پمپاژ نفت از یک میدان در نزدیکی Calgary, Alberta. رشد در نفت خام-صادرات نفت کمک باریک کسری تجاری. عکس: تاد korol/ایسنا

اتاوا—کانادا ثبت شده کوچکتر کسری تجاری با بقیه دنیا در دسامبر به رهبری یک جهش در صادرات نفت خام.

کانادا ارسال شده یک کالا تجارت کسری با بقیه جهان از 370 میلیون دلار کانادا ($279 میلیون) آمار کانادا روز چهارشنبه گفت. بازار انتظارات برای کسری تجاری به محدود به C$750 میلیون, با توجه به اقتصاددانان در BMO Capital Markets.

ماه گذشته داده شد و همچنین تجدید نظر برای نشان دادن کانادا تا به حال کسری تجاری از C$1.2 میلیارد دلار در مقایسه با برآورد قبلی از a C$1.09 میلیارد دلار کسری بودجه. این آمار ضعیف در ماه نوامبر بودند تا حدودی نتیجه اعتصاب که آمار کشور بزرگترین شبکه راه آهن و به طور موقت خاموش کردن نفت خام-خط لوله نفت.

در ماه دسامبر کانادا-صادرات گل رز 1.9% به C$49.32 میلیارد, پس از تجدید نظر کاهش 1.9% در ماه قبل است. به لحاظ حجم صادرات افزایش 2.8% در ماه دسامبر. واردات لبه 0.2% به C$49.69 میلیارد دلار است. در ماه گذشته واردات کاهش یافت و رقم 2.7%.

ترکیب جداگانه ردیابی اطلاعات در تجارت خدمات کانادا مجموع کسری تجاری با بقیه جهان در ماه دسامبر به C$1.7 میلیارد و باریک تر از C$2.68 میلیارد دلار در ماه گذشته. کانادا تجاری اصلی گزارش قطاری کالا کالا اما مانع خدمات.

CIBC بازارهای جهانی اکونومیست اندرو گرنتهم گفت که او پیش بینی کرده بود قوی تر دوباره بجای اول برگشتن در تجارت دو جانبه پس از ماه نوامبر راه آهن و خط لوله اختلالات. حتی اگر دسامبر کسری تجاری بود که کمتر از پیش بینی “امروز تجارت داده ها انجام خواهد شد کمی به اعتماد به نفس الهام بخش در روند اساسی در اقتصاد کانادا” آقای Grantham گفت.

دسامبر در تجارت گزارش می آید پس از یک رشته از ناامید کننده اقتصادی است که منجر شده برخی از اقتصاددانان به پیش بینی کاهش نرخ بهره از سوی بانک مرکزی کانادا در این بهار. کانادا بانک مرکزی اذعان کرد طی آخرین نرخ های اعلام شده در ماه ژانویه که صادرات کسب و کار سرمایه گذاری و ایجاد شغل همه ضعیف نسبت به پایان 2019.

بانک مرکزی نگه داشته است نرخ بهره را در خود نگه دارد پس Oct. 2018, برخلاف روند که دیده می شود بسیاری از همسالان خود سهولت سیاست های پولی.

تجارت گزارش گفت: صادرات محصولات انرژی افزایش 9.5 درصد در ماه دسامبر به رهبری یک 18 درصد پیشرفت در صادرات نفت خام. دستاوردهای آن مشخص تیز دوباره بجای اول برگشتن از ماه نوامبر هنگامی که TC انرژی Corp. ‘s خط لوله کی استون بود و تعطیل موقت به دلیل نشت. به استثنای محصولات انرژی صادرات 0.3% افزایش پیدا کرد.

تا حدی جبران کلی پیشبرد صادرات یک 10.5 درصد کاهش فلزی و غیر فلزی معدنی-محصولات دسته.

منطقه ای بر اساس صادرات به آمریکا افزایش یافت 2.9% در ماه دسامبر به طور عمده به دلیل از صادرات نفت خام. کانادا مازاد تجاری با آمریکا گسترده تر به C$5.22 میلیارد دلار در ماه است. سالانه کانادا کالا مازاد تجاری با ایالات متحده بود C$51.56 میلیارد دلار در سال 2019, بزرگترین آن در بیش از یک دهه.

اندکی افزایش در ماه دسامبر واردات منجر شد با 4 درصد پیشرفت در واردات کالاهای مصرفی از ماه قبل به رهبری بالاتر واردات محصولات دارویی. واردات هواپیما و دیگر تجهیزات حمل و نقل و قطعات نیز افزایش یافت در ماه است.

نوشتن به کیم Mackrael در kim.mackrael@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو