می توانید قوی تر تیزر پایان پلیس قتل?

آکسون را تیزر 7 مدل. بی حس کردن اسلحه تولید شده در حدود نیمی از این شرکت $531 میلیون درآمد در سال گذشته است.

عکس: Abaca/زوما پرس

ریک اسمیت مردی که پیشگام تیزر بی حس کردن اسلحه می گوید او می خواهد برای تولید نسل بعدی تیزر که بسیار موثر ماموران پلیس نمی خواهد که به استفاده از تپانچه کنه. اما او می گوید آن را 10 سال.

“نیروی کشنده حتی امروز هنوز موثر ترین راه برای جلوگیری از یک تهدید” آقای اسمیت مدیر اجرایی و بنیانگذار آکسون Enterprise , Inc., در مصاحبه ای گفت:. “اگر ما تا به حال واقعا بالا سلاح است که می تواند انجام این کار است و نه کسی را بکشند و سپس منطق برای کشتار مردم از بین می رود.”

50 ساله کارآفرین شده است در تلاش برای تغییر policing از سال 1993 زمانی که او شروع به شرکت خود را که قبلا به نام تیزر بین المللی است. اما به عنوان اخیر پلیس قتل جورج فلوید و Rayshard بروکس نشان می دهد استفاده گسترده از تیزر ها و دستگاه های بدن فرسوده دوربین های نه حل مشکل.

“شما نباید نگاه به تکنولوژی به عنوان ثابت” گفت: رابرت هاس سابق کمیسر پلیس of Cambridge, Mass., که در حال حاضر در خدمت یک شماره عمومی-ایمنی کمیته های. اصلاحات نیاز به بازنگری پلیس, او گفت:.

آکسون الکترونیکی بی حس کردن اسلحه استفاده می شود حدود 70 درصد از قانون ایالات متحده-اجرای گشت ماموران این شرکت می گوید. سازمان های پلیس در پرداخت هزینه های ماهانه از $40 به 60 دلار در هر دستگاه خود را به استفاده از تیزر 7 مدل. اسلحه تیزر تولید شده در حدود نیمی از این شرکت $531 میلیون درآمد در سال گذشته است. بقیه می آید از بدن-دوربین های فرسوده و مربوط به ذخیره سازی مبتنی بر ابر.

شرکت بورس رسید و بیش از 30 درصد در این سال در میان ناآرامی های اجتماعی بیش از افغانستان. در ماه ژوئن سهام عبور $100 برای رسیدن به رکورد هل دادن Scottsdale, Ariz., ارزش بازار شرکت نزدیک به 6 میلیارد دلار.

سرمایه گذاران می خواهم که این شرکت چند رقبا. آکسون دارای سلاح های دوربین و تجزیه و تحلیل ترافیک برای کمک به ادارات پلیس را مطلع تصمیم گیری های امپریالیستی سرمایه تحلیلگر جف کسلر گفت. “این است که تنها شرکت های خارج وجود دارد که می توانید انجام تمام این” او گفت:.

آکسون 10 سال برنامه ریزی برای جایگزین کردن پلیس اسلحه تقسیم شده است در سه مرحله است. اول ایجاد یک تیزر جدید است که عکس های بیشتر می تواند نفوذ بهتر لباس و دقیق تر است. دوم اثبات اثربخشی آن به منتقدان. و سپس تغییر روش افسران آموزش دیده هستند. این شرکت همچنین در حال توسعه راه ها به جلو و داده ها از فیلم های ضبط شده توسط دوربین های خود برای شناسایی استفاده از زور و تاکتیک های دیگر.

بیشتر

  • تیزر ریک اسمیت در مورد جورج فلوید, نژاد پرستی و استفاده از زور پایگاه داده

خواستار defunding پلیس نیست منصرف آکسون برنامه های. آقای اسمیت گفت: هر پلیس کاهش بودجه به طور عمده در نتیجه کاهش کارکنان مانند او در سال 2008 در طول بحران مالی است. “آنها واقع شد و بیشتر وابسته به تکنولوژی سعی کنید به انجام بیشتر با کمتر کارکنان و سرمایه گذاری آنها را در ابزار بهره وری,” او گفت:.

فیلادلفیا گفت: در ماه ژوئن که این امر کاهش 33 میلیون دلار از اداره پلیس را بودجه. یک سخنگوی دفتر شهردار گفت: این کاهش عمدتا شامل حذف دو برنامه از این بخش و کاهش نیروی کار. اداره پلیس فیلادلفیا انتظار به سراسر شهر بود استقرار بدن فرسوده دوربین 2021 سخنگوی گفت.

در سال 2008 آقای اسمیت نشسته بود در دادگاه در سالیناس کالیفرنیا زمانی که او برای اولین بار فکر کردم از قرار دادن دوربین در افسران پلیس. او co-دفاع از طرح دعوی در دادگاه پس از یک افسر پلیس با استفاده از یک تیزر به بارها و بارها شوک یک مرد که در نهایت درگذشت. پس از منصفه در برابر حکومت خود شرکت آقای اسمیت به یاد تفکر چگونه متفاوت مردم توصیف همان رویداد است. “ما باید به شما بچه ها دوربین برای ضبط آنچه در آن است شما در واقع از دیدن” او گفت:.

حدود 250000 نفر از آکسون بدن دوربین ها در استفاده از این شرکت می گوید.

عکس: راس D. فرانکلین/آسوشیتد پرس

در سال 2012 که در بدن-دوربین های کسب و کار تا به حال گرفته شده است. در جلسات شرکت وجود دارد از بستن آن را به دلیل آن بود سود آقای اسمیت گفت. اجرای قانون نمی خواهم این ایده از داشتن اطلاعات خود را در ابر. که طرز فکر تغییر در سال 2014 پس از 18 سال مایکل براون کشته شد, فرگوسن, Mo. افسر پلیس دارن ویلسون.

وجود دارد دو نسخه از همان رویداد آقای اسمیت گفت. “هیچ راهی وجود دارد به می دانم که صحبت کردن حقیقت,” او گفت:.

هنگامی که سابق مینیاپولیس افسر پلیس درک چوین بود به اتهام قتل آقای فلوید, شکایت ذکر شده فیلم های ضبط شده توسط Axon بدن فرسوده دوربین به عنوان شواهد. هنگامی که سابق آتلانتا افسر پلیس گرت Rolfe بود به اتهام قتل آقای بروکس, دادستان منطقه گفت: شواهد تصویری آمد از هشت منابع از جمله دو آکسون دوربین بدن که افسران پوشیده بودند.

آقای اسمیت گفت: او می داند که محصولات خود را حل نشده مشکل از پلیس با قتل, اما آنها اضافه شده اند شفافیت به این حوادث است. “اگر شما دوربین های بدن ما ممکن است شنوایی بسیار متفاوت سناریو اتفاق می افتند,” او گفت:.

امروز حدود 250000 نفر از آکسون بدن دوربین ها در این زمینه این شرکت می گوید. همانطور که از ماه فوریه آکسون گفت: 47 69 بزرگترین شهری-منطقه ادارات پلیس در آمریکا با استفاده از دوربین های دیجیتال و نرم افزار خود را.

“اکثریت این تحقیقات به نظر می رسد نشان می دهد که وجود دارد این است که سود در پیشگیری با استفاده از بدن فرسوده دوربین” گفت: باراک آریل استاد در دانشگاه کمبریج را موسسه جرم شناسی. در سال 2015 آقای آریل انجام یک آزمایش در طول یک دوره 12 ماهه با ریالتو اداره پلیس در کالیفرنیا و متوجه حضور دوربین های کاهش استفاده از نیروی حوادث 59٪.

مشکل با دوربین های بوجود می آیند که افسران باید اختیار از زمانی که شروع به ضبط و یا چه به ها به سیستم است. “اگر شما می خواهید به نشان می دهد که قرص است که کار مردم باید به قرص” آقای آریل گفت.

آقای اسمیت گفت: آکسون توسعه حسگرهایی است که به طور خودکار به نوبه خود بر روی یک دوربین در موقعیت های مختلف مانند زمانی که یک افسر پلیس باز می شود ماشین خود را درب یا unholsters خود تیزر. این شرکت همچنین به دنبال شناسایی اقدامات در این فیلم مانند در حال اجرا و فریاد فحش و یا مسلح کردن تفنگ که ممکن است یک شاخص است که این ویدئو باید بررسی شود.

نوشتن به Inti Pacheco در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im