خواننده عزیز:

در حالت ایده آل تحت شرایط عادی انتخاباتی در مورد ایده. مالیات بالا یا پایین ؟ چگونه باید مراقبت های بهداشتی تحویل داده می شود و برای پرداخت? چه در مورد آموزش و پرورش ؟

اما 2020 هیچ نرمال چرخه انتخابات. و هنگامی که شما در حال نشسته جمهور نقاشی یک چشم انداز برای آینده ممکن است به نظر می رسد بی ربط در طول یک بحران ملی. هنگامی که شما در حال رقیب ارائه ایده های خود را – از جمله رویکرد به این بیماری همه گیر است – مرحله 1. اما شما نیز باید برای متقاعد کردن رای دهندگان که شما تا به وظیفه و سپس انگیزه “خود” رای دهندگان به نوبه خود – به خصوص کسانی که در میدان نبرد متحده است.

در حال حاضر برای سال 2020 مسابقه یک همه پرسی رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. اما به عنوان Ari فلایشر سابق مطبوعاتی وزیر برای رئیس جمهور جورج دبلیو بوش به من گفت که در روز انتخابات در این مسابقه جلوه های ویژه گرافیکی را به یک انتخاب. آن را همیشه می کند او گفت:.

در حال حاضر انتخاب در حال تبدیل شدن روشن تر و در نتیجه ممکن است به خوبی جوش پایین به این که آیا رای دهندگان معتقدند می تواند بهترین آدرس این بیماری همه گیر و آثار آن آمده است در روز افتتاح 2021? ما نمی دانیم که در آن وضعیت خواهد بود و پس از آن, اما ما می دانیم که آن را هنوز هم خواهد بود در جلو و مرکز.

بر خلاف دموکراتیک نامزد جو بایدن رئیس جمهور تهمت ایستاده است برای انتخابات و برخورد با این بیماری همه گیر به طور همزمان. نسبتا یا نه او را سرزنش on Nov. 3 و به احتمال زیاد شکست اگر به اندازه کافی آمریکایی ها تصمیم او شکست خورده است. جمعه گذشته من مانیتور همکاران روشن ساخته شده است در این داستان که COVID-19 خواهد ویرانگر بوده است تحت هر رئیس جمهور ایالات متحده. اما نوشتن آنها را شکست رهبری – هر دو در خانه و جاهای دیگر نیز به سرزنش.

“ما اساسا آن را منفجر می گوید:” اپیدمیولوژی Kenneth برنارد که زد دفتر بهداشت جهانی تهدیدات در کلینتون و دوم بوش سفید خانه.

در هفته های اخیر وقتی پرسیده شد که برای دوره دوم خود دستور آقای ترامپ نشده ارائه جزئیات بسیار. در راه است که قابل درک است. این اکثریت غالب مسائل امروز همه گیر و اقتصاد و این غیر ممکن است بدانید که در حال حاضر که در آن آنها خواهد ایستاد ژانویه.

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در شمارش خود را قوی رکورد اقتصادی قبل از همه گیر برای کمک به او در ماه نوامبر. در نظر هواداران خود او ساخته شده است یک اقتصاد قوی یک بار و او می تواند دوباره آن را انجام دهد. اما دیروز رئیس جمهور معمول خوش بینی در مورد ویروس پرچم.

این بیماری همه گیر “احتمالا متاسفانه بدتر قبل از آن بهتر می شود” آقای ترامپ گفت: در اولین coronavirus جلسه پس از مارس.

چگونه به زودی caseload “منحنی” را می توان مسطح ممکن است تعیین کند که چه کسی برنده در ماه نوامبر – که می شود به حمل توپ به جلو و بی سابقه ای در طول زمان.

اجازه دهید ما می دانم آنچه شما فکر در csmpolitics@csmonitor.com.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو