می تواند ما را بخوانید ،

این وبلاگ با هدف رسیدگی به یک سوال مهم برای هر فیلم پژوهشگر در مورد چگونه به خواندن یک فیلم به عنوان یک متن. مقاله توسعه داده شده است با کمک به تجدید نظر برجسته ایده های فیلم و فلسفه است.

فیلم نظریه به طور گسترده ای ارائه ارتباط بین افراد از این فیلم با جنبه های جهان است. این شامل ارتباط با فرد بیننده نظم جهانی و واقعیت های جامعه, سیاسی, وضعیت بازار, سیاست, دین, دیگر رسانه ها, فرم ها, هنر, فرهنگ, ارزش, قانون, زمان و فضا است. تولد فیلم تئوری حرکت تصویر به صورت دقیق بود همان تولد سینما. نوشتههای Henri Bergson تا به حال سوالات و مخالفت با مفهوم فیلم است. دلوز بازبینی ایده های Bergson اغلب در نوشته های او در سینما است که تاثیر نظم و انضباط از فیلم مطالعات و همچنین فلسفه فیلم است. فلسفه فیلم و فیلم نظریه ها اغلب در تقاطع به عنوان فیلسوف عاشق و سينما و منتقدان و مفسران قرض فلسفی ورودی در نوشتن خود را.

طبیعت منحصر به فرد از سینما جذب دانشمندان از رشته های دیگر مانند هنر, فرهنگ, ادبیات, روانشناسی, انسان شناسی, تاریخ, جغرافیا, اقتصاد, زیبایی شناسی و علوم انسانی. آینده را به عنوان “آیا ما می توانیم جزئیات فیلم” مهم است که برای هر فیلم محقق است. برجسته فیلم پژوهشگران کوهن و Westwell شناسایی شاخه های فلسفه است که در آن سوالاتی از این فیلم را در محل: معرفت شناسی (نظریه علم) متافیزیک (استدلال) هستی شناسی (نظریه وجود) اخلاق (اخلاق) زیبایی شناسی (تئوری هنر – زیبایی و طعم) پدیدارشناسی (تئوری آگاهی و تجربه)

تصویر از دنیای واقعی در فیلم ها و تجربه ها و مشاهدات از فیلم جهان منجر به مستقل و انضباط فیلم مطالعات قابل توجهی که استنلی Cavell در سال 1979 پرسید: “چه سینما فراموش, چگونه آن را صفحه نمایش واقعی جهان است ، همانطور که در بالا Deluze که الهام گرفته از Bergson بود نگرانی در سینما در زمینه “تصویر و معنای ساخت” است که عمدتا توسط ایده های نشانه شناسی ارائه شده توسط Peirce. هر دو استنلی Cavell و ژیل دلوز به شکل ایده درک فیلم به عنوان یک موضوع تجزیه و تحلیل. البته مورد مطالعه قرار گرفته و نوشته شده است در طول بیش از صد سال این فیلم نظریه هنوز هم در نظر گرفته به عنوان جوانترین رسانه نظم و انضباط. از سوی دیگر فیلم به عنوان رسانه غلبه تمام مناطق دیگر از رسانه ها و ارتباطات از نظر پذیرش و بازار جهانی است.

این یکی از دلایلی است که چرا این فیلم/سینما مطالعات باز به گسترده میان رشته ای و چند رشته ای دانشگاهی در عرصه. مفهوم تداوم چشم انداز توضیح می دهد که مغز ما می تواند به حفظ حافظه از ناپدید تصویر برای زمان پس از آن خروج. مجموعه ای از این تصاویر تک جمعی را فراهم می کند اتصال به مغز ما حس حرکت. اوایل سینما به سختی و با استفاده از امکانات این دوربین است.

آنها با استفاده از دوربین فقط به عنوان یک ضبط تجهیزات است که قطاری از یک بازی بر روی صحنه است. آلمانی روانشناس آمریکایی هوگو Munsterberg شک وضع سینما و تفاوت های آن از یک مرحله بازی. دانشمندان از هنر مانند Panofsky مخالف خواستار سینما به عنوان “هنر مستقل” پس از آن به دنبال تمام عناصر بازی به طور مستقیم. سهم از D. W. Griffith و Edwin S. پورتر ساخته شده سینما ممکن است برای رسیدن به شخصیت مستقل هنری با تقلید خواسته از چشم و ذهن انسان با دوربین. حتی به عنوان یک رسانه فیلم به طور کامل زبانی اما این انتقال متن از طریق زبان است. در اینجا این است که نقطه ای که در آن فیلم به زبان و دستور زبان آمده را در نظر میگیرد. دانشمندان از ساختارگرا دانشکده سینما نظر غیر زبان جزء عناصر نیز به عنوان زبان فیلم. رودولف Arnheim مشاهده شده سینما به عنوان یک هنر ارزشمند و تلاش و کمک از سکوت فیلمسازان در ایجاد معنی با تصاویر. فیلم صامت توانیم بیش از حد مورد نیاز در اقدام و پس از روایت انجام شد, از طریق عبارات و شات دوربین در مقیاس. ورود صدا در سینما به دنبال واقع گرایی است که در حال حاضر استفاده از طریق همگام سازی صدا. در مقابل امکانات سینمای دیجیتال ارائه سطح جدیدی از تصویر خواندن و رندر.

خواندن از طریق سینما رخ می دهد عمدتا در سه راه/مراحل: مشاهده بر روی صفحه نمایش (مرحله اول) خواندن متن بر روی صفحه نمایش (مرحله دوم) تفسیر متن در هر زمینه (مرحله سوم) در حالی که مشاهده بر روی صفحه نمایش و خواندن متن این سینما نیاز به سواد بصری و درک متوسط و روایت و ساختار تفسیر متن در زمینه نیازهای مهم پذیرش این زمینه. فیلم زبان عمدتا متمرکز بر روی “نمایش” و “گفتن” از داستان طریق طرح. هنگامی که ما تجزیه و تحلیل سینمایی متن “دیدن” و “خواندن روند” نیز مهم است. عملا غیر قابل تشخیص روایت آژانس در سینما را می توان در اشکال, ویرایش, دوربین عکاسی, مقیاس, شات زاویه و صدا. مطالعه متز به مفهوم پدیدارشناسی از روایات, نروژی محقق ادبی یاکوب Lothe تاکید کرد که “یک سیستم پیچیده از پی در پی کد گذاری نشانه”. “برای صحبت در یک زبان است که با استفاده از آن به صحبت می کنند سینمایی زبان تشکیل یک گروه از کاربران; فیلم سازان هستند. علاوه بر این ، از سوی دیگر فیلم تماشاگران به نوبه خود تشکیل یک گروه از کاربران است. به همین دلیل است که نشانه شناسی سینما باید اغلب در نظر گرفتن همه چیز از نقطه نظر یک تماشاگر به جای این فیلمساز” (زبان فیلم: یک نشانه شناسی سینما توسط کریستین متز, 1974). نسبت دانشمندان مانند هیت همچنین با تاکید بر اهمیت توجه بیننده در نقطه مرکزی این معنی روند. در نوشتن کلمات سلاح هستند اما در سینما عکس های اساسی واحد از روایت.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>