می توانید یک شهر رفتن سوخت فسیلی-رایگان? تکووما مورد را ببینید.

تکووما مریلند می خواهد به انجام آنچه هنوز رتبهدهی نشده است به دست آورد در ایالات متحده: تبدیل شدن به یک سوخت فسیلی-دانلود رایگان community. در مارس 4 شورای شهر تصویب یک قطعنامه که اثر هر چند بدون بحث از ساکنان. یک نقطه خاص از مشاجره: باید دولت در شهرستان قادر خواهید بود به زور ساکنان به مرحله اجرا در اجاق گاز و کوره?

داوطلبانه برنامه بدست این کار انجام می شود می گوید: Gina ماتیاس تکووما را پایداری مدیر. “اگر آنها کار راه است که ما امیدواریم آنها را ما نمی خواهد که ما امروز می گوید:” خانم Mathias که اشاره می کند که در دیگر شهرهای ایالات متحده تمایل به دنبال تکووما منجر شود.

مایک Lastort زندگی می کردند و در خانه خود از سال 1994 و همیشه نمی مراقبت برای داخلی رسوخ. “من حدس می زنم من یک بیت از یک” آیا به من بگویید چه باید بکنید نگرش گاهی اوقات وقتی که می آید به دولت,” او می گوید.

اما وقتی پرسیده شد که برای انتخاب بین اجاق گاز و جهان پاک آقای Lastort می کند دریغ نکنید. “آره” او می گوید. “اگر این امر می تواند یک کمی سخت تر برای من به املت و یا چیزی است که اگر آن را کمک خواهد کرد که صرفه جویی در این سیاره, من می خواهم به جای صرفه جویی در این سیاره است.”

جینا Mathias چه بسیاری از در نظر گرفتن یک شغل رویایی.

مادام العمر زیست, خانم Mathias است پایداری مدیر تکووما. برگ مریلند در حومه یکی از پیشرفته ترین شهرستانها در ایالات متحده آمریکا – جایی که در آن ساکنان به رخ کشیدن در مورد شهر خود را مزیت پانل های خورشیدی و وسایل نقلیه الکتریکی. آنها با افتخار آن را یکی از اولین جاهایی در کشور خود را به اعلام “هسته ای است.”

اما بسیاری از همان کسانی که ساکنان شد در داد و بیداد در ماه فوریه هنگامی که خانم Mathias به ارمغان آورد یک قطعنامه به شورای شهر که گذاشته بلند پروازانه دستور کار برای مبارزه با تغییرات آب و هوایی در دهه های آینده. انگیز ترین ایده: ساخت تکووما یک سوخت فسیلی-رایگان جامعه 2045 یک شاهکار است که قبل از انجام شده است در ایالات متحده آمریکا

تبدیل شدن به سوخت های فسیلی-رایگان مستلزم همه چیز را از مقاوم سازی ایستگاه های گاز به بازنشستگی گاز آب گرم کن و برگ دمنده. بحث در جلسه شورای حول هزینه های بالقوه و جدول زمانی – و اینکه آیا تکووما شهرستان دولت باید قادر باشد که به زور ساکنان به مرحله اجرا در اجاق گاز و کوره های.

به عنوان خانم Mathias آن را می بیند این سوال که آیا چنین برنامه ای باید اجباری است و در حال حاضر پاسخ داده شده است.

“همین دلیل است که ما در بحران آب و هوا برای شروع با – داوطلبانه برنامه های. اگر آنها کار راه است که ما امیدواریم آنها را ما نمی خواهد که ما امروز” او می گوید.

مایکل Bonfigli/ویژه به کریستین ساینس مانیتور

این ایستگاه واقع در خیابان کارول در تکووما مریلند و در اینجا نشان داده شده در مارس 30, 2020, برای اولین بار در کشور به سوئیچ از پمپ گاز به برق خودرو شارژر.

این شورا با تصویب قطعنامه تجدید نظر در اوایل ماه مارس اما اطراف آن جنجال و هیاهو روشن ساخته است که رهبران شهر را باید به دقت در نظر بگیرید هنگامی که به حکم و چگونه شهروندان را اجباری رویکرد است.

تکووما تجربه است به احتمال زیاد به عنوان یک پیش ماده برای دیگر دعوا که می تواند به زودی حباب به عنوان بیشتر و بیشتر شهرهای حساب با بحران آب و هوا.

“آنچه ما در تکووما می سازد راه خود را در سراسر کشور” می گوید: خانم Mathias. “ما دریافت تماس های بسیار به طور منظم از شهرهای دیگر به دنبال اجرای … از دیگر برنامه های زیست محیطی است که ما در اجرا در حال حاضر. تمام شهرستانها – ما با یکدیگر صحبت ما به اشتراک گذاشتن آنچه که ما انجام می دهیم ما از یکدیگر یاد بگیرند.”

اگر دولت می خواهند شهروندان به ایده ها و پیشنهادات آنها را باید زرنگ و دانا در مورد چگونه آنها را در قاب این بحث می گوید روون Sussman اجتماعی و زیست محیطی روانشناس در غیر انتفاعی آمریکایی شورای انرژی کارآمد, اقتصاد.

“برخی از مردم فکر می کنم که اجرای سیاست است که همه شما نیاز به انجام به منظور به دست آوردن تغییر ساخته شده,” او می گوید: “[اما] اگر شما قادر به ایجاد یک وضعیت که در آن رفتار به طور پیش فرض یکی از شما در حال تلاش برای انجام به عنوان مخالف به طور پیش فرض بودن چیزی است که مردم در حال حاضر انجام, شما می توانید تعداد زیادی انجام می شود.”

مانند بسیاری از چیزهایی که امروز تکووما را سوخت فسیلی-رایگان حرکت می کند به طور موقت در پشت رایتر به عنوان coronavirus بحران دستورات توجه است. شهردار کیت استوارت که در یک ایمیل که در میان بحران “ما هنوز هم بدانند چگونه کمیته می تواند تامین کند.”

کاشت بذر در سال 2014

برای سال محیط زیست بالا بوده است موضوع در تکووما. در سال 2014 این شهرستان وارد شده در سراسر کشور مسابقه به خانه کاهش استفاده از انرژی و سوم قرار گرفت. رقابت کاشته دانه برای این سال را به وضوح آن را به عنوان کمک در این شهرستان تعیین بهترین تولید گازهای گلخانه ای-برش استراتژی.

آن را نیز در معرض محدودیت های داوطلبانه و مشارکت در برنامه های. خانم Mathias تلاش برای به دست آوردن 20 درصد از این شهر خانه های خود را به شرکت.

“ما پستی مستقیم; ما ده ها و ده ها آموزش عمومی و رویدادهای محله جلسات در خانه های مردم. ما به هر نوع از توسعه بیش از دو سال دوره کوتاه از داشتن یک گروه راهپیمایی بالا و پایین رفتن هر خیابان در ساعت 6 صبح مردم را از خواب بیدار می شود.”

با وجود بالا رتبه بندی در پایان مسابقه این شهر بسیج منابع ثابت است تا حدودی بی اثر است. سرانه تولید گازهای گلخانه ای به سختی کاهش یافته و از سال 2012 تا 2017 مجموع انتشار گازهای گلخانه ای هنوز هم افزایش یافته و پس از 2 مایل مربع شهر. ولرم نتایج انگیزه رهبران شهر به فشار بیشتر برای اقدامات تهاجمی مانند ضربه net-صفر تولید گازهای گلخانه ای تا سال 2035.

حمل و نقل مسئول بخش عمده ای از کسانی که در تولید گازهای گلخانه ای اما این شهرستان دارای کنترل بیشتر بر مسکن. این تماس برای ساختمان مبتنی بر مداخلات مانند روشنایی ارتقاء استقرار حداقل انرژی-استانداردهای بهره وری و مبادله گاز لوازم برقی ،

بیشتر و بیشتر شهرستانها با توجه به چنین اصلاحات به خصوص پس از برکلی کالیفرنیا شد اولین شهر آمریکا به ممنوعیت گاز زیرساخت ها در ساختمان های جدید در سال گذشته است. گزارش های اخیر نشان می دهد که گسترش انرژی های تجدید پذیر صنعت و تهاجمی برق می تواند به کاهش ایالات متحده آمریکا ایجاد گازهای گلخانه ای نزدیک به 80 درصد تا سال 2050.

این روند نگرانی در تکووما ساکنان مانند آریل جنگل که نگران است که برق هزینه خواهد ناعادلانه بار مستاجرها و کم درآمد صاحب خانه.

“ما مانند گفت که ما هسته ای-رایگان [و] من درخواست تجدید نظر گفت: ‘تکووما یک سوخت فسیلی-رایگان شهر!’ اما من خواهد بود و نه یک شهر که کاهش نابرابری درآمد از یک سوخت فسیلی-رایگان شهر می گوید:” خانم جنگل استفاده می شود که به اجاره و در حال حاضر صاحب یک خانه در این شهر است.

هزینه به جای لوازم

اگر ساکنان مجبور به تعویض هر دستگاه در یک بار آن را هزینه حدود $25,000 می گوید: خانم Mathias. این شهر در حال کار بر روی یک پایداری صندوق او می افزاید و هنوز بودجه به سمت چپ بیش از فدرال و دولت کمک های مالی که به اندازه کافی ساکنان استفاده می شود – بخشی از دلیل آنها در حال امید بستن برای نیاز به جای بیشتر داوطلبانه برنامه های.

اما وادار کردن ساکنان آنها لامپ های رشته ای lightbulbs و اجاق گاز – البته در پایان طبیعی خود چرخه زندگی – موجب بحث های داغ در جلسات شورای محله آنلاین مرجع تخصصی.

مایکل Bonfigli/ویژه به کریستین ساینس مانیتور

نشانه ای در امتداد خیابان کارول استقبال مردم به تکووما مریلند در تاریخ 30 مارس سال 2020 است. برای سال محیط زیست بوده است که موضوع بالا در این حومه.

مایک Lastort زندگی می کردند و در خانه خود از سال 1994 و همیشه نمی مراقبت برای داخلی رسوخ.

“من حدس می زنم من یک بیت از یک” آیا به من بگویید چه باید بکنید نگرش گاهی اوقات وقتی که می آید به دولت می گوید:” آقای Lastort خود اعلام کرد سوسیال دموکرات. “من نمی خواهم به دولت بگو: آیا این فقط به خاطر من گفت،’ و به نظر می رسد که نوع مانند آنچه در تکووما آیا با این پیشنهاد آن به نظر نمی رسد مانند آنها فکر [آن را] تمام راه را از طریق.”

اگر مردم احساس آزادی خود است که نقض آنها را انجام مخالف آنچه که خواسته است از آنها می گوید آقای Sussman – اجتماعی چه رفتاری محققان تماس “راکتانس.”

“[واکنش] واقعا می تواند از خط خارج پیشرفت در سیاست. همین دلیل است که بسیاری از سیاستگذاران خواهد شد که تا کنون به کسانی که همه چیز گران اجباری,” او می گوید.

شورای شهر نرم قطعنامه زبان در نسخه تجدید نظر شده پس از اولیه خشم اما که تنها باعث مربوطه واکنش از حرارت محیط زیست آغاز شده که یک درخواست برای تشویق این شورا به restrengthen چارچوب.

“در 1960s ما نمی رویکرد متعصب جنوب کلانترها و بگو: آیا شما به طور داوطلبانه متعهد به ادغام هر شنبه در امکانات عمومی?'” می گوید مایک Tidwell که هدایت Chesapeake آب و هوا اقدام شبکه. “عواقب ناشی از روشنایی زغال سنگ, نفت, و, گاز, در آتش هستند به طوری اگزیستانسیالیسم مضر به هر حال زندگی در این سیاره است که این لحظه فرا رسیده است که ما باید متعهد به ممنوعیت عمل روشنایی این سوخت در آتش است.”

محیط زیست’ gambit کار کرده است. شورای شهر اصلاح شده قطعنامه دوباره نوشتن جاه طلبانه ترین سند در عین حال قبل از انتقال آن در مارس 4. دادخواست خانم تحت تاثیر قرار Mathias.

“به طور کلی در مسائل محلی صدای منفی چیزی است که ما می شنویم بیشتر به طوری که یک درخواست با که بسیاری از امضا و به این بسیاری از مردم می آیند و حمایت از چیزی است که [شهر] شورا در حال انجام بود واقعا غیر معمول,” او می گوید. “من به یاد داشته باشید در شش سال گذشته در این شهرستان هر چیزی رسم این سطح از پشتیبانی.”

همانطور که برای اجاق گاز اجاق خانم Mathias می گوید: داد و بیداد نشان داد که آنها در یک نقطه لمس و او نکات در پتانسیل معافیت. اما این شهر ممکن است به آنها نیاز دارید. وقتی پرسیده شد که برای انتخاب بین اجاق گاز و جهان پاک آقای Lastort می کند دریغ نکنید.

“آره” او می گوید. “اگر این امر می تواند یک کمی سخت تر برای من به املت و یا چیزی است که اگر آن را کمک خواهد کرد که صرفه جویی در این سیاره, من می خواهم به جای صرفه جویی در این سیاره است.”

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im