تماس از ارتش برای مقابله با rogue پلیس که در حال اضافه کردن به ویروس بحران

اضافه کردن به مخمصه بسیاری از میلیون ها نفر تحت coronavirus مستند در سراسر هند – و به مراتب بدتر از وضعیت بیکاری کارگران مهاجر که trudging به یک خانه که در بسیاری از موارد است که صدها کیلومتر دورتر – در حال rogue پلیس که در حال accosting و ضرب و شتم مردم در تصادفی برای شکستن ‘گارد ملی’ نخست وزیر.

در حداقل یک مورد بهداشت کارگر در پونا که کار توضیحات آمد در حوزه خدمات ضروری که معاف از مستند درگذشت به عنوان یک نتیجه از مورد ضرب و شتم بی قانون مجریان قانون.

وجود دارد logjam از هزاران کامیون در سراسر کشور با حدود پانزده هزار گیر در Gurgaon-دهلی مرز که باید خود رها شده است رانندگان از ترس بیش از حد پلیس که می تواند توسل به خشونت بی رحمانه با کمی و یا بدون تحریک. با ملی صنعت حمل و نقل را به متوقف مجازی وجود کمبود حاد از لوازم ضروری از جمله دارو احساس بودن در مغازه ها و فروشگاه ها در سراسر کشور است.

آنچه اکنون مورد نیاز است برای به نام کردن و متوقف کاروان از کامیون در حال حرکت در حالی که به طور همزمان نگه داشتن متخاصم undisciplined و لباس شخصی پلیس در چک.

ارتش نامیده می شود از زمانی که ملت چهره های اضطراری است که دقیقا آنچه که ما با آن روبرو هستیم در حال حاضر.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>