آیا جهان در واقع توطئه برای کمک به شما در رسیدن به اهداف ؟ یا این دستور نیاز به عنصر دیگری?

در توییتر چت, من پرسید: “نوشتن و انتشار دو توپ مختلف بازی. نوعی عدم اطمینان از انتشارات جهان و درک رقابت می شود در راه من نوشتن و علل روان بلوک. هر گونه پیشنهادات خود را برای غلبه بر این؟” من پاسخ داد: “بزرگترین نویسندگان نوشته اند چرا که آنها نمی تواند کمک به نوشتن. آن است که عشق از عمل نوشتن و به اشتراک گذاری دهید که بهترین ادبیات. فقط به شور و شوق خود را و اجازه می دهد آن را به رهبری راه. نگران نباشید در مورد چه می آید بعد. هر داستان سرنوشت خود را!”

همان صادق است برای همه چیز دیگری در زندگی است. هنگامی که ما تمرکز بر روی میل وسواس به محرومیت از هر چیز دیگری فراموش کردن حتی به کار نسبت به آن – آن را تبدیل به یک خود انجام غیبگویی یا پیشگویی کردن برای شکست. بقیه جهان به نظر می رسد به ذوب دور به رویای ما تبدیل به یک وسواس و ما احساس نا امید و ناراضی با ما در حال حاضر زندگی می کند. به زودی آن را تبدیل به بزرگتر از ما و بقیه از زندگی ما است. ما شروع به احساس ناکافی از آنجا که ما قادر به رسیدن به آن چیزی است که ما در حال حاضر بر این باورند همه چیز است. با چنین باریک تمرکز ما قطعا راه خودمان را برای فاجعه است.

همیشه وجود دارد که گروه شما به شدت مایل به متعلق به که کار مورد نظر شما که کتاب شما می خواهید منتشر نخبگان باشگاه شما می خواهید را به شما به عنوان یک عضو یا این که مرد یا زن شما طمع به چیزی داشتن. در نهایت شما خواهد شد یا رسیدن به خود را وسواسی تمایل یا نه. اما در هر صورت شما باید خود را شکست داد. اگر شما می توانید آن را به طور ناگهانی نیروی شور و شوق خود را deflates و آن را فقط به یکی دیگر از دستاورد در حالی که به شما در تنظیم مناظر خود را در جای دیگر. و اگر شما آن را دریافت نمی, شما را به افسردگی و نظر خود را شکست.

و در عین حال پائولو کوئیلو, Rhonda Byrne, و چند تن دیگر تجارت خود را با تاکید بر اهمیت تمایل چیزی و با اذعان به قدرت که تمایل. کوئیلو گفت: “و هنگامی که شما می خواهید چیزی است که همه جهان توطئه در کمک به شما برای رسیدن به آن است.” Rhonda Byrne مذاکرات از قانون جاذبه و چگونه زمانی که شما می خواهید چیزی است که شما باید شروع به رفتار به عنوان اگر شما در حال حاضر آن را خود. بنابراین پس از آن که در آن دقیقا همان است که قطع?

قطع است در خواستن و تمایل و اقدام بر اساس آن میل. آن است که در خواستن چیزی بد است که شما فراموش نکنید که به کار نسبت به آن منطقی و معقول به شیوه ای بدون انتظار پاداش در بازگشت. این تنها می تواند انجام شود اگر شما لذت بردن از کار خود را به طوری که این به خودی خود می شود پاداش. و سپس قبل از شما آن را بدانید شما باید به فضای شما می خواستم به اشغال حتی بدون تحقق آن! آن است که شور و شوق خود را و لذت بردن از کار که منجر شما به هدف نهایی; هیچ مقدار از دشت تمایل می توانید انجام دهید که.

بیایید ببینید چه کوئیلو و برین باید بگویم که در مورد. کوئیلو می گوید: “هنگامی که شما می خواهید چیزی به این دلیل است که تمایل سرچشمه در روح جهان است. آن است که ماموریت خود را بر روی زمین…. برای تحقق بخشیدن به سرنوشت یک فرد را تنها واقعی الزامی است.” و بنابراین آنچه کوئیلو می گوید این است که جهان به شما کمک خواهد کرد – اما تنها برای رسیدن به آن خواسته است که اعتصاب عمیق وتر در درون شما به طوری که آنها فقط می تواند نشات گرفته از جهان خود را! این است سرنوشت ضربه زدن در درب خود را! اگر شما کار نمی کند با خوشحالی و همواره نسبت به آن درب همچنان بسته است. شما می خواهید به هدف خود را با شادی و نه با ناامیدی یا وسواس است.

Rhyne بیش از حد باعث می شود همان روشن است. “”این غیر ممکن است را بیشتر به زندگی شما اگر شما احساس ناسپاس در مورد آنچه شما باید. چرا ؟ چرا که افکار و احساسات شما منتشر می کنند که شما احساس می کنید ناسپاس هستند و تمام احساسات منفی است.” او اصرار دارد که شما را جشن می گیرند آنچه مورد نظر شما در حال حاضر به عنوان اگر شما آن را در حال حاضر!

و بنابراین یک بار دیگر همان پیام – جهان کمک خواهد کرد اما در ابتدا شما باید احساس خوشحال و سپاسگزار برای آنچه شما داشته باشد. منفی و نا امیدی نمی خواهد به شما کمک کند. شاد نامزدی در حال حاضر و قدردانی برای همه شما خواهد شد.

پاسخ به vinita.nangia@timesgroup.com

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im