می بایدن تحویل در ‘وحدت’? آیا امریکا واقعا آن را می خواهم ؟

از شروع به جو بایدن دارای قاب نامزدی خود را در اطراف مفهوم وحدت است. “در این کشور است که بیمار از بخش. آنها بیمار از جنگ” معاون سابق رئیس جمهور گفت: در مبارزات انتخاباتی خود کیکآف در فیلادلفیا در سال گذشته است.

اما پس از یک کشش از حوادث پر سر و صدا تقریبا بی سابقه ای مدرن در تاریخ ایالات متحده وظیفه وحدت ملت هرگز به نظر می رسید بیشتر دلهره آور است.

همه گیر شده بیش از 100,000 زندگی آمریکایی و فرستاده اقتصاد به یک سقوط است که چپ میلیون ها نفر بیکار است. بیش از گذشته دو هفته از مرگ جورج فلوید در دست مینیاپولیس پلیس را برانگیخته تظاهرات گسترده برای عدالت نژادی در سراسر کشور است.

آقای بایدن فرار چشم انداز ارائه شده است به طور فزاینده ای به چالش کشیدن متعادل کننده عمل می کنند. او تحت تمدید فشار به ساحل تا حمایت در میان ترقی خواهان بدون اعتقاد نوسان رای دهندگان که در حال حرکت در جهت خود را. بالاتر از همه او باید به نحوی متقاعد شکسته و خسته ملت است که مشکلات آن مواجه هستند اسکان – و که پیدا کردن اجماع است که هر دو ممکن و مطلوب است.

“بایدن آرام بخش است در زمانی که مردم شنیدن چیزی جز عرق سر و صدا و است که در مجاورت این است که به نفع خود می گوید:” جف لینک آیووا بر اساس دموکراتیک مشاور.

Richmond, Va.

از شروع به جو بایدن دارای قاب نامزدی خود را در اطراف مفهوم وحدت است. در مبارزات انتخاباتی خود کیکآف سخنرانی سال گذشته او را متهم جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از دامن زدن به جای کار به پل حزبی و نژادی تقسیم – فراخوانی یک ملت است که در نظر او بود حسرت به گرد هم می آیند.

“در این کشور است که بیمار از بخش. آنها بیمار از جنگ” معاون سابق رئیس جمهور گفت: در فیلادلفیا.

“قانون اساسی ما نیست شروع با عبارت “ما دموکرات’ ‘ما خواهان,’,” او گفت:. “ما همه در این با هم. ما باید به یاد داشته باشید که امروز من فکر می کنم بیش از هر زمان در زندگی حرفه ای من.”

آقای بایدن را تعیین کننده اصلی پیروزی در اوایل بهار امسال به نظر می رسید به تأیید این دیدگاه. اما به عنوان مبارزات انتخاباتی در حال حاضر حرکت به انتخابات عمومی فاز – پس از یک کشش از حوادث پر سر و صدا تقریبا بی سابقه ای مدرن در تاریخ ایالات متحده – وظیفه وحدت ملت هرگز به نظر می رسید بیشتر دلهره آور است.

سه ماه گذشته را طرح میتوانست سیاست به طور معمول با این بیماری همه گیر مصرف بیش از 100,000 آمریکا زندگی می کند و با ارسال این اقتصاد به یک سقوط است که چپ میلیون ها نفر بیکار است. بیش از گذشته دو هفته از مرگ جورج فلوید در دست مینیاپولیس پلیس را برانگیخته تظاهرات گسترده برای عدالت نژادی در سراسر کشور است.

آقای بایدن فرار چشم انداز ارائه شده است به طور فزاینده ای به چالش کشیدن متعادل کننده عمل می کنند. او تحت تمدید فشار به ساحل تا حمایت در میان ترقی خواهان شده اند که کمتر مشتاق در مورد نامزدی خود را بدون اعتقاد نوسان رای دهندگان که در حال حرکت در جهت خود را. بالاتر از همه او باید به نحوی متقاعد شکسته و خسته ملت است که مشکلات آن مواجه هستند اسکان – و که پیدا کردن اجماع بر این چالش ها این است که هر دو ممکن و مطلوب است.

“او را به چالش کشیده به تعادل همه این چیزها به دلیل تهمت است تا کاملا شکست خورده به تعادل آنها می گوید:” دموکرات ایالت کریس Coons دلاور. “این لحظه ای است که مطالبات رهبری از کسی که می داند که چگونه برای پاسخ به یک بیماری همه گیر و ما را با هم. … من فکر می کنم [آقای بایدن] دقیقا حق مرد برای لحظه ای.”

یک شفا دهنده در ارشد ؟

آقای بایدن کشف و ضبط شده است فرصت های متعدد در هفته های اخیر سعی کنید به بازیگران خود را به عنوان یک شفا دهنده در ارشد.

در همان روز واشنگتن را پاک گروهی از معترضان مسالمت آمیز از لافایت مربع با گاز اشک آور و گلوله های لاستیکی به طوری که آقای تهمت مطرح می تواند برای یک عکس خارج تاریخی کلیسای جان آقای بایدن نشسته بود در یک کلیسا در ویلمینگتون, گوش دادن به رهبران جامعه از 6 فوت دور.

کمتر از 24 ساعت بعد آقای بایدن در سخنرانی در فیلادلفیا به یک کشور او به عنوان “گریه کردن برای رهبری است.” او به نام در کنگره به تصویب قانون ممنوعیت پلیس chokeholds و به ایجاد “یک مدل استفاده-از-نیروی استاندارد است.” او همچنین وعده داده شده برای ایجاد یک پلیس ملی کمیسیون نظارت.

روز دوشنبه آقای بایدن برنامه ریزی شده بود به ملاقات خصوصی با فلوید خانواده او انتظار می رود به حضور آقای فلوید مراسم تشییع جنازه در هوستون در روز سه شنبه.

“بایدن آرام بخش است در زمانی که مردم شنیدن چیزی جز عرق سر و صدا و است که در مجاورت این است که به نفع خود می گوید:” جف لینک آیووا مبتنی بر مشاور سیاسی که به توصیه چند دموکرات نامزد ریاست جمهوری. “بایدن ندارد به outshout مغلوب ساختن پیشی جستن, اما او را به نشان می دهد که چگونه او متفاوت است.”

آقای بایدن این مخازن از محبت در جامعه آمریکا و در میان آنها او ساخته شده است روابط پایدار در طول اوباما در سال است. آن سیاه بود رای دهندگان که او را به یک پیروزی چشمگیر در کارولینای جنوبی برای احیای یک نامزدی که تا به حال به نظر می رسد در آخرین آن و در نهایت کمک به او را دموکراتیک نامزد. او رسما امن 1,991 نمایندگان مورد نیاز برای ادعای نامزدی در این آخر هفته.

اما او مشاهده شده است کمتر مطلوب توسط یک جوان بیشتر در جناح چپ نسل که می بیند او را به عنوان بیش از حد متوسط را در مورد تغییر مورد نیاز است. آقای بایدن را پشتیبانی نمی کند را به “پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس” که تبدیل به یک پاره در سمت چپ در روزهای اخیر. در حالی که او به نفع افزایش هزینه های اجتماعی دیگر برنامه های مبارزات انتخاباتی خود گفت: او می خواهد برای افزایش و نه کاهش بودجه پلیس برای چیزهایی مانند دوربین های بدن و آموزش.

آقای بایدن اتحاد دیرینه روابط اتحادیه از جمله پلیس و آتش نشانان که برخی از آنها شده است روند محافظه کارانه تر در انتخابات اخیر چرخه و که دموکرات شدند به امید پیروزی این سال است. در روزهای اخیر برخی از قانون اجرای گروه ابراز ناخشنودی با آنچه آنها را به عنوان آقای بایدن را شکست دهد تا نشان دهد کافی برای حمایت از سمت خود نشان میدهد که چگونه مشکل آن را ممکن است برای او – و یا هر کسی که به پل کسانی که تقسیم.

در یک نظرسنجی منتشر شده در هفته گذشته توسط نماینده دانشگاه 89 درصد از دموکرات ها گفت: آنها تا به حال “هیچ اعتماد به نفس در همه” در آقای تهمت توانایی اداره روابط. اما تنها 32 درصد از دموکرات ها تا به حال یک “معامله بزرگ” اعتماد به آقای بایدن در این موضوع. در میان جمهوری خواهان 58% تا به حال یک معامله بزرگ از اعتماد آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در حالی که 58 درصد تا به حال هیچ اعتماد به نفس در همه در آقای بایدن.

تظاهرات و تجمع در اطراف یک graffitied Robert E. Lee مجسمه در ریچموند, ویرجینیا, در هفته گذشته گفت: حوادث اخیر در حال افزایش انتظارات خود را از آقای بایدن از فقط دو هفته پیش.

“او فکر می کند او به طور خودکار رو سیاه رای به خاطر او دست به یک رئیس جمهور سیاه” می گوید: Chenae کرکلند. “اما او به یک دست در این ادارات پلیس به ما نشان می دهد آنچه که او می خواهم انجام,” او می افزاید: دوست Leshayne Vialet هر دو کارکنان بانک.

وعده بهتر است از یک عکس, op, آنها می گویند – اما این کافی نیست.

برخی ابراز نگرانی ها در مورد آقای بایدن خود سابقه خود را در طول 36 سال فعالیت حرفه ای در سنا است. در سال 1970 او آوازی حریف از مدرسه busing و او به نوشتن 1994, جرم, لایحه که بسیاری اعتقاد دارند یک کلید کمک کننده به جرم حبس است که به طور نامتناسبی تحت تاثیر قرار مردان سیاه و سفید.

“من احساس می کردم که او با همه چیز است که منجر به, که در آن ما در حال حاضر می گوید:” Andre Lynch, Uber, راننده اشاره به ده ها تن از فعالان بالا رفتن لی مجسمه. او می افزاید: “زمانی که او به پایان می رسد تا در حال اجرا در این کشور را فرصتی برای نجات خود به خصوص پس از تماشای این همه گشوده است.”

“آن را در مورد او نیست”

البته که این فرصت آقای بایدن نیاز به پیروزی در انتخابات. نظرسنجی های اخیر نشان داده اند او را به دست آوردن زمین در برابر رئیس جمهور است. با توجه به فاکس نیوز, بررسی, آقای بایدن در حال حاضر پیش رو در ویسکانسین اوهایو و آریزونا – همه میدان نبرد متحده رئیس جمهور برنده در سال 2016 در حالی که منموته نظرسنجی آقای بایدن با 11 نقطه سرب بیش از آقای کلی مغلوب ساختن پیشی جستن. اما این نظر سنجی بیشتر در مورد آقای مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید پاتریک مورای مدیر Monmouth University نظرسنجی موسسه.

“بیشتر از هر قبل از وقت انتخابات این است که یک همه پرسی” آقای موری می گوید. اما آقای بایدن هنوز به “خارج وجود دارد” و اثبات خود را دموکراتیک به رای دهندگان.

و آقای بایدن چهره چالش های منحصر به فرد که آن را می آید به وحدت حزب او نه به خاطر COVID-19 می گوید: رابرت Shrum یک دیرین دموکراتیک استراتژیست و رئیس دانشگاه کالیفرنیای جنوبی مرکز برای آینده سیاسی. به مدت سه ماه در تمام مبارزات انتخاباتی تظاهرات لغو شده و یا تبدیل به بی دست و پا “مجازی” حوادث ساختن آن دشوار برای یک نامزد که رشد طناب خطوط و ارتباطات شخصی برای رسیدن به رای دهندگان.

نامزد پذیرش سخنرانی در حزب کنوانسیون به طور معمول یک لحظه مهم, یادداشت آقای Shrum. “فقط نگاهی به ال گور در سال 2000” او می گوید. “او به دست آورده 15 تا 18 امتیاز در 47 دقیقه.” اما در این سال دموکراتیک کنوانسیون به طور فزاینده ای به دنبال مانند آن برگزار خواهد شد آنلاین کاهش آقای بایدن توانایی تولید یک جهش بزرگ.

آن هم ساعاتی پس از مناظره های تلویزیونی بین نامزدهای اتفاق خواهد افتاد. در بحث آقای بایدن را یک فرصت برای سعی کنید به بلانت آقای تهمت اتهامات که معاون سابق رئیس جمهور است “سالخورده” و “خواب آلود” همانطور که جان اف کندی در مقابله با ریچارد نیکسون ادعا می کند که او بیش از حد جوان و بی تجربه به فرض انتخابات ریاست جمهوری در سال 1960.

در پتانسیل فقدان این حوادث سنتی آقای بایدن نیاز به خلاق در چگونه او درگیر رای دهندگان می گوید آقای Shrum. و معاون ریاست جمهوری انتخاب خواهد شد به احتمال زیاد به انجام حتی بیشتر وزن – نه فقط به این دلیل از آقای بایدن سن بلکه به دلیل عدم وجود سایر مشخصات بالا کمپین لحظات.

بالاتر از همه می گویند چندین استراتژیست آقای بایدن نیاز به سعی کنید به ماندن در چشم های عمومی به عنوان او بیش از هفته گذشته و پیشنهاد سیاست ها است که به دنبال از طریق در وعده خود را به وحدت است.

“بخشی از [آقای تهمت] استراتژی خواهد بود برای تضعیف رای دهندگان اعتماد به نفس در جو بایدن می گوید:” منموته آقای موری. “همین دلیل است که بایدن به خارج وجود دارد – بنابراین او می تواند تغییر ذهن مردم از” من فکر می کنم او می تواند انجام یک کار خوب ” به ” من می دانم که او می تواند انجام یک کار خوب.'”

در همان زمان آقای بایدن ساخته شده است یک نقطه در طول مبارزات انتخاباتی از نگه داشتن تمرکز کمتر بر روی خود و بیشتر در کشور است.

در سال 2019 آقای بایدن این کمپین اعلام شد محور در Charlottesville, Virginia, که در آن دو سال زودتر سفید supremacists بود شوکه ملت به عنوان آنها در راهپیمایی با مشعل ماورا. در این ویدئو آقای بایدن اشاره آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ به این رویداد به عنوان یک کلید لحظه ای که تحت فشار قرار دادند و او را به اجرا برای رئيس جمهور.

“ما در یک نبرد برای روح این ملت” او گفت:. “ما نمی توانیم فراموش کردن آنچه اتفاق افتاده در شارلوتزویل. حتی بیشتر مهم است ما باید به یاد داشته باشید که ما که هستیم.”

“من می بینم جو پاسخ در راه است که نشان دهنده که او همیشه می گوید:” سناتور Coons. “آن را در مورد او نیست. آن را در مورد ما.”

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>