‘نمی تواند آن را داشته باشد’: ترامپ صحبت می کند در بودجه USPS, ایمیل در رای دادن

واشنگتن و چارلزتون W.Va.

رئیس جمهور دونالد ترامپ صراحتاً اذعان کرد که او از گرسنگی از خدمات پستی ایالات متحده آمریکا پول می خواهد تا روند افزایش انتظاری از صندوق های رای گیری که نگران است، کار را سخت تر کند، که نگران است می تواند انتخاب مجدد او را هزینه کند.

در مصاحبه ای در شبکه کسب و کار فاکس، آقای ترامپ به صراحت به دو حکم تأمین بودجه اشاره کرد که دموکرات ها به دنبال یک بسته امدادی هستند که در کاپیتول هیل متوقف شده است. بدون پول اضافی، او گفت، سرویس پستی منابع برای رسیدگی به سیل از رای دهندگان که به دنبال جلوگیری از محل های رای گیری در طول همه گیر coronavirus را در دست نخواهد داشت.

آقای ترامپ روز پنجشنبه به میزبان ماریا بارترومو گفت: «اگر ما معامله ای نکنیم، یعنی پول را نمی گیرن» به این معنی که آنها نمی توانند در رای گیری جهانی داشته باشد؛ فقط نمی تونن داشته باشنش.”

اظهارات آقای ترامپ، از جمله ادعای دروغین مبنی بر این که دموکرات ها به دنبال دریافت نامه های جهانی در رای گیری هستند، در حال جستجوی استراتژی برای کسب مزیت در مسابقه نوامبر خود در برابر جو بایدن است. او نقوش سخت سرویس پستی در مذاکرات کنگره را با یک مبارزه قانونی به طور فزاینده قوی در رای گیری پستی در ایالات که می تواند تصمیم گیری در انتخابات جفت.

در آیووا، که آقای ترامپ در سال ۲۰۱۶ با دستی برنده شد اما امسال رقابتی تر است، کمپین انتخاباتی او روز چهارشنبه به طرح دعوی علیه دو شهر متکبر هیدموکرات در تلاش برای باطل کردن ده ها هزار نفر از درخواست های رأی غایب رای دهندگان ملحق شد. که به دنبال مانورهای قانونی در میدان نبرد پنسیلوانیا، جایی که کمپین امیدوار است تغییرات را به زور به دولت جمع آوری و شمارش نامه در رای. و در نوادا، آقای ترامپ در حال چالش با قانونی است که برای همه رای دهندگان فعال رای می دهد.

تلاش های او می تواند با محدودیت مواجه است. دیوان عالی ایالات متحده آمریکا روز پنجشنبه جمهوری خواهانی را که در رود آیلند توافق نامه ای را به چالش کشیدند و به ساکنان اجازه می داد از طریق انتخابات عمومی نوامبر رای بدهند، بدون اینکه از دو شاهد یا یک سررسید امضا دریافت کنند، از طریق ایمیل رد شدند.

برای دموکرات ها، سخنان جدید آقای ترامپ پذیرش آشکاری بود که رئیس جمهور تلاش می کند حقوق رأی گیری را محدود کند.

آقای بایدن گفت که این “ترامپ خالص” است. اون انتخابات نميخواد

جنا گریساولد، وزیر امور خارجه کلرادو گفت که این “سرکوب رای دهندگان برای تضعیف امن ترین روش برای رای دادن در طول یک همه گیر، و مجبور کردن آمریکایی ها به خطر زندگی خود را به رای دادن است.”

مذاکرات بر سر یک بسته بزرگ جدید امداد ویروس همه اما به پایان رسید، با کاخ سفید و رهبران کنگره دور از هم در اندازه، دامنه، و رویکرد برای فوران کردن خانوارها، بازگشایی مدارس، و راه اندازی یک استراتژی ملی برای مهار ویروس کورونا.

در حالی که برخی از زمینه مشترک بیش از 100 میلیارد دلار برای مدارس و بودجه جدید برای آزمایش ویروس وجود دارد, دموکرات ها نیز می خواهند بودجه اضطراری دیگر که آقای ترامپ رد.

“آنها 3.5 میلیارد دلار برای چیزی که تبدیل خواهد شد که جعلی می خواهند. که پول انتخابات است، اساسا، “آقای ترامپ در طول مصاحبه تماس پنجشنبه گفت.

دموکرات ها در مذاکرات با جمهوری خواهان در لایحه پاسخ COVID-19 در مجموع 10 میلیارد دلار برای سرویس پستی رانده شده اند. این رقم که شامل پول برای کمک به صندوق های پستی انتخاباتی می شود، از یک طرح ۲۵ میلیارد دلاری در یک اقدام ویروس کوروناویروس ی مجلس یکه و تصویب شده، پایین است.

پسااستاد ژنرال لوئیس دی جوی گفته است که آژانس در موقعیتی غیر قابل دفاع مالی قرار دارد، اما او حفظ می کند که می تواند ایمیل های انتخاباتی امسال را اداره کند. که یک کمک کننده بزرگ به آقای ترامپ و دیگر جمهوری خواهان است، آقای DeJoy اولین مدیر کل در نزدیک به دو دهه است که کارمند پستی حرفه ای نیست.

اگر چه به احتمال زیاد افزایش بی سابقه ای در حجم ایمیل انتخابات به دلیل همه گیر شدن وجود خواهد داشت، اما سرویس پستی ظرفیت زیادی برای ارائه همه نامه های انتخاباتی به طور امن و به موقع مطابق با استانداردهای تحویل ما دارد و ما این کار را انجام می دیم.”

یادداشت های به دست آمده توسط آسوشیتدپرس نشان می دهد که رهبری خدمات پستی را به از بین بردن اضافه کاری و توقف سفرهای دیرتحویل که گاهی اوقات مورد نیاز برای اطمینان از رسیدن نامه به موقع، اقداماتی که کارگران پستی و مقامات اتحادیه می گویند به تاخیر انداختن سرویس تحت فشار قرار داده است. سوابق اضافی کاهش جزئیات به ساعت در دفاتر پستی، از جمله کاهش در شنبه ها و در طول ساعات ناهار.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im