می توانید دموکرات ها پیروزی اوباما-مغلوب ساختن پیشی جستن رای دهندگان ؟ Dubuque, آیووا, ممکن است ارائه یک نشانه است.

پس از دو بار رای گیری برای, باراک اوباما, آیووا یکی از شش کشور که بدبختانه به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2016. برخی از استراتژیست های دموکرات به تازگی پیشنهاد حزب نباید زحمت رقابت برای آن شش آرا این نوامبر – مشاهده آن روستایی, سفید شدن پروفایل به عنوان یک سخت تر بلند تر بگو خورشید کمربند متحده با پررونق جوان و مهاجر جمعیت.

در عین حال تمام تمرکز بر روی “اوباما-مغلوب ساختن پیشی جستن رای دهندگان” و این که آیا دموکرات ها از دست داده اند و آنها را برای همیشه تمایل به چشم پوشی از دیگر عوامل از جمله کاهش مشارکت مردم در انتخابات در سال 2016. در حالی که آقای ترامپ رو 7 درصد رای بیشتر در آیووا از میت رامنی در سال 2012, هیلاری کلینتون underperformed آقای اوباما رای شمارش 22 درصد.

در دوبوک, پرجمعیت ترین شهرستان در شمال شرقی آیووا که رای برای آقای ترامپ بیش از پنج دوجین مصاحبه با ساکنان نشان می دهد – در حال حاضر – یک سودای حمایت از دموکرات ها. حداقل دوبوک ارائه می دهد یک کلید آزمون به صورت دموکراتیک نامزدها پس از انتخابات موفقیت در اینجا می تواند حاکی نتایج مشابه در بحرانی نوسان متحده مانند ویسکانسین و میشیگان و پنسیلوانیا که در آن سفید طبقه کارگر رای دهندگان ممکن است تفاوت.

“داستان بارها و بارها در آیووا با دموکرات ها از دست دادن است که ما در مناطق روستایی می گوید:” ناتان تامپسون دموکراتیک صندلی در نزدیکی Winneshiek شهرستان است. “وارن و Buttigieg مبارزات را ساخته اند یک تلاش واقعی برای … آمار برخی از کسانی که در روستایی درب.”

Dubuque, آیووا,

کتی Mauk دیکنز زندگی می کردند در آیووا برای بیش از چهار دهه – اما تا سال گذشته او هرگز واقعا می دانستم که چه حزبی بود.

در حال حاضر او یک حوزه کاپیتان سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن در حال آماده شدن برای شرکت برای اولین بار در یک انتخابات رویداد او و دیگر داوطلبان فرز در مورد کمپین زمینه کار را به عنوان حیاتی برای دموکراسی آمریکایی.

ایستاده با یک جدول از پیتزا و غذای مختصر غذاهای که باید سرد کردن پس از جیل بایدن وارد به آدرس جمعیت خانم دیکنز توضیح می دهد که او احساس می کند تا حدی مسئول آنچه اتفاق افتاده است در سال 2016.

این او بود که او را به یک برگ برنده رالی به عنوان نامزدهای این دور از طریق آیووا, میزبان اولین-در-این-ملت قفقاز. خواهر خود را تبدیل به یک مؤمن پیرو – و هنوز هم هست ستایش جمهور برای میهن پرستی حمایت نظامی و اجرای قانون موضع در برابر مهاجرت غیر قانونی و نقش مهمی در ایجاد بالاترین نرخ بیکاری در دهه.

آن را تا 15 دقیقه به مکالمه است که خانم دیکنز بی سر و صدا نشان می دهد که او هم رای دادند دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن, پس از دو بار حمایت باراک اوباما – تفکر یک تاجر می تواند در تقویت اقتصاد.

“او تا به حال نشان داده شده است رنگ خود را رتبهدهی نشده است,” او می گوید. “حق دور زمانی که من دیدم دروغ گفتن … من احساس بسیار بد است.”

با تشکر در بخشی به رای دهندگان مانند خانم دیکنز و خواهرش, Dubuque شهرستان به دنبال بقیه از شرق آیوا در سال 2016 و چرخش قرمز برای رئیس جمهور تهمت پس از سالها قابل اعتماد رای گیری دموکراتیک است. آیووا به عنوان یک کل نیز رفت و برای آقای ترامپ, پس از دو بار در اعطای آن انتخابات رای به رئیس جمهور اوباما.

داستان Hinckley/کریستین ساینس مانیتور

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن صحبت می کند و در دانشگاه کلارک در Dubuque, آیووا, on Feb. 2, 2020, روز قبل از این دولت برای اولین بار-در-این-ملت قفقاز.

برخی از استراتژیست های دموکرات به تازگی پیشنهاد حزب نباید زحمت رقابت برای آیووا شش آرا در ماه نوامبر – مشاهده آن روستایی, سفید شدن پروفایل به عنوان یک سخت تر و بلند تر از خورشید کمربند متحده با خود پررونق جوان و مهاجر جمعیت.

در عین حال تمام تمرکز بر روی “اوباما-مغلوب ساختن پیشی جستن رای دهندگان” و این که آیا دموکرات ها از دست داده اند و آنها را برای همیشه تمایل به تحت الشعاع قرار دادن دیگر عوامل کلیدی در پشت آیووا تلنگر به ایران – از جمله بسیار پایین مردم در انتخابات در سال 2016. در حالی که آقای ترامپ رو 7 درصد رای بیشتر از میت رامنی در سال 2012 بزرگتر داستان برای دموکرات ها بود که هیلاری کلینتون underperformed آقای اوباما رای شمارش 22 درصد.

به عبارت دیگر آنچه به نظر می رسد در رنگ آبی و قرمز شطرنجی نقشه آیووا به عنوان یک تغییر چشمگیر نسبت به جمهوری خواه ارزش شده اند ممکن است بیشتر بر اساس شخصیت از اصل – از جمله دوست ندارم از خانم کلینتون و به تازگی از یک ضد استقرار نامزدی که نیست می ترسم به آن را به عنوان او آن را دیدم.

“هیلاری بود و در راه رفتن فاصله از خانه من در سال 2016 و من حتی نمی زحمت رفتن به دیدن او می گوید:” اد Gansemer یک مادام العمر Dubuquer و دموکراتیک رای دهندگان. اگر چه آقای Gansemer بازنشسته برق در محلی John Deere گیاه رای برای خانم کلینتون در پایان دیگران نمی تواند غلبه بر نفرت و بیزاری خود را, ریخته گری, برگه های رای خود را برای یک شخص ثالث نامزد یا ماندن در منزل در دسترس نباشد.

بیش از پنج دوجین مصاحبه با ساکنان اینجا انجام شده در همه جا از هدف به سالن های شهر نشان می دهد – در حال حاضر – یک سودای حمایت دموکرات ها در دوبوک, پرجمعیت ترین شهرستان در شمال شرقی آیووا که رای برای آقای ترامپ در سال 2016 و پس از آن برای یک جوان دموکرات کنگره در سال 2018 است. حداقل دوبوک ارائه می دهد یک کلید آزمون به صورت دموکراتیک نامزد – پس از انتخابات موفقیت در اینجا می تواند حاکی نتایج مشابه در بحرانی نوسان متحده مانند ویسکانسین و میشیگان و پنسیلوانیا که در آن سفید طبقه کارگر رای دهندگان ممکن است تفاوت.

در حالی که بسیاری از دموکرات ها در اینجا بیان میلی برای آقای مغلوب ساختن پیشی جستن آنها نیز بالا بردن سوال در مورد اینکه آیا یک نامزد به عنوان لیبرال به عنوان برنی ساندرز یا الیزابت وارن می تواند برنده آمده نوامبر.

“ما ترس اگر ساندرز آن می شود می گوید:” لیندا یک زن میانسال است که کاهش یافته است را به نام خانوادگی او در یک جو بایدن تاون هال در دانشگاه کلارک در دوبوک روز قبل از قفقاز.

“جمهوری خواهان که من می دانم که نمی خواهم تهمت هر بیشتر آنها نمی خواهد رای برای یک سوسیالیست موافق او را دوست مریم.

Wayne Demmer یک کشاورز که افزایش گاو و خوک و دانه خارج دوبوک است که تقریبا برخی از شهرستان خواهد رفت آبی در سال 2020 – مگر اینکه نامزد سناتور وارن یا سناتور سندرز که طرح مانند “مدیکر برای همه” و دانشگاه آزاد شهریه ممکن است طنین انداز با اخلاق کار در اینجا.

داستان Hinckley/کریستین ساینس مانیتور

دموکراتیک ریاست جمهوری, نامزد تام Steyer صحبت می کند به یک جمعیت در Dubuque, آیووا, on Jan. 31, 2020.

“آن چه من را بترساند اگر ما به پایان رسید تا با یکی از این سادگی نامزدها می گوید:” آقای Demmer سابق شهرستان سرپرست حضور تام Steyer را تاون هال در دوبوک در روز جمعه. “مردم در آیووا هنوز هم بیرون بروید و کار برای آنها چه کرده اند. و این مفهوم از همه از روستایی امریکا است. ما زندگی می کنند گفت: نمی دهد کسی یک ماهی آنها را به یک قطب ماهیگیری.”

چرخش داستان

دوبوک شما نیست کلیشه ای غرب میانه تهمت دژ کاهش صنعتی شهرستان در تلاش برای دوباره اختراع خود را. آن را در حال حاضر است. آن رفت و از داشتن بالاترین نرخ بیکاری در آمریکا (23 درصد) در اوایل 1980s به فقط 1.9 درصد در سال گذشته هر چند در محله های فقیر آن را دو برابر و نرخ فقر حدود 12 درصد است.

امروز این شهر نزدیک به 60 ، 000 در حال رشد است و خود را در مرکز شهر – واقع در پایه bluffs همراه یخ-خاکستری می سی سی پی – ویژگی های ماشین منگنه و بوتیک نخ مغازه ها و گالری های هنری و کافه ها فروش آووکادو نان تست و شیر بادام lattes. Down by the river, مرمت آسیاب ساختمان در حال حاضر خانه و آپارتمانهای lofts برخی با لیست انتظار.

اولین شهرستان در آیووا به حل و فصل توسط یک eponymous Quebecois اکسپلورر دوبوک نیز یک کاتولیک دژ که خانه را به سه دانشکده و چند حوزه. این تعداد در میان ساکنان معروف ترین مدال آوران المپیک به همیلتون از Booz Allen Hamilton و یک عقب دریاسالار در نیروی دریایی ایالات متحده که در نظر سنجی آمازون و کمک گرفتن گوام.

آن است که بخشداری یکی از 31 شهرستان در آیووا که رای برای آقای اوباما و سپس آقای مغلوب ساختن پیشی جستن بیشتر از هر دولتی در کشور است. رئیس جمهور برنده دوبوک فقط 1.2% – تبدیل شدن به اولین جمهوری خواه نامزد انتخابات ریاست جمهوری به پیروزی بیش از شهرستان ساکنان پس از دوایت آیزنهاور. در سال 2018 دموکرات ابی Finkenauer 29 ساله و دختر یک اتحادیه جوشکار برنده و آنها را در پیشنهاد او برای مجلس نمایندگان ایالات متحده.

منبع: Ballotpedia New York Times, اطلس انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده

|

یعقوب Turcotte/کارکنان

جیمز لیندسی یک دولت دموکراتیک نماینده از دوبوک می گوید: مسائل اصلی او می شنود در مورد از ترکیبات هستند که مراقبت های بهداشتی مشاغل و مدارس خوب.

“آنها رای برای هر کس که صحبت کردن به این مسائل بدون در نظر گرفتن خطوط حزب می گوید:” خانم جیمز و اضافه کرد که او صحبت را با متعدد جمهوری خواهان که در حال caucusing روز دوشنبه و یا برنامه ریزی برای رای دادن به نامزد دموکرات در ماه نوامبر.

از جلو دونده در دموکراتیک زمینه صرف کرده اند تلاش قابل توجهی wooing این رای دهندگان ساخت این سفر به شرق این پاسگاه در می سی سی پی, برخی از سه ساعت از Des Moines. این آخر هفته گذشته مشخص چهارم سفر به شهرستان برای هر دو پیت Buttigieg و جو بایدن و اندرو یانگ سوم فقط در شش هفته.

“من هرگز رای برای حزب دموکرات قبل از. یانگ تنها من می خواهم برای رای دادن می گوید:” عامل املاک و مستغلات جی Schiesl در یانگ رویداد روز پنجشنبه گذشته در دوبوک که در آن هر صندلی ادعا شد و در اواخر واردان مجبور به ایستادن در پشت. “این اولین بار است که من تا کنون حزبی. من باید برای قرار دادن ‘D’ به نام من قادر به انجمن. آیا شما می دانید چقدر سخت است که خواهد بود؟”

سناتور ساندرز سناتور وارن و ctq هر یک از ساخته شده است آن را سه بار قبل از استیضاح محدود توانایی خود را برای مبارزات انتخاباتی در هفته های آخر قبل از جلسه.

“در مقایسه با [میلادی] کاسترو می گوید:” استیو Drahozal صندلی از دوبوک شهرستان حزب دموکرات که دوست سابق مسکن و توسعه شهری وزیر مواضع اما تاسف است که او مانند دیگران که پس مجبور به رها کردن – به رسمیت نمی شناسد اهمیت این بخش از دولت است. “او نمی تواند پیدا کردن راه خود را خارج از مرکزی آیووا.”

داستان Hinckley/کریستین ساینس مانیتور

نمایی از مرکز شهر Dubuque, آیووا, پیش از این دولت حزبی در فوریه 3 سال 2020 است. دوبوک به عنوان پرجمعیت ترین شهرستان در شمال شرقی آیووا که رای برای آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و پس از آن حمایت از یک جوان دموکرات کنگره در سال 2018 ارائه می دهد یک پنجره را به رای دهندگان ملاحظات سپس و در حال حاضر.

با تشکر در قسمت xxx آماتور مانند آقای یانگ که به نظر می رسد به جذب بسیاری از مردمی فراتر از حد معمول هسته دموکرات نامزدی است تا راه این سال می گوید آقای Drahozal. شهرستان حزب ذخایر نقدی به بیش از دو برابر و لیست ایمیل رشد کرده و نزدیک به 50 درصد است.

“برادر خود من که 46 ساله است هرگز caucused و او را برای رفتن به جلسه برای اولین بار در این سال,” او می گوید.

ناتان تامپسون دموکراتیک صندلی در Winneshiek شهرستان – تنها دیگر مغلوب ساختن پیشی جستن شهرستان که نماینده Finkenauer برنده عقب پژواک که. جمعیت دموکراتیک در حوادث باید حدود یک سوم افزایش یافته و این شهرستان را از وضعیت مالی حدود دو برابر به عنوان خوب به عنوان قبل از او می گوید. آقای Buttigieg به خود جلب کرد نزدیک به 1000 نفر در تابستان گذشته.

“داستان بارها و بارها در آیووا با دموکرات ها از دست دادن است که ما در مناطق روستایی,” او می گوید. “وارن و Buttigieg مبارزات را ساخته اند یک تلاش واقعی به خارج از [بخشداری] دکوراه و آمار برخی از کسانی که در روستایی درب.”

“شما نمی توانید از دست رفته چقدر مهم این انتخابات است”

امیلی و ریک Reeg در میان بیش از 700 نفر که معلوم شد برای Buttigieg تاون هال در دوبوک این آخر هفته بیش از انتظارات از این کمپین که زد از برچسب ها برای شرکت کنندگان در چک.

خانم Reeg یک معلم اول ابتدایی, همه چیز در برای پیت – یک حوزه و رهبر که دوست دارد خود را “صداقت و یکپارچگی است.” شوهر سابق صاحب کسب و کار که رای میت رامنی در سال 2012 بیشتر است مردد. از دست داشتن یک پسر عموی خود که کشته شد توسط یک بمب گذار انتحاری در عراق, او می گوید: اولین اولویت این است که حمایت نظامی است.

“که برای بسیاری از ما می گوید:” آقای Reeg که تصمیم گیری بین آقای بایدن و آقای Buttigieg یک نیروی دریایی ذخایر افسر اطلاعاتی که در خدمت هفت سال در افغانستان است.

“من مانند بسیاری از مغلوب ساختن پیشی جستن سیاست صادقانه به خصوص با سیاست خارجی,” او می گوید. “او مایل به ماندن در ارتباط با پوتین و کره شمالی. ما نمی توانیم فقط جعبه آنها را مانند اوباما ، اما تهمت دهان,” او می افزاید: تکان دادن سر خود را.

داستان Hinckley/کریستین ساینس مانیتور

امیلی و ریک Reeg حضور در تاون هال برای دموکرات نامزد ریاست جمهوری پیت Buttigieg در Dubuque, آیووا, on Feb. 1 در سال 2020 است. خانم Reeg یک Buttigieg حوزه, رهبر, همه چیز در برای شهردار سابق. شوهر سابق صاحب کسب و کار که رای برای نامزد جمهوری خواه میت رامنی در سال 2012 بیشتر است مردد.

یک Buttigieg کمپین کارگر می آید در اطراف با یک تنگ ماهی و سفید notecards درخواست شرکت کنندگان اگر آنها می خواهم برای ارسال یک سوال برای نامزد. آقای Reeg می گوید من می خواهم از او بپرسم که چگونه او در پاسخ به کره شمالی. به عنوان مبارزات انتخاباتی کارگر transcribes آقای Reeg سوال او روشن است که او به طور خاص می خواهد بداند که آیا رئیس جمهور آینده Buttigieg شرکت در گفت و گو با کیم جونگ سازمان ملل متحد.

انتظار در خط برای دریافت در گرگ Orwoll که رای دموکراتیک پس از 1990s اما می تواند خود را به بازیگران یک رای گیری برای هیلاری کلینتون در حال حاضر توبه برای داشتن رای برای یک سوم در انتخابات ریاست جمهوری 2016 (جیل استین چرا که نام او را در لیست).

“من فکر می کردم [کلینتون] بود رفتن را به نفع خود. من فقط نمی خواهید او را به چنین اکثریت عظیمی که او فکر او می خواهم که” او می گوید. همسرش, Shirley leans در و زمزمه “به همین دلیل ما از دست داد!”

“حق با شماست, من می دانم. زندگی می کنند و یاد بگیرند” او می گوید. “من به حمایت از یک ساندویچ ژامبون در چاودار اگر دموکرات.”

در سال 2016 او می گوید: مردم نیست پرشور در مورد دموکراتیک بلیط – و نه مانند برخی از مغلوب ساختن پیشی جستن رای دهندگان که می رانده اند از طریق snowstorm برای رای دادن به نامزد خود را. اما در این سال وجود دارد شور و شوق در سمت دموکراتیک – و خشم و آقای مغلوب ساختن پیشی جستن.

“من فکر می کنم که رفتن به واقعا قدرتمند در ماه نوامبر می گوید:” آقای Orwoll چشمانتان در روشن نور خورشید را منعکس کردن برف. “کوتاه از زندگی زیر یک سنگ شما نمی توانید از دست رفته چقدر مهم این انتخابات است. شما فقط نمی تواند از دست رفته است.”

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im