می توانید یک نسل تغییر در رهبری این ترفند برای BJP در کرالا?

کرالا باقی مانده است مرز نهایی برای BJP. این برنده Lok سبها انتخابات در همه جا صرفه جویی در کرالا است. از آن خواهد مونتاژ صندلی در سال 2016 اما پیشرفت کند بوده است پس از. اما وجود دارد هیچ انکار که پیشرفت کرده است ثابت شده است از سال 2013 زمانی که نارندرا مودی را به عهده گرفت ، انتصاب K Surendran که تبدیل به 50 ماه آینده به دولت بی جی پی رئيس جمهور خواهد بود را با علاقه زیادی در کرالا است. در حالی که 50 خوبی به سن متوسط برای فرد عادی قوانین مختلف از agein اعمال در سیاست است. Surendran شده است پر انرژی در بسیاری از BJP اخیر مبارزات توانست به راحتی fronting حزب در اخبار کانال بحث قبل از رفتن به سرب کتاب از جلو و به دست آوردن یک ایالت زیر است.

یک استعداد به حفاری مسیرهای پیاده روی کاغذ و discomfit دولت هر دو UDF و LDF برای اولین بار به ارمغان آورد او را به اطلاع. به عنوان چهره Sabarimala تحریک آشنائی دستگیری و مواجهه با ده ها تن از پرونده های جنایی Surendran به زودی عزیزم از BJP جوانان تیپ. در عین حال پیشرفت به بالا رده شده است مبارزه با وجود ساخت یک علامت در هر دو بخش مغزی و agitational جبهه. به طور گسترده ای دیده می شود به عنوان پیشرو در اتحادیه وزیر V Muraleedharan جناح پس از دوم منتقل پایه به دهلی نو Surendran تلاش کرده است برای به دست آوردن پذیرش با قدرتمند دیگر گروه های ذینفع در این حزب به خصوص PK Krishnadas جناح افزایش hackles.

در یک دولت برای بدنام کاست آگاهی Surendran بزرگترین چالش خواهد بود برای حرکت به مشکلات درون جامعه هندو در این نمره. صعود از رامش Chennithala در کنگره می تواند جداسازی و دور بسیاری از Nairs که منتقل شده بود به طرف بی جی پی در سال 2014 و چپ کنگره بسیار ضعیف نیروی سیاسی است. Surendran خود Ezhava جامعه است که تا کنون باقی مانده است بصورتی پایدار و محکم در CPM اردوگاه.

BJP کارگران توافق پذیرش به K Surendran در مقابل Pazhavanvady معبد پس از آزادی از Poojapura زندان مرکزی در تریواندروم در روز شنبه
عکس: A S Nidhin

در ماه های اخیر Surendran معنادار با اظهارات به نظر می رسد که طراحی شده برای بیگانه قابل ملاحظه جمعیت مسلمان در دولت است. اما به عنوان رئیس حزب آن خواهد بود دشوار عمل به حفظ. بی جی پی اصلی تندرو Hindutva صورت Kummanam Rajasekharan سرعت تعدیل مواضع خود را پس از افزایش به پست بالا. با مسلمانان و مسیحیان تشکیل 45 درصد از دولت و درصد قابل توجهی از جامعه هندو تراز وسط قرار دارد به سمت چپ و لیبرال سیاست آن را هیچ جای تعجب است که Rajasekharan دیدم نیاز به گسترش شخصی خود تجدید نظر شود.

Surendran ممکن است برنده تحسین برای او بی باک, خیابان سیاست و روحیه بیان BJP ایده های تلویزیون. اما اولین چالش خواهد بود برای متحد کردن کل زعفران تیپ در کرالا از جمله رهبران ارشد و RSS آسمان پشت سر او. BJP ساخته شده یک تغییر نسلی را در بالای آن رهبری چیزی است که هر دو حزب کنگره و CPM در حال تلاش برای رسیدن به. این اولین تکان دهنده مزیت را دم برخی از پویایی در BJP. اما آیا این کافی است برای ایجاد یک تاثیر در انتخابات مجلس به دلیل سال آینده ؟ Surendran خواهد بود که برای اولین بار به اعتراف او unenviable وظیفه دروغ جلوتر از او.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im