می توانید در کنار ارائه یک beeline برای گرده?

پس از پایان قرن 20 بسیاری از گرده افشان گونه از جمله پروانه پادشاه, اروپایی زنبور عسل و بسیاری از انواع مختلف bumblebees مواجه شده اند یک شیب تند کاهش جمعیت. اما شبکه ای از بزرگراه ادارات و سازمان های دولتی و حفاظت از گروه های در حال برداشتن گام برای ایجاد یک زیستگاه برای آنها را با استفاده از یک منبع که بسیاری از ما پرداخت بسیار کمی ذهن: چمنی نوار از زمین در کنار جاده.

در یک برنامه در کانکتیکات, حمل و نقل, مقامات شناسایی کنار جاده است که می تواند رشد وحشی بدون نما خطر آتش سوزی و یا تهدید به رانندگان ایمنی. سپس گیاه زندگی است بررسی و در صورت نیاز دانه کاشته شده است.

“شما درایو در امتداد کنار جاده ای در 60 مایل در ساعت و ببینید پاشیده رنگ و شما می دانیم که وجود دارد احتمالا گل های وجود دارد خارج وجود دارد می گوید:” جنیفر Hopwood ارشد گرده افشان حفاظت متخصص برای Xerces جامعه برای بی مهرگان حفاظت محیط زیست غیر انتفاعی مستقر در پورتلند اورگان است. “ما باید واقعا خلاق در مورد پیدا کردن راه هایی برای حمایت از گرده در جایی که ما زندگی می کنند, که در آن ما کار می کنند که در آن سفر ما. … پس از کنار یک قطعه از این پازل است.”

مریدن CONN.

آن را در اوایل صبح و جستجوگری زنبور عسل است ساخت راه خود را از گل به گل متوقف اینجا برای یک جرعه از شهد وجود دارد برای یک طعمه گرده. این شناور به یک پچ از گل unperturbed توسط امواج tailwind از عبور وسایل نقلیه. در اینجا در خروج 67 کردن ویلبر عبور بزرگراه وجود دارد مقدار زیادی برای میان وعده.

کوچک پچ وحشی رشد است در اینجا با طراحی. به طور خاص, آدم, Boone, طراحی. او یک حمل و نقل چشم انداز طراح در کانکتیکات بخش حمل و نقل (نقطه) و او را به تماشای این نوار از بزرگراه به سمت رشد به سرسبز گرده افشان زیستگاه.

“من را تشویق کرد” او می گوید: از wildflowers ظاهر پس از چند فصل از برش پشت در درو. “شما فقط باید ببینید چه چیزی می آید تا.”

آقای بون بخشی از یک شبکه ملی از سازمان های دولتی و بزرگراه و بخش و گروه حفاظت از کار به کنار زمین های عمومی در دو طرف بزرگراه به عنوان زیستگاه برای کاهش گرده. در عمل که تا حد زیادی به معنی کاهش زنی. از جمله برنامه های علامت گذاری یک تغییر نسبت به حفظ و نگهداری بزرگراه ها با یک چشم و در حفاظت از حیات وحش.

“شما درایو در امتداد کنار جاده ای در 60 مایل در ساعت و ببینید پاشیده رنگ و شما می دانیم که وجود دارد احتمالا گل های وجود دارد خارج وجود دارد می گوید:” جنیفر Hopwood ارشد گرده افشان حفاظت متخصص برای Xerces جامعه برای بی مهرگان حفاظت محیط زیست غیر انتفاعی مستقر در پورتلند اورگان است. “ما باید واقعا خلاق در مورد پیدا کردن راه هایی برای حمایت از گرده در جایی که ما زندگی می کنند, که در آن ما کار می کنند که در آن سفر ما. … پس از کنار یک قطعه از این پازل است.”

که اره منبت کاری اره مویی شکل گرفتن است همراه کانکتیکات, بزرگراه, چند سال پس از دولت نقطه آغاز شده کنار جاده ای نقاط برای گرده افشان زیستگاه. “این یک توسعه برنامه” بسیار به عنوان یک نام رسمی آقای بون می گوید و “کل استراتژی های مختلف” از هنجار مکرر درو.

این کار مثل این: آقای بون یا مقامات محلی شناسایی کنار جاده است که می تواند رشد وحشی بدون تبدیل به یک خطر آتش سوزی و یا مانع زهکشی رانندگان sightlines و یا دسترسی به کنار جاده ای سازه های. سپس آقای بون نظرسنجی های موجود در زندگی گیاه. “ممکن است برخی از چیزهای خوب در حال حاضر در آن وجود دارد,” او می گوید: مثال برخی از گزینه های از طریق تلفن – black-eyed Susan بزرگ bluestem و گلدنرد نشانه خوبی. “در این مورد اجازه دهید فقط آن را به تنهایی ترک,” او می گوید. در غیر این صورت او به دانه های گیاهی و منتظر شکوفه.

ژول زده/کریستین ساینس مانیتور

یک ماشین توسط پوشیده از چمن های کنار جاده ای در براونینگ زمینه حفاظت از زمین در لینکلن, ماساچوست, ژوئیه 28 سال 2020 است. کاهش زنی به تنهایی در کنار جاده ها افزایش می دهد گرده افشان زیستگاه. ژوئیه 28 سال 2020 است.

جاذبه های کنار جاده ای

خانم Hopwood نیز هیچ غریبه ای به tramping در اطراف زیستگاه های کنار جاده ای. او به صرف تابستان در اوایل 2000s شمارش زنبور عسل در کانزاس ” به پهن دشت کنار جاده برای پژوهش است. آنچه پس از یک نوپای زمینه مطالعه شده و تایید شده توسط اداره فدرال بزرگراه و تقویت شده توسط رئیس جمهور سابق باراک اوباما 2015 monarch butterfly راهرو طرح است. امروز حداقل 33 متحده باید یکپارچه گرده افشان زیستگاه بر روی خود را کنار جاده و با توجه به اداره فدرال بزرگراه وب سایت.

اما این نوع ابتکار فردی در سمت تلنگر می گوید اوان آبرامسون گرده افشانی, سیستم طراح و برنامه ریز در چشم انداز تعاملات. شرکت خود را بر اساس در Northampton, طرح زیست محیطی مناظر.

“دیدن تعداد زیادی از زنبورها در چشم انداز و یا دیدن تعداد زیادی از گرده افشان لزوما به این معنا نیست که آن را گرده افشان پسند به دلیل [حشرات] همه ممکن است فقط یک یا دو گونه” او می گوید.

اساسا “همه گرده دچار مشکل هستند” پژواک رابرت Gegear حفاظت از محیط زیست, زیست شناس, استادیار زیست شناسی در دانشگاه ماساچوست دارتموث و مشاور علمی در چشم انداز تعاملات.

دکتر Gegear است wading را از طریق wildflowers در براونینگ زمینه حفاظت از زمین در, Lincoln, Massachusetts. او نقاط مشترک شرق زنبورعسل در انبوه شبدر قرمز. این گونه زنبور عسل نیست مشکل او می گوید: بر خلاف نیمه سیاه وز وز زنبور عسل در این نزدیکی هست.

ژول زده/کریستین ساینس مانیتور

رابرت Gegear صبح را صرف شمارش گونه های زنبور عسل در براونینگ زمینه حفاظت از زمین در لینکلن, ماساچوست, ژوئیه 28 سال 2020 است. “ما نیاز به فکر می کنم بیشتر در مورد چه گونه تهدید نیاز در شرایط گل, منابع,” او گفت:.

یک “رویکرد جامع تر”

اما واقعا زیستی گرده افشان زیستگاه نیاز به مقدار زیادی از سایت های خاص پژوهش و برنامه ریزی نه به ذکر است زمان; دکتر Gegear می آید به براونینگ زمینه حفاظت از سایت در هر هفته. چیز خوبی است که می تواند اطلاعات به اشتراک گذاشته شده در زیستگاه مناطق می گوید آقای آبرامسون.

به اشتراک گذاری اطلاعات است که یک مانع بزرگ می گوید: هدر McCargo بنیانگذار و مدیر اجرایی وحشی بذر پروژه غیر انتفاعی در پورتلند مین که ترویج گیاهان بومی. خانم McCargo نوشت: 176-صفحه راهنمای درست از گونه های گیاهی و مورد نظر خود را به زنی شیوه های مین DOT در سال 2018 است. او امیدوار است آن را تبدیل به یک منبع برای تعمیر و نگهداری بزرگراه کارگران است.

“آنها باید فرض کنیم هر گیاه با آنها بد است و یا نیاز به mowed,” او گفت: با اشاره به شناسایی بوته به عنوان یکی دیگر از برنامه های آسان منابع. “این فقط به زنی تبدیل شده است به طور پیش فرض.”

علاقه رو به رشد است خانم McCargo می گوید: اگر “روند واقعا آهسته است.”

اما در آقای بون بزرگراه توطئه همه چیز در حال پیشرفت خوبی است. “کاهش زنی به تنهایی با داشتن یک تاثیر بزرگ” او می گوید. سال آینده در یکی از سایت آقای بون در حال برنامه ریزی برای پیوند موجود گلهای امید انتشار بیش از یک نقطه طاس.

یک شدنی استراتژی برای نقاط دیگر: “فقط شروع با آنچه شما می توانید مدیریت کنید.”

به عنوان اتومبیل و دوچرخه سواران تیز و تند با حفاظت از زمین در, Lincoln, سوسک مارس هدفمند از طریق رست خود را زره پوش پشت به خورشید فروزان.

دکتر Gegear شانه های خود را پروانه خالص و همسالان در یک زنبور عسل در گل. “ما نیاز به هدف قرار دادن آنهایی که دچار مشکل هستند,” او می گوید. “ما نیاز به یک رویکرد جامع تر.”

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net