می توانید تلخ روسیه صرف راه خود را به یک اقتصاد پویا?

در صورت کاهش قیمت های نفت و تنبیهی تحریم های غرب روسیه را صرف شش سال گذشته ماندم, به لحاظ اقتصادی پشت سر سخت سیاست ریاضت. اما کرملین اعلام کرده که در حال رفتن به شروع به خرج کردن – برای قرار دادن پول بیشتر به دست مصرف کنندگان و پرش شروع اقتصاد است.

هر چند ممکن است برخی از این یک بازگشت به اتحاد جماهیر شوروی به سبک و روش آن را در واقع شبیه به قرارداد جدید در ایالات متحده همراه با زیرساخت های عظیم-برنامه ساختمان است که در جریان سال گذشته دولت جدید هزینه های طرح به مقدار نزدیک به نیم تریلیون دلار ارزش اقتصادی.

منتقدان استدلال می کنند که این هزینه های جدید برنامه ها واقعا فقط یک شگرد برای تقویت محبوب استانداردهای زندگی در پیش رو از سال آینده انتخابات مجلس است. ولادیمیر پوتین رئیس جمهور نیاز قابل قانونی اکثریت به تصویب فراگیر اصلاحات قانون اساسی او مندرج منتقدان می گویند بنابراین او فشار رو به جلو با سیاست هایی که ممکن است حداقل به طور موقت رشد اقتصادی است.

“سرمایه گذاری در مردم است که همیشه ایده خوبی است می گوید:” الکسی Vedev از Gaidar موسسه در مسکو. “اما آن را واقعا مهم آن است که چگونه انجام شود. ما هنوز به یک استراتژی واقعی.”

مسکو

در شش سال گذشته روسیه با استفاده از یک سیاست سختگیرانه ریاضت اقتصادی به سپر اقتصاد خود را از دو whammy قیمت نفت پایین و تنبیهی تحریم های غرب. اما این مورد به تغییر به عنوان کرملین تصویب محاکمه و درست سرمایهداری فرمول.

روسیه اعلام کرده است که افزایش هزینه های دولت تا 10 درصد در این سال و بیشتر در سال های آینده برای مقابله با مشکلات اجتماعی مانند فقر و پایین بودن نرخ تولد. همچنین امیدوار است که قرار دادن پول بیشتر به دست مصرف کنندگان خواهد پرش شروع روسیه راکد اقتصاد است.

هر چند ممکن است برخی از این یک بازگشت به اتحاد جماهیر شوروی به سبک و روش آن را در واقع شبیه به فرانکلین روزولت در آمریکا در ایالات متحده آمریکا همراه با زیرساخت های عظیم-برنامه ساختمان است که در جریان سال گذشته طرح جدید به مقدار نزدیک به نیم تریلیون دلار ارزش اقتصادی که رئیس جمهور ولادیمیر پوتین امیدوار خواهد سوق دادن روسیه به جبهه رتبه جهانی قدرت اقتصادی آن زمان, او در سال 2024.

منتقدان استدلال می کنند که این هزینه های جدید برنامه های اعلام شده توسط آقای پوتین در دولت سالانه خود را-از-این-ملت آدرس در ماه گذشته واقعا فقط یک شگرد بدبینانه به افزایش محبوب استانداردهای زندگی در پیش از انتخابات مجلس به دلیل سال آینده که طرفدار کرملین روسیه متحد حزب به نظر می رسد بعید است به نفع خود.

آقای پوتین نیاز قابل قانونی اکثریت به تصویب فراگیر اصلاحات قانون اساسی او مندرج در همان سخنرانی که شامل چه منتقدان می گویند به معنی طولانی سلطنت خود را. این منتقدان می گویند او در حال غرق ریاضت اقتصادی سیاست های گذشته منصوب کل دولت جدید است و با فشار دادن به جلو با سیاست های اقتصادی که ممکن است حداقل به طور موقت پشت سر هم رشد اقتصادی است.

دیگران نگران تاثیر هزینه های جدید در تا حد زیادی دولت-رهبری اقتصاد است که در آن دولت در برابر معرفی اصلاحات ساختاری مانند خصوصی سازی و تقویت حقوق مالکیت و در آن درآمد در حال حاضر تا حد زیادی پیشی گرفته رشد بهره وری. پول بیشتری به خصوص در دست فقیر روسها غیر قابل انکار است چیز خوبی است, کارشناسان می گویند, اما اثرات مثبت تاریخ و زمان آخرین نیست مگر اینکه اقتصاد شروع به تولید بیشتر و شغل بهتر برای مردم است.

“این قطعا می تواند کار حداقل به حد معینی می گوید:” روبن Enikolopov پیشوا از مدرسه جدید اقتصادی در مسکو. “روسیه رشد اقتصادی می تواند به افزایش از سال گذشته 1.3 درصد به 2 درصد یا بیشتر, اگر چه آن را واقعا نمی رفتن به بسیار بالاتر و بدون تغییرات ساختاری مهم. آن به ویژه رادیکال. آن را بر اساس نیروهای بازار” با استفاده از مد افتاده کینزی روش که غالبا در غرب به عنوان “بتونه کاری و اقتصادی پمپ,” او می گوید.

“سرمایه گذاری در مردم است که همیشه یک ایده خوب”

در غرب اقدامات محرک اقتصادی مانند این تمایل به بحث چرا که آنها معمولا شامل نوعی از کسری بودجه تامین مالی یا قرض گرفتن پول و یا افزایش مالیات به پرداخت هزینه برای برنامه های جدید. روسیه است که در سمت دلخواهی نیست که نیاز به نگرانی در مورد هر که در آن دولت نشسته است بر روی کوهی از پول نقد انباشته شده در طول شش سال گذشته به عنوان دولت اولویت صرفه جویی در پول برای وارد کردن شوک های خارجی از تحریم ها و سقوط قیمت نفت است.

به عنوان یک نتیجه, روسیه ذخایر ارز خارجی در نزدیکی تمام زمان بالا در حدود $550 میلیارد و ملی خود “روز بارانی” صندوق های احتمالی است سرشار با $125 میلیارد دلار است. در همین حال روسیه بدهی های ملی می ایستد در حدود 15 درصد از محصول ناخالص داخلی – بخش کوچکی از ایالات متحده بدهی به نسبت تولید ناخالص داخلی بود که 105% در ماه دسامبر گذشته.

دیمیتری Astakhov/Sputnik/ایسنا

به تازگی نخست وزیر روسیه میخائیل Mishustin صندلی نشست با اعضای دولت در مسکو در فوریه. 13, 2020.

“من هرگز واقعا درک چرا دولت قبلی اصرار بر صرفه جویی در بودجه مازاد آنها انباشته می گوید:” الکسی Vedev یک کارشناس با Gaidar موسسه در مسکو و معاون سابق وزیر توسعه اقتصادی است. “کابینه قبلی بسیار خوب بود در صرفه جویی در, اما واقعا فقیر در سرمایه گذاری است.”

دولت جدید منصوب شده توسط آقای پوتین به ریاست نخست وزیر میخائیل Mishustin تشکیل شده است از انجام تکنوکرات. آقای پوتین به وضوح امید آنها را برای پیدا کردن راه های موثر از پمپاژ پول به لحاظ اقتصادی مضطرب بخش از جمعیت به منظور بالا بردن استانداردهای زندگی و بهبود دولت در حال سقوط در مکان تصویب اعتبار.

“سرمایه گذاری در مردم است که همیشه ایده خوبی است می گوید:” آقای Vedev. “اما آن را واقعا مهم آن است که چگونه انجام شود. ما هنوز به یک استراتژی واقعی. و در صورت عدم اصلاحات ساختاری تاثیر محدود خواهد شد.”

اگر چه آقای پوتین را تایید شخصی امتیاز بالا باقی می ماند در 68% دولت جدید آقای Mishustin است لذت می برد حتی خلاصه از honeymoons clocking تنها 48% عمومی تصویب در اولین ماه آن را در برابر 37 درصد مخالفت و با توجه به Levada, مرکز روسیه تنها مستقل انتخابات به آژانس. سال ریاضت از جمله عمیقا منفور بازنشستگی اصلاحات گرفته اند عمیق تلفات در اعتماد عمومی ،

اما بدون شک وجود دارد که این ایده بیشتر هزینه های اجتماعی محبوب است. “همه چیز شبیه به این خواهد لذت بردن از گسترده حمایت” می گوید: دنیس ولکوف یک محقق در Levada مرکز. “پوتین کلمات مورد مبارزه با فقر و تامین مالی بیشتر برای حمایت از مادران و کودکان, ضربه ناخن بر روی سر برای اکثر مردم است. آنها بوده ام در حال انتظار برای شنیدن این کار را برای یک مدت زمان طولانی است.”

معاون نخست وزیر آندری Belousov سابق کرملین رسمی که قرار داده شده است مسئول برنامه جدید اعلام کرد که اضافی 5 میلیارد دلار صرف خواهد شد در این سال در درجه اول برای کمک به خانواده. این یک واکنش به وخیم جمعیتی پیش بینی است که نشان می دهد که وجود خواهد داشت حداقل 7 میلیون کمتر از مادران در روسیه در دهه آینده به عنوان یک نتیجه از جمعیت رکود که در 1990s.

فقر شاخص افزایش یافته است در سال های اخیر با نزدیک به 21 میلیون روس ها در حال حاضر زندگی می کنند در زیر این مقام سطح معاش است. آن ها امیدوار بودند که پول بیشتر در دست خانواده های روسی را تحریک نرخ تولد و منجر به بیشتر های داخلی هزینه های مصرف کننده به شناور روسی ساخت.

مردم جشن ورود قطار از روسیه در سواستوپل کریمه پس از آن با عبور از یک پل ارتباط روسیه و شبه جزیره کریمه در دسامبر. 25, 2019. این پل یکی از معدود پروژه های زیربنایی از آقای پوتین در زمان ریاست جمهوری شده اند با موفقیت به پایان رسید.

“حدود نیمی از روس ها زندگی می کنند در حقوق کمتر از 500 دلار در هر ماه است. این بدان معناست که آنها تنها می تواند از اساسی ترین کالاهای اساسی می گوید:” میخائیل Chernysh کارشناس رسمی موسسه جامعه شناسی در مسکو. “بدیهی است که بهتر تغذیه و شرایط زندگی چیز خوبی است. اما چه افراد جوان می خواهند فرصت های بهتر و این در آینده نیست. به همین دلیل است که بسیاری از آنها را می خواهید به مهاجرت. پس از آن همه بسیار خوبی برای سرمایه گذاری در سرمایه انسانی’ اما که نیاز به رفتن دست در دست با رشد اقتصادی است. و این چیزی است که هنوز هم گم شده است.”

محدودیت های پروژه های بزرگ

یک داستان احتیاطی شامل گسترده $410 میلیارد زیرساخت های برنامه های راه اندازی شده توسط آقای پوتین به عنوان او وارد او گذشته است ، در حالی که آن را قطعا به ثمر رساند برخی از مشخصات بالا موفقیت مانند $4 میلیارد جاده و پل راه آهن – طولانی ترین در اروپا – که در حال حاضر لینک ضمیمه شبه جزیره کریمه با روسیه سرزمین اصلی بسیاری از پروژه های بلند پروازانه مطرح شده توسط آقای پوتین گزارش بیحال شدن.

مشکل این است که کمبود پول – روسیه دولت مقدار زیادی از آن – اما کسری بودجه دولت از تخصص بیش از حد چند شرکت با تجربه انجام چنین پروژه هایی و فراگیر ترس از فساد تحلیلگران می گویند.

“این پروژه های زیربنایی عظیم می گوید:” آقای Vedev. “آنها نگاه بزرگ بر روی کاغذ اما اجرای آنها چیز دیگری به طور کامل. برخی از آمار و ارقام نشان داده است که تا نیمی از پول در این پروژه ها دزدیده می شود. بنابراین مقامات مسئول بسیار محتاط در مورد disbursing بودجه. پس از همه آنها می تواند به زندان برود.”

جدید رفاه صرف نمی کند در حال حاضر همین مشکل اما این طرح همچنان بد کار می کرد می گوید: یوگنی Gontmakher های اقتصادی جامعه شناس. او می گوید هزینه باید به طور موثر و هدفمند در غیر این صورت بودجه در نظر گرفته شده برای خانواده های فقیر با کودکان خواهد شد به همان اندازه به خانواده های ثروتمند که به آن نیاز نیست.

“در تحلیل نهایی آنچه که ما نیاز بیشتر به فوریت در حال اصلاحات برای بهبود سرمایه گذاری آب و هوا, حقوق مالکیت و کاهش اقتصادی دولت کنترل,” او می گوید. “این تنها راه برای تحریک ایجاد شغل بهتر بالاتر و بهره وری بیشتر قابل زیستن درآمد.”

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im