سرطان در Covid عصر

COVID – 19 آورده است کل جهان را به زانو در بسیج منابع و ذخایر هر کشور نسبت به آن مبارزه کنند. از آنجا که ویروس جدید, یکی از نیاز به باز کردن رمز و راز آن به درک آن شوم و البته میزان ویران کردن آن ممکن است ایجاد. یکی از چیزهایی است که برخی از ویروس ها که از حیوانات به انسان ها را ترک نمی کند انسان قبل از 100 سال است. یک واکسن ممکن است سهولت وضعیت به حدی اما یادگیری برای زندگی با این ویروس به عنوان ما انجام داده اند با دیگر کمک خواهد کرد که ثبات وضعیت سریع تر است. بسیاری از ما بادبان از طریق, اما گروه های آسیب پذیر خواهد شد که به پرداخت قیمت سنگین برای این بحران است.

کشورهای در حال توسعه مانند هند سرطان به عنوان سومين قاتل. با توجه به ملی ثبت سرطان, 1 در هر 8 هند خواهد شد که سرطان در او عمر است.

چگونه ما می رویم به نگاهی به سرطان در COVID عصر?

بیماران مبتلا به سرطان هستند دو برابر بيشتر خطر ابتلا COVID – 19 و 5 برابر بیشتر در خطر ابتلا به شکل شدید این بیماری است. بسیاری از آنها ضعف سيستم ايمنی یا به دلیل بیماری در هر سه و یا آنقدر با درمان – شیمی درمانی / پرتو درمانی. Hypoproteinemia و کم خونی دیده می شود معمولا در این بیماران بیشتر سازش سیستم ایمنی بدن است. همچنین نیمی از تمام سرطان ها در مردان و یک چهارم سرطان ها در زنان به دخانیات و مربوط به دخانیات در هر se تضعیف سیستم ایمنی بدن. جامد ترین سرطان ها رخ می دهد در یک گروه سنی بالاتر نیز مرتبط co-morbidities – فشار خون بالا و دیابت و غیره. در نتیجه آنها را حتی بیشتر آسیب پذیر است.

آیا بیماران مبتلا به سرطان علائم متفاوت از دیگران است ؟

علائم COVID – 19 بیماری دیده می شود در اینجا همان جز شدت علائم بیشتر است. پنومونی ARDS , سپسیس و شوک قلبی و صدمات چند نارسایی ارگان ها دیده می شود . زوال سریع است کاملا رایج .

آیا سرطان ها از سایت های مختلف متفاوت دارند استعداد ابتلا به این ویروس ؟

بله آنها انجام دهد. علمی ویروس قوی میل به ACE 2-گیرنده در اندام های مختلف: ریه ها و قلب و کلیه و مثانه, مری روده کوچک روده بزرگ و کبد و کیسه صفرا عضلات و بیضه. بنابراین سرطان با بالا آس–2 بیان viz. کولورکتال کلیه کارسینوم پانکراس و معده و ریه و همه مستعد ابتلا به COVID عفونت است.

آیا تومور مرحله نفوذ حساسيت?

پس از این ویروس جدید به اظهار نظر در مورد تاثیر این مرحله از سرطان در آسیب پذیری ممکن است کمی بیش از حد زود است. فرضی پیشرفته تر این بیماری بالاتر باید یک فرد حساسيت.

آیا سرطان درمان تغییر در COVID عصر?

یکی باید به ارزیابی پتانسیل سود هر گرفتند روش بیش از عود سرطان / بقای کلی vis-a-vis پتانسیل خطر مرگ ناشی از COVID-19 . اعمال جراحی الکتیو در COVID مثبت بیمار باید در انتظار قرار داده تا دو وجود دارد منفی COVID آزمون بیش از یک طول 24 ساعت. تنها اورژانس جراحی هنگامی که موجه ممکن است انجام شود در مثبت بيماران است. اعمال جراحی انجام شده بر روی بیماران در COVID مثبت بیماران باید 28 – 32 درصد خطر ابتلا به عوارض تهدید کننده زندگی و 28 درصد مرگ و میر.

اما این عمل خطرات فراموش وزن به شدت در جراح اگر بیمار COVID مثبت است. جراح نه تنها اجرا می شود خطر ابتلا به عفونت, اما همچنین ممکن است دچار عوارض شدید ناشی از استنشاق بار ویروسی از آئروسل های تولید شده در این روش است. بنابراین برای به حداقل رساندن این بیمار تاثیر طولانی مدت جراحی های پیچیده ممکن است به توان با جایگزین کوتاه تر و ساده تر از روش بدون به خطر انداختن در بیماری ترخیص کالا از گمرک. این ممکن است در نتیجه افزایش عوارض و عملکرد کمتر لوازم آرایشی و بهداشتی نتایج.

خواهد lockdown باعث افزایش موارد سرطان?

با توجه به مستندات و سفر مانع بیماران مبتلا به سرطان خواهد مشکل بزرگ در دسترسی به امکانات مراقبت های بهداشتی. بنابراین عدم دسترسی به موقع و همچنین ترس از ابتلا به عفونت منجر به افزایش موارد پیشرفته در مراکز مختلف.

خواهد شد هزینه درمان تشدید?

هزینه درمان سرطان را تشدید کرده. تحقیقات مربوط به COVID -19 ویروس همراه با استفاده بیشتر از مواد مصرفی (ماسک PPEs چشم و سپر و غیره.) و استفاده از تجهیزات خاص خواهد تمام اضافه کردن به هزینه های عامل.

آنچه که باید یک بیمار سرطانی انجام دهید برای محافظت از خود?

همه بیماران مبتلا به سرطان باید محدود خود جنبش است. به طور منظم بهداشت دست ثابت و صحیح استفاده از ماسک صورت, اجتماعی و فیزیکی فاصله باقی خواهد ماند به عنوان رکن اصلی برای پیشگیری از Covid19 عفونت است.

مربوط سوال باقی می ماند که به پاسخ داده شود. این ترس به این ویروس کمی بیش از حد و یا می توان آن را assuaged به ما یاد بیشتر ؟ ما فقط شروع به هم باز کردن رمز و راز در پشت بیولوژیکی رفتار این ویروس است. پاسخ ممکن است دور. تا پس از آن مهم است که به بازی امن و سالم ماندن

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>