تظاهرکنندگان مسدود کردن ریل قطار سرویس دهی از طریق راه آهن کانادا به عنوان بخشی از اعتراض ساحلی GasLink خط لوله در Tyendinaga انتاریو در روز پنج شنبه.

عکس: کریس helgren/ایسنا

اتاوا— Canadian National Railway Co. گفت: آن را تعطیل عملیات در شرق کانادا به عنوان محاصره توسط ضد خط لوله فعالان تهدید به upend کشور در بخش تولید و آهسته اقتصاد گسترده تر.

مونترال-بر اساس شرکت گفت: این حرکت ممکن است منجر به اخراج موقت از کارگران آن در شرق کانادا. ملی کانادا این کشور را بزرگترین راه آهن و کشتی های کالا و مصرف کننده کالا به ارزش بیش از 250 میلیارد دلار در سال (190 میلیارد دلار). شده است قادر به حرکت قطار از طریق یک کلید کریدور حمل و نقل اتصال غرب کانادا به بخش شرقی این کشور برای بیش از یک هفته است.

گروه های کسب و کار و سازمان کار در روز پنج شنبه به نام دولت کانادا به مداخله برای جلوگیری از راه بندان که شامل معترضان اقدام در همبستگی با, west coast بومی رهبران در تلاش برای جلوگیری از ساخت و ساز طبیعی-خط لوله گاز.

کانادا تولید کنندگان و صادر کنندگان یک گروه لابی گری گفت: تقریبا یک هفته ای راه آهن اختلال منجر به تیز رو به کاهش موجودی در میان شرکت های عضو. “این واقعا مهم است که دولت فدرال دریافت این حل و فصل شود” گفت: Dennis داربی رئیس جمهور از این گروه است. او افزود که حدود سه چهارم از کشور فعالیت های تولیدی مستقر در شرق کانادا و خم در روز ملی کانادا برای حمل و نقل.

در ضمن Teamsters کانادا هشدار داد تعطیلی ملی کانادا شرقی شبکه می تواند منجر به اخراج از به عنوان بسیاری از 6000 نفر از اعضای آن بیشتر از آنها کار در راه آهن. این اتحادیه همچنین نشان دهنده کارگران در مسافری-راه آهن اپراتورها و کوتاه-خط راه آهن که در خطر اخراج به دلیل محاصره است.

“اتحادیه ما و هزاران نفر از خانواده های شاغل—در بحران هستند. این وضعیت نمی تواند برای همیشه لطفا برای” Teamsters کانادا جمهور فرانسوا لاپورت در بیانیه ای گفت. “ما مصرانه از اتاوا به مداخله برای کمک به پیدا کردن یک راه حل به عنوان به زودی به عنوان ممکن است,” او اضافه شده است.

مدت کوتاهی پس از ملی کانادا از تصمیم دولت متعلق به مسافری راه آهن اپراتور از طریق راه آهن کانادا در آن گفت: “تا به حال هیچ گزینه ای دیگر اما به انصراف از تقریبا تمام خدمات خود را تا اطلاع ثانوی. ملی کانادا دارای بیش از 80% از آهنگ های راه آهن استفاده می شود از طریق راه آهن برای حمل مسافر.

ملی کانادا گفت: این به دست آمده و دستور دادگاه و به درخواست کمک از اجرای قانون برای حذف محاصره در انتاریو, Manitoba و بریتیش کلمبیا.

“در حالی که غیر قانونی محاصره کرده اند به پایان رسیده است در منیتوبا و ممکن است پایان دادن به imminently در بریتیش کلمبیا به دستور دادگاه در انتاریو هنوز به اجرا گذاشته و همچنان به نادیده گرفته می شود,” راه آهن گفت.

اندرو Brant یکی از افراد درگیر در این محاصره در انتاریو گفت که آن را شروع به عنوان یک بیان از همبستگی با رهبران بومی در سواحل غرب اما گسترش یافته و گسترده تر مجموعه ای از نارضایتی ها در مورد دولت های درمان مردم بومی. “ما در حال رفتن به ایستادگی ما زمین” آقای Brant گفت.

پرداختن به کانادا خبرنگاران در مونیخ, نخست وزیر جاستین ترودو گفت: کانادا “بدیهی است که یک کشور از حکومت قانون و ما نیاز به مطمئن شوید که آن قوانین را به دنبال دارد.” او به پرسش های خبرنگاران.

سخنگوی کانادا حمل و نقل وزیر مارک Garneau, نمی بلافاصله در پاسخ به یک درخواست برای نظر در روز پنج شنبه. آقای Garneau گفت: اوایل این هفته بود که آن را تا به محلی اجرای قانون به اجرای دستور دادگاه.

انتاریو استانی نیروی انتظامی نمی بلافاصله در پاسخ به یک درخواست برای نظر در مورد ملی کانادا تصمیم. یک سخنگوی پلیس گفت: قبلا در این هفته است که روش و زمان اجرای حکم دادگاه بود تا به پلیس.

دیگر این کشور اصلی راه آهن Canadian Pacific Railway, گفت: روز شنبه عملیات خود را صدمه دیده اند محاصره و آن را ادامه خواهد داد برای نظارت بر وضعیت از نزدیک. بخش عمده ای از کانادا و اقیانوس آرام شبکه است در غرب تورنتو کانادا بزرگترین شهر و در حدود 120 کیلومتری غرب اصلی محاصره مؤثر بر حمل و نقل ترافیک در شرق کانادا.

ملی کانادا مدیر ارشد اجرایی ژان ژاک Ruest, گفت: توقف عملیات در شرق کانادا “مسئول رویکرد را برای ایمنی کارکنان و معترضان.” او گفت: خاموش کردن ادامه خواهد داد تا زمانی که محاصره پایان به طور کامل.

ضد خط لوله اعتراضات تشدید سراسر کانادا از هفته گذشته هنگامی که پلیس شروع به اجرای یک دادگاه جداگانه منظور حذف افرادی که در تلاش برای جلوگیری از ساخت و ساز طبیعی-خط لوله گاز در شمال بریتیش کلمبیا.

ساحلی GasLink خط لوله متعلق به TC انرژی Corp. و در نظر گرفته شده برای حمل گاز به سواحل غرب برای حمل و نقل به بازارهای آسیا است. اعتراضات صورت گرفته در روزهای اخیر در خارج از بریتیش کلمبیا قوه مقننه در جاده های منتهی به بندر ونکوور در مرکز شهر تقاطع ها و در سه مکان در امتداد راه آهن.

نوشتن به کیم Mackrael در kim.mackrael@wsj.com و پل در وییرا paul.vieira@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im