شما می توانید اعتماد COVID-19 تست داده ؟ در این کشورها شاید نه.

تالاهاسی فلوریدا.

مقامات بهداشت عمومی در برخی از کشورهای در حال متهم به بی مهارت coronavirus عفونت آمار و یا حتی با استفاده از کمی تردستی به عمد همه چیز را بهتر از آنها هستند.

خطر این است که سیاستمداران و صاحبان کسب و کار و معمولی آمریکایی است که در حال تصمیم گیری در مورد مستندات, reopenings و دیگر روز به روز مسائل چپ می تواند با این تصور که این ویروس را تحت کنترل بیشتر از آن واقع است.

در فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis گفت: تصمیم به آغاز بازگشایی دولت خود رانده شده توسط علم و فدرال اپیدیولوژی را ستوده اند دولت خود را روزانه انتشار COVID-19 داده های مرتبط به خصوص دانه و کاربر پسند.

اما سوال در مورد یکپارچگی دولت در بهداشت عمومی اطلاعات مطرح شد دوباره زمانی که معمار اصلی از فلوریدا coronavirus سایت اخراج شد این هفته پس از یک اختلاف بیش از آنچه که اطلاعات باید ساخته شده است. Rebekah جونز سیستم های اطلاعات مدیریت با فلوریدا وزارت بهداشت اعلام کرد در یک ایمیل به محققان جمعه که او reassigned از وظایف خود نظارت داشبورد آنلاین فراهم می کند که روزانه فوری از فلوریدا COVID-19 عفونت های تست و مرگ و میر.

در آماده سازی برای بازگشایی دولت آقای DeSantis به شدت انتقاد کرد در برابر اوایل prognostications از دل تنگی و عذاب و گفت: در هفته های اخیر که بسیاری از دولت ها تخت بیمارستان در حال دروغ گفتن خالی و برخی از تست سایت بسته شد چرا که آنجا نبود تقاضا است.

او با استفاده از داده ها از داشبورد – از جمله نرخ نسبتا کم از مردم تست مثبت برای coronavirus – پشتیبانی ساخت برای بازگشایی دولت است. او گفت: بازگشایی خواهد شد اتفاق می افتد در مراحل. این هفته رستوران ها و خرده فروشی کسب و کار اجازه داده شد برای باز کردن در 50 درصد ظرفیت است.

اما شلیک شده جدید علوفه در برابر جمهوری خواه و فرماندار او به عنوان دفاع از خود از دست زدن به از شیوع کروناویروس. آقای DeSantis نیز آمده است در زیر آتش خود را برای دست زدن به دولت بیکاری سیستم که خراب شد بعد از هولناک که توسط صدها نفر از هزاران نفر از فلوریدا که به طور ناگهانی از دست شغل خود به دلیل رکود اقتصادی ناشی از شیوع بیماری است.

“به ما گفته بودند بازگشایی فلوریدا ساخته شده بود, در مورد تحصیل داده است. در صورتی که اطلاعات اشتباه بود و یا دستکاری قرار می دهد که تعداد بی شماری از فلوریدا در معرض خطر قرار گرفتن در معرض COVID-19” گفت: دولت تشکر. Tracie دیویس دموکرات از جکسون و عضو مجلس کمیته بهداشت و درمان.

“ما نمی دانیم دولت ما در حال بازگشایی شد و ما در حال حاضر یک علامت سوال در مورد data,” او گفت:.

زمان از انتقال یک روز پس از دولت آوریل 4 اجرای فاز اول فرماندار بازگشایی طرح است. معلوم بود اگر خانم جونز خواسته شد به فلوریدا ظاهر محکم تر در انطباق با معیار برای بازگشایی. در آن زمان فلوریدا شد نشان از یک سیر نزولی در عفونت های جدید و نرخ مثبت آزمون – و همچنین نشست بقیه فدرال معیارهای.

در طول یک شنبه در کنفرانس مطبوعاتی آقای DeSantis را رد کرد و این موضوع به عنوان “یک nonissue” و ستایش داشبورد به عنوان یک مدل ملی.

پس از آن فرماندار سخنگوی هلن Ferre گفت: در یک ایمیل که خانم جونز بود “به نمایش گذاشته تکرار دوره از نافرمانی” تصریح می کند که خانم جونز ساخته شده بود “یک جانبه تصمیم گیری برای تغییر بخش COVID-19 داشبورد بدون ورودی و یا تایید از اپیدمیولوژیک تیم یا سرپرستان.” خانم جونز که اخراج دوشنبه برای اولین بار گزارش فلوریدا امروز نمی تواند نظر رسیده است.

اما آن را نه فقط در فلوریدا رو به نقد برای دست زدن به آن از coronavirus داده است.

در ویرجینیا و تگزاس و ورمونت به عنوان مثال گفته اند ترکیب نتایج حاصل از ویروسی آزمایشات نشان می دهد که عفونت فعال با آنتی بادی آزمایش نشان می دهد که گذشته از عفونت است. کارشناسان بهداشت عمومی می گویند که می تواند به صورت قابل توجه به دنبال تست اما در مجموع نمی دهد یک تصویر واقعی از چگونه این ویروس در حال گسترش است.

در گرجستان یکی از اولین متحده به سهولت بر مستندات و اطمینان عمومی آن امن بود به بیرون رفتن دوباره وزارت بهداشت منتشر شده یک گراف در اطراف مارس 11 که نشان داد جدید COVID-19 موارد کاهش در طول زمان در اکثر شدت تحت تاثیر قرار شهرستانهای استان است. روزانه نوشته های نه مرتب شده به ترتیب زمانی اما در نزولی.

برای مثال ممکن است 7 مجموع آمد درست قبل از مارس 26 بود که به دنبال آن ممکن است 3. یک نگاه سریع در نمودار ساخته است به نظر می رسد به عنوان اگر کاهش شد نرم و صاف تر از آن را واقعا بود. نمودار پایین گرفته شده است در حدود یک روز.

Georgia state Rep. یاس, Clark, یک دموکرات با یک دکترای میکروب شناسی گفت: این نمودار یک “مثال نخست از تخلفات.”

“متاسفانه این احساس وجود دارد تلاش برای ساختن داده های مناسب روایت و این که چگونه داده ها کار می کند,” او گفت:.

کالیفرنیا ، برایان کمپ را تکذیب وجود هر گونه تلاش برای فریب افکار عمومی. با توجه به سی ان ان “گرجستان وزارت بهداشت سخنگوی نانسی Nydam گفت: این موضوع با توجه به نادرست مرتب سازی منطق که نمی داند تاریخ تایید موارد است.”

دستورالعمل از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت می گویند که قبل از اینکه متحده شروع بازگشایی آنها باید 14 روز روند نزولی در عفونت. با این حال برخی از ایالات آمریکا بازگشایی زمانی که عفونت هنوز نوردی و یا تا به حال plateaued. متحده نیز دستور داده شده است به گسترش و تست تماس با ردیابی.

ایالات متحده ثبت کرده است 1.5 میلیون تایید عفونت و بیش از 90 ، 000 مرگ و میر.

ورمونت و ویرجینیا گفت: آنها متوقف ترکیب دو نوع تست در چند روز گذشته. هنوز مقامات بهداشتی در ویرجینیا که در آن به لیبریا رالف نرتهم کاسته است تا بر محدودیت گفت که ترکیب اعداد ناشی از “تفاوت در کلی روند.”

در تگزاس که در آن مقامات بهداشت گفت: در هفته گذشته که در آنها از جمله برخی از آنتی بادی نتایج در تست بالغ و مورد شمارش کالیفرنیا ، گرگ ابوت روز دوشنبه گفت که تعداد آنها نمی شود commingled. مقامات بهداشت و درمان پاسخ نمی دهند به درخواست برای روشن شدن.

گرجستان وزارت بهداشت نیز به طور منظم منتشر نمودار نشان می دهد که موارد در طول زمان به جز عفونت های جدید ذکر شده در روز آنها آمد مثبت است که در عمل در بسیاری از کشورهای دیگر. به جای گرجستان لیست موارد جدید در روز بیمار اولین نشانههای گزارش شده.

که در عمل می تواند تغییر جدول زمانی از شیوع و آن را به نظر می رسد به عنوان اگر دولت در حال حرکت است گذشته اوج.

گرجستان و رژیم صهیونیستی است. کمپ سخنگوی Candice Broce اصرار داشت که دفتر والی نه گفتن گروه چه و که مقامات در حال تلاش نیست که به لباس تا این اطلاعات را آقای کمپ بهتر و گفت که “نمی تواند بیشتر از حقیقت است.”

همانطور که برای مارس 11, نمودار خانم Broce گفت: مقامات بهداشت عمومی در تلاش بودند به برجسته آن روز تا به حال دیده بالاترین قله از عفونت. “آن بود و نه در نظر گرفته شده برای گمراه,” خانم Broce روز سه شنبه گفت. “همیشه در نظر گرفته شده به تواند مفید باشد.”

توماس Tsai, یک استاد در دانشگاه هاروارد جهانی سلامت گفت: راه گرجستان گزارش داده باعث می شود آن را سخت تر به درک آنچه در شرایط فعلی هستند و او نگران است که کشورهای دیگر نیز ممکن است ارائه اطلاعات در راه است که نمی شود تصرف اکثر تا اطلاعات به روز.

جنیفر Nuzzo ارشد پژوهشگر در دانشگاه جانز هاپکینز مرکز بهداشت در ایران گفت: بسیاری از این موارد لزوما نتیجه هر گونه تلاش برای فریب مردم است. برای مثال او گفت که ایالات متحده ممکن است به روز رسانی سیستم های اطلاعات است که اجازه می دهد آنها را به تفاوت بین یک آزمایش پادتن و ویروسی آزمون.

هنوز هم اگر متحده در حال مخلوط کردن بسیاری از تست اعداد با هم, “شما نمی خواهید به قادر به تصمیم گیری خوب در مورد بازگشایی و در مورد چه سطحی از بیماری شما در جامعه” خانم Nuzzo گفت.

این داستان شد به گزارش آسوشیتد پرس. خانم اسمیت گزارش از مشیت خانم از واشنگتن و آقای امی از آتلانتا. AP نویسندگان در سراسر جهان کمک به این گزارش.

یادداشت سردبیر: به عنوان یک سرویس عمومی, مانیتور حذف کرده است paywall برای همه ما coronavirus پوشش. از آن رایگان است.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>