خوب قبل از خواندن این پست شما باید بدانید که یک چیز بسیار واضح است. شیوع ویروس فقط می تواند پایان اگر شما مایل به آن را محو دور. اگر شما نمی دستهای خود را به طور منظم و یا هنوز هم حضور در اجتماعات و مراسم مطمئن باشید که حتی با ظهور یک واکسن این ویروس باید فشار ما را به سمت انقراض.

با توجه به این واقعیت است که شما در حال بدست گرفتن پیشگیری نه تنها برای خودتان بلکه برای گسترش جامعه از آلودگی به این ویروس چه از امکانات ما که در آن ما ممکن است حاوی ویروس?

رایج ترین راه برای محدود کردن گسترش ویروس است که حاوی آن را از طریق قرار دادن محدودیت های مسافرتی و سختگیرانه قرنطینه اقدامات است. اما مهار به خصوص در مورد این رمان coronavirus است که به چالش کشیدن به عنوان ویروس نشان می دهد که هیچ احتمالی علائم در آن دوره کمون. برای مثال بیایید می گویند من باید این ویروس در اولین چهارده روز از پاسخ من دوره و من در حزب در جلسات و مناسبت من باید انتقال ویروس بدون خودم نشان دادن هر گونه نشانه هایی از این بیماری – که کشنده است. ما نمی دانیم که آیا اکثر تمدید دوره کمون است چهارده روز یا نه. برای مثال من در تماس با یک Covid-19 بیمار بود و من قرنطینه برای چهارده روز پس از آن از من منتشر شد پس من نشان داد هیچ علائم بالقوه. اما چه کسی می داند که آیا دوره کمون برای من است و 21 روز و من ممکن است آلوده به افراد سالم پس از من می آیند از قرنطینه منطقه پس از 14 روز.

یکی دیگر از راه های ممکن خواهد بود که این ویروس خود به خود منسوخ شود آن را به عنوان اتفاق افتاده است در مورد آنفلوآنزای اسپانیایی (1918). در زمان جنگ جهانی به پایان رسید گسترش این ویروس به تدریج ناپدید شده و احتمالا به دلیل کمتر بودن از قوی میزبان. اما در اینجا بیش از حد جامعه گسترش یافته است که دلیل نخست. هنگامی که ما برای جلوگیری از معاشرت ویروس به طور خودکار می میرد با توجه به در دسترس نبودن با نفوذ میزبان.

اگر چه ما نمی هر گونه اطلاعات که مربوط به Covid-19 ویروسی فعالیت های با حرارت با فرض این که رمان ویروس پروليفراتيو در دماهای پایین نرخ عفونت باید با افزایش درجه حرارت. اگر چه این بسیار زودرس فرض به رفتن با گذشته روند (مانند شایع آنفولانزا) ما ممکن است پیش بینی کند که همه چیز ممکن است متفاوت باشد در یک درجه حرارت بالا.

فرض سوم ممکن است اعلام کرد که این ویروس جهش ممکن است در این مد که آن است که دیگر قادر به ترجمه به سلول های انسان است. برای مثال در مورد این ویروس که در آغاز در استان گوانگدونگ در چین (2002) باعث شیوع اما بعد از جهش خود را به توسعه را به یک مشترک سویه از ویروس که در تماس با ما ‘سندرم حاد تنفسی’ ویروس.

واکسن به نظر می رسد بهترین گزینه اما نخست معایب واکسن هستند که در آن طول می کشد ماه/سال به منظور توسعه یک به طور کامل به صورت تجاری قابل دوام واکسن. حتی اگر این گونه همراه با مکمل ضد ویروسی توالی آماده فرایند بالینی و محاکمه انسان باید حداقل 12 تا 18 ماه (در مورد Covid 19 ویروس به عنوان گزارش شده توسط دانشمندان).

با پیشرفت در علم آشکار است که ما باید حاوی ویروس و یک روز است. اما گمان می کنم این سوال است که برای جلوگیری از این عفونت ویروسی’ مهم تر از ” چگونه برای جلوگیری از عفونت های ویروسی است.’ چه نقطه از تهیه پیش نویس یک استراتژی بقا اگر 90 درصد از جمعیت دور شوی? نه شرکت داروسازی و نه جامعه علمی است که توانایی برای مهار این ویروس در حال حاضر. این شما هستید که می توانید.

شما هرگز باید این فرصت فوق العاده از ابرقهرمان بودن و صرفه جویی در نژاد بشر از انقراض است. فکر می کنم سریع و سرعت عمل کنند.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im