را تبدیل می کند

شمال شرقی دهلی شورش فوریه لحظه ای آسیب زا برای پایتخت ملی بود. دهلی در بی سر و ته گناه با وحشیگری شورش های ضد سیک در سال ۱۹۸۴ و تاریخ شرم آور به همان اندازه تاخیر و انکار عدالت به قربانیان آن زندگی می کرد. در مرکز این گذشته شرم آور یک سیاستمدار-پلیس بود که در جریان شورش ها و به عدالت آوردن آشوب گران به شکل دیگری نگاه می کرد. شورش های فوریه این زخم های قدیمی را باز کرده است. onus در حال حاضر پلیس – neta استقرار برای اطمینان از تاریخ تکرار نمی کند.

اما بازجویی استاد دانشگاه دهلی، به طور مبتدنی از حمایت از اعتراضات ضد NRC-CAA که مدت ها پیش از شورش ها پیش می اید، روایتفریبی را به چرخش در می آورد. اگر هم سازی کاذب ی که بین مخالفان و شورش ها کشیده شود، هیچ چیز پوچ تر و خودشکست کننده تر نمی تواند باشد. اختلاف نظر دموکراسی را معنادار و نماینده می کند. CAA و NRC با تعصبات کافی و خطرات ی که بخش قابل توجهی از جامعه، نه حداقل جوانان و شهروندان مسلمان خود، احساس می کردند که مجبور به بیرون آمدن در اعتراض مسالمت آمیز، از آن ها خلاص شده اند. ماه ها بعد، پلیس دهلی به نظر می رسد که تمایز کمی بین توطئه جنایی و اعتراض مسالمت آمیز در آن بسیاری از صدای ضد CAA ایجاد می کند. قانون ضد ترور سخت گیری فعالیت های غیر قانونی (پیشگیری) با محدودیت های خود را در وثیقه، سابقه از زندان های طولانی، و نرخ محکومیت بی حد در پایان آزار و اذیت بسیار است، هشدار چند با ذهن به خلاف می تواند نادیده بگیرد.

شورش ها در همین حال، دعوت به کشتن، مایم، غارت و سوزاندن با سیاستمداران نیز کمک به کاهش خود را به ایجاد خشونت بود. پلیس دهلی که به کتابخانه ٔ جمیا برای حمله به دانشجویان غیر مسلح وارد شد، در از بین برد آشوب گران مسلح شکست خورد. حالا که به تظاهرات ضد ان آر سی-CAA “توطئه” دلبند است، آشوبگران فوریه دلیلی برای خوشحال شدن از آن ها داشته اند. حواس پرتی پلیس با اختلاف می تواند بلیط خود را به تبرک است. هر آشوبگر ياغي در زمينه هاي مذهبي به عنوان يک يادداشت پليس برتر گزارش شده به پليس هاي زيردست اشاره کرد، دعوت به شورش بيشتراست. پليس بايد از تعقيب سايه ها دست برداره

این قطعه به عنوان نظر سرمقاله در چاپ روزنامه تایمز هند ظاهر شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

آموزش سئو