران ممکن است آن را امتحان کنید به عنوان بخش های بزرگی از این کشور تعطیل و مردم تنظیم به انجام کسب و کار از راه دور.

Sloanetoyotaglenside Inc. و صوتی خودرو , Inc., دو ملت نمایندگی بزرگترین زنجیره ای در حال هل دادن خود را آنلاین-خرده فروشی خدمات از جمله ارسال همکاران فروش به مشتریان خانه — که در آن اجتماعی-فاصله مقررات اجازه می دهد آن و اضافه کردن ویژگی های جدید به وب سایت خود را که باعث تکمیل تر از این روند از طریق اینترنت آسان تر برای مشتریان.

مربوط تصویری

Coronavirus همه گیر است و اخلال در اقتصاد جهانی است. وال استریت ژورنال را گرگ Ip توضیح می دهد که آنچه فدرال رزرو می توانید انجام دهید برای جلوگیری از آسیب. تصویر: کارلوس آب/وال استریت ژورنال

General Motors Co. در حال گسترش است “Shop-کلیک کنید-درایو” آنلاین-خرید برنامه به نمایندگی. این سرویس که جنرال موتورز برای اولین بار راه اندازی شد در سال 2013 اجازه می دهد تا مشتریان به قیمت یک, یک تجارت در برآورد و درخواست برای تامین مالی بدون آمدن به فروشگاه.

برخی از نمایندگی نیز با ارائه به بلند کردن و رها کردن مشتریان خودرو برای تعمیر و نگهداری روزمره مانند تغییرات روغن و لاستيك دور به سعی کنید به نگه داشتن خود را در بخش خدمات مشغول و جلوگیری از اخراج.

“این ممکن است آی فون لحظه از انتقال به دیجیتال خرده فروشی محیط زیست گفت:” تایسون Jominy خودکار تحلیلگر J. D. Power.

صنعت خودرو به مدت طولانی امیدوار به تکرار موفقیت آنلاین-غول خرده فروشی مانند آمازون.com , Inc. تسلا Inc., که اجازه می دهد تا خریداران برای سفارش وسایل نقلیه به طور مستقیم از وب سایت خود را ثابت کرده است وجود دارد این است که تقاضا برای معاملات هر چند آن هنوز به اجرا در فروشگاه ها.

مربوط به پوشش

  • دولت سرکوب به عنوان Coronavirus عفونت خروش
  • اروپا مردد اقتصادی عراق برای مبارزه با کروناویروس به عنوان ایالات متحده بحث همچنان ادامه دارد
  • کروناویروس و جدید محل کار: حقوق ، مسئولیت های خود
  • جدید کروناویروس آزمون تلاش می کند به کاهش خطر برای سلامت کارگران با اجازه دادن به بیماران سواب خودشان

اکثر خریداران خودرو هنوز هم ترجیح می دهند برای انجام تست دیسک و تکمیل معاملات مالی در فروشگاه, نمایندگی ها و تحلیلگران می گویند. اکثر خرید و فروش ماشین هنوز اعدام در نمایندگی تحلیلگران می گویند هر چند فروش آنلاین دشوار است برای پیگیری به دلیل تحقیقات بسیار و اولیه خرید انجام شده بر روی اینترنت است.

برخی از قوانین ایالتی نیز آن را دشوار برای خرده فروشان به حرکت این مجتمع خرید به طور کامل آنلاین که نیاز به بخش های خاصی از فرآیند مانند امضای کارهای اداری باید انجام شود در فرد است. یک J. D. Power مطالعه نشان داد که مشتریان به طور کلی تمایلی برای به اشتراک گذاشتن شخصی و اطلاعات مالی قبل از ورود به نمایشگاه است.

آقای استوارت گفت: “کلیک کنید و خرید” در برنامه فروش تولید فروش چند با وجود ارائه صفحه اصلی تحویل و تضمین بازگشت پول.

فروشندگان و شرکت های خودرو می گویند آنها را انتخاب و در حال حاضر. برخی از خرده فروشان مجبور شده اند به نمایشگاه خود را به طور موقت به رعایت stay-at-home سفارشات. جدید-فروش خودرو کاهش یافته و 29 درصد در هفته گذشته از همان دوره در سال گذشته با توجه به Cox خودرو و مدیران صنعت و پیش بینی می گویند تقاضا ادامه خواهد داد به سقوط در ماه آینده و به احتمال زیاد به تابستان است.

صوتی خودرو است که 95 نمایندگی در 12 متحده است عجله برای تقویت آن آنلاین عملیات و ترویج آن بدون تماس با خدمات پس از فروش که در آن خریداران کامل ترین معامله از طریق وب سایت و فروشنده قطره خودرو و مدارک در مشتریان صفحه اصلی.

دیوید اسمیت صوتی رئیس اجرایی گفت که با سفر محدود مردم هنوز هم نیاز به حمل و نقل قابل اعتماد برای سفر, آنها باید, آن است که آیا به بیمارستان و یا در فروشگاه مواد غذایی. به همین دلیل است که شرکت گسترش خدمات از راه دور. هنوز هم او شک و تردید است که عادات خرید دگرگون خواهد شد به طور دائم.

“چه دور اکثر مشتریان ما می خواهم به انجام است که هنوز هم دیدن ماشین در فرد حتی اگر آنها شروع روند آنلاین” آقای اسمیت گفت.

Sloanetoyotaglenside ایالات متحده بزرگترین داد و ستد عمومی نمایندگی های زنجیره ای است برای بالا بردن سرعت در سراسر کشور اجرای یک سرویس جدید به نام فروشگاه های آنلاین است که ترکیبی از خرید و در خانه تحویل. خودکار غول خرده فروشی شروع به تست این سرویس جدید در سال گذشته است.

جنرال موتورز می گوید تعدادی از مشتریان خرید به صورت جدید و با استفاده از شورلت وسایل نقلیه از طریق آن مغازه-بر-وب سایت درایو افزایش نزدیک به 30 درصد با بیش از 5000 بازدید سایت از تاریخ 16 مارس.

فیات کرایسلر اتومبیل NV در حال کار با آن نمایندگی های بهتری برای ساخت ابزار آنلاین برای گرفتن تامین مالی تایید شده از طریق اینترنت و به پیکربندی و سفارش اتومبیل از خانه یک سخنگوی گفت.

خودرو سازان و فروشندگان در چین نیز یک فشار بزرگ در اوایل این سال به فروش اتومبیل های آنلاین به عنوان شیوع کروناویروس در بزرگترین بازار خودرو باعث فروش خودرو به دهانه.

خودرو چینی ساز Geely خودرو برگزاری با مسئولیت محدود. گفت: بیش از 10 ، 000 مشتریان را خریداری خودرو از طریق فروشگاه آنلاین که در آن راه اندازی در فوریه. اما فوریه فروش خودرو در چین کاهش یافت و 79 درصد بیش از قبل از سال دوره, با توجه به انجمن چین از تولید کنندگان خودرو و انتظار می رود برای جست و خیز دوباره این ماه است.

در ایالات متحده فروشندگان می گویند که شیوع موجب علاقه بیشتر در تحویل خانه, خدمات, هر چند از آن است که خیلی زود به بگویید اگر آن را به عقب به طور گسترده تر و به فروش معنی دار بلند.

مایک Bowsher جمهور از کارل سیاه خودرو که در عمل پنج نمایندگی در تنسی فلوریدا و گرجستان گفت: خود فروشگاه استفاده می شود به یک یا دو خریداران یک روز علاقه مند در معاملات آنلاین. در حال حاضر او در حال دیدن نزدیک به 10 روزانه, او گفت:.

لنا ویلیامز 43 ساله امنیت dispatcher در زمستان اسپرینگز فلوریدا., یکی از آنها بود. او با عجله به خرید یک خودرو در هفته گذشته به عنوان او را تماشا خطوط هوایی محدود کردن صندلی و که او نیاز به حمل و نقل قابل اعتماد برای سفر برنامه ریزی شده بعد از این سال.

او در سراسر GM فروشگاه-کلیک کنید-درایو برنامه کارل سیاه وب سایت و تکمیل معامله آنلاین, او گفت:. یک مدیر فروش و سپس مرتب به انتخاب کنید تا تجارت در ارائه استفاده می شود 2017 Chevy Colorado pickup truck او خریداری شده به خانه او. او امضا برخی از مدارک در فرد اما مخاطب محدود بود.

“من احساس امن تر انجام آن این راه” خانم ویلیامز گفت.

وال استریت ژورنال در خبرنامه

یک صبح زود coronavirus جلسه هر روز هفته به علاوه سلامت-اخبار به روز رسانی جمعه. ثبت نام در اینجا

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de