می توانید جدید مصر #MeToo موج را تغییر دهید ؟ فعالان امیدوارم.

قاهره

حساب خود را مشابه هستند. دختران و زنان توصیف ملاقات با مرد جوان – دانشجوی سابق مصر زبده ترین دانشگاه حضوری و آنلاین به دنبال فریب و سپس افزایش به آزار و اذیت جنسی, حمله, تهدید و یا تجاوز به عنف.

برخی از افراد زیر سن قانونی بودند که جرائم صورت گرفت. در کل بیش از 100 شاکیان پدید آمده اند حاضر در دو هفته گذشته.
این منجر به یک جدید #MeToo طوفان در رسانه های اجتماعی و دستگیری مظنون هفته گذشته از خانه خود را در یک جامعه دردار در خارج از قاهره.

فعالان می گویند که این مورد نشان می دهد که زن ستیزی کاهش در سراسر کشور استارک کلاس خطوط بسیاری در مصر قبلا به تصویر کشیده آزار و اذیت به عنوان یک مشکل از ضعیف جوانان شهری.

حقوق زنان قهرمانان امیدوارم که مقامات سریع پاسخ سیگنال تغییر در چگونه جامعه مصر دستگیره اتهام تجاوز جنسی.

“آنچه قبل از این مورد است که کاملا متفاوت از آنچه پس از” گفت: Nehad ابوالقاسم Komsan رئیس مرکز مصری حقوق زنان و یک وکیل به نمایندگی از برخی از مقتولین.

تجاوز جنسی و آزار و اذیت دیرینه مشکلات در مصر که در آن قربانیان نیز باید مبارزه با جریان پنهانی یک فرهنگ محافظه کار که به طور معمول روابط زن به یک خانواده شهرت. در دادگاه بار اثبات دروغ به شدت در قربانی این گونه جنایات ،

در بیانیه دادستان عمومی و افسر گفت: متهم مرد اذعان کرد او تهدید حداقل شش دختران و گفت او ارسال خواهد حساس عکس از آنها را به خانواده خود را اگر آنها قطع روابط. تلاش های متعددی توسط آسوشیتد پرس با او تماس بگیرید و یا وکیل خود ناموفق بودند.

عمرو ادیب, مصر برجسته ترین میزبان تلویزیون گفت: در قسمت اخیر که او می خواهم صحبت با مرد جوان که پدر اشغال یک موقعیت عالی در شرکت مخابرات. او گفت که پسرش رد اتهامات.

حداقل 10 زنان باید گزارش رسمی خود ادعا می کند به گفته خانم Komsan از حقوق زنان ، فعالان همچنین راه اندازی Instagram account @assaultpolice به جمع آوری اتهامات گفت: صباح Khodir آمریکا مبتنی بر نویسنده ای که کمک می کند تا اجرای این حساب. او گفت: وجود بیش از 100 حساب.

“ما خواستار به گوش. … ما فقط با استفاده از آنچه ما وام صدای ما به امید ایجاد نوعی تغییر,” او گفت:.

دادگاه دستور داده است تا متهم همچنان در بازداشت و در انتظار رسیدگی به آرایه ای از اتهامات که شامل اقدام به تجاوز به عنف, تجاوز و زشت حمله با توجه به پنج صفحه: بیانیه دادستان عمومی و انقلاب. در همان بیانیه دادستان خواست بیشتر مقتولین به جلو آمده.

هفته گذشته دولت از رئیس جمهور عبدالفتاح السیسی نقل مکان کرد و برای اصلاح این کشور قانون کیفری برای افزایش حمایت از هویت قربانیان تجاوز جنسی که فعالان استقبال کرده اند. اصلاح هنوز هم نیاز مجلس تصویب و آقای السیسی را امضا و به قانون ساخته شده.

اتهامات علیه دانش آموز پوشش یک دوره حداقل سه سال است.

بسیاری از ناشناس حساب به نظر می رسد از دانشجویان همکار در آمریکا, بین المللی, یکی از کشور, گران قیمت ترین خصوصی دبیرستان و دانشگاه آمریکایی در قاهره که مسئولین مدرسه گفت: متهم در سمت چپ در سال 2018 است. آن را به نظر می رسد که او پس از آن ثبت نام در, اتحادیه اروپا, مدرسه کسب و کار در اسپانیا در یک برنامه آنلاین در سال گذشته است.

در ماه فوریه او به مدت سه هفته در آن بارسلونا پردیس اما مدرسه اخراج او پس از یک اتهام آزار آنلاین بود که پس از آن ثابت کاذب گفت: Claire Basterfield یک سخنگوی EUBS. این مدرسه از ثبت 54-صفحه شکایت کیفری با پلیس اسپانیا به دنبال تحقیقات بیشتر به اقدامات خود است.

رئیس دانشگاه آمریکایی در قاهره فرانسیس Ricciardone گفت: این دانشگاه دارای یک سیاست تحمل صفر در مورد آزار و اذیت جنسی, اما او نمی خواهد در نظر مداوم مورد.

با توجه به اتهامات پست شده در رسانه های اجتماعی در دو هفته گذشته این دانشجوی سابق خواهد, معدن, استخر متقابل دوستان در Facebook, آنلاین گروه یا باشگاه مدرسه. او شروع می شود با چاپلوسی و سپس فشار به زنان و دختران برای به اشتراک گذاشتن عکس صمیمی که او بعدها مورد استفاده برای باج خواهی آنها را به داشتن رابطه جنسی با او. اگر آنها نمی, او را تهدید به ارسال تصاویر به خانواده خود را.

در برخی موارد او “جذب همدردی خود را با این ادعا او رفتن را از طریق یک بحران” و سپس جلب و جذب آنها را به خانه خود را در یک مجلل ترکیب که در آن او تجاوز جنسی آنها دادستان را بیانیه ادعا.

در مصر, تجاوز جنسی شکایت کرده اند به طور معمول درگیر آزار و اذیت خیابانی. در طول و پس از قیام سال 2011 که سرنگون رئیس جمهور حسنی مبارک بودند اغلب مورد آزار و اذیت در اتوبوس – و در برخی موارد مورد ضرب و شتم و تجاوز جنسی – طول تظاهرات توده.

این زمان وجود دارد نشانه هایی از گسترده تر امواج در سراسر جامعه است. این مجموعه از شکایت باعث شده است تا مصر و الازهر مذهب جهان اسلام مهمترین نهاد مذهبی به صحبت کردن در آزار و اذیت جنسی و تجاوز حتی به چالش کشیدن به طور گسترده ای برگزار شد باور است که یک زن این است که در گسل اگر او لباس است کمتر از متوسط. آن را خروج از هنجار برای محافظه کار اکثریت مسلمان کشور که در آن بسیاری از زنان پوشیدن روسری.

نیز وجود دارد دیگر گوشه که در آن اتهامات آزار و اذیت جنسی در حال ظهور از جمله در گروه های جامعه مدنی و کسب و کار.

دو نفر از فعالان حقوق بشر گفت: آنها از کار اخراج یک کارمند و معلق یکی دیگر و باز تحقیقات پس از اتهامات مربوط به سوء رفتار جنسی در برابر آنها ساخته شده است. مقامات همچنین بازداشت یک ناشر برجسته در طول تعطیلات آخر هفته پس از یک شاعر شکایت با قاهره پلیس او را متهم به اذیت و آزار جنسی او دولتی الاهرام گزارش داد. ناشر رد اتهامات در Facebook مجوز های ارسال و. او منتشر شد در اواخر یکشنبه در 5,000 پوند مصر ($313) در وثیقه در انتظار بررسی.

موارد اخیر – رسیدن به مصر نخبگان باید “رد همه قبلی استدلال و توجیه برای آزار و اذیت, از, فقر, بی سوادی و چیزهایی مانند این که” خانم Komsan گفت.

این داستان شد به گزارش آسوشیتد پرس.

یادداشت سردبیر: به عنوان یک سرویس عمومی, مانیتور حذف کرده است paywall برای همه ما coronavirus پوشش. از آن رایگان است.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>