کارفرمایان در حال برش شیفت تعلیق کار و شروع به اخراج کارگران به عنوان جدید کروناویروس ویران کسب و کار در سراسر کشور است.

شرکت ها از رستوران اپراتورها برای عروسی, خدمات مواد غذایی شروع به کارگران اجازه رفتن به آنها ضامن دار کردن عملیات. بسیاری از شرکت های نقل مکان کرد و با احتیاط به تاریخ furloughing کارکنان و حرکت کارگران برای قسمت وضعیت در زمان. اما برای بسیاری از شرکت های اقتصاددانان می گویند اخراج به احتمال زیاد بعد.

مربوط به پوشش

  • کروناویروس و فروشگاه تعطیلی: ردیابی آمریکا’ خرده فروشان و رستوران ها

بیش از 3,600 مردم بسیاری از آنها از سرگرمی و تفریح صنایع گذاشته شده است که در ایالات متحده با توجه به همه گیر با توجه به اطلاعات جدید منتشر شده روز شنبه از چلنجر خاکستری و کریسمس, Inc., یک outplacement شرکت است. این تعداد را شامل نمی شود کاهش شغل در کافه ها و رستوران ها در بیش از یک دوجین متحده و برخی از شهرستانها که در صورت محدودیت در انجام عملیات.

در تگزاس 60 کارکنان در شرکت-لغو South by Southwest جشنواره گذاشته شد و خاموش با توجه به وضعیت پرونده. رایان Choura صاحب او اسم حوادث و tenting شرکت در منطقه لس آنجلس گفت: او منتقل تقریبا 140 کارمند تمام وقت به پاره وقت به عنوان مشتریان لغو و یا به تعویق افتاد, حوادث مانند Coachella Valley فستیوال موسیقی و هنر. دیگر کارکنان در شرکت گذاشته شده است.

مولی ماه, هشت-فروشگاه بستنی زنجیره ای در سیاتل معمولا افزایش کارکنان آن از 120 نفر از کارگران به 230 به تابستان نزدیکتر. در عوض در هفته گذشته آن را توزین و برش کارکنان ساعت به عقب نزدیک به 20 درصد است.

در دسامبر. 1, 2019, یک بیمار در ووهان چین شروع به نشان دادن علائم از آنچه پزشکان تعیین شد, جدید کروناویروس. پس از ویروس برای آلوده کردن بیش از 100 ، 000 نفر است. در اینجا این است که چگونه این ویروس به رشد جهانی همه گیر. تصویر عکس: کارتر مک کال/وال استریت ژورنال

دوشنبه سپس مدیر ارشد اجرایی Molly Moon Neitzel می گوید: او تا به حال به غیر روحانی کردن 95 مردم پس از واشنگتن فرماندار بسته رستوران ها در سراسر کشور. او در حال انتقال به “تماس با ما بایگانی اطلاعات” و تحویل. “موج دار شدن اثرات هر تصمیم گیری فقط, مانند, تقریبا قریب به اتفاق برای من,” او می گوید.

“شما در حال رفتن به افزایش عظیم در اخراج” دیوید کلی, رئیس جهانی استراتژیست در جی پی مورگان چیس & Co.’s مدیریت دارایی بازو در مصاحبه ای گفت:.

متحد در اینجا یک اتحادیه کارگری است که نشان دهنده بیش از 300 ، 000 نفر مشغول به کار در هتل ها, بازی, خدمات مواد غذایی و تولید پارچه و لباس های شسته شده, حمل و نقل و فرودگاه ها در آمریکا و کانادا گفت: این انتظار از 80 ٪ تا 90 ٪ از کارگران آن گذاشته شود ،

افرادی که مشاغل از دست رفته در حال تشکیل پرونده برای مزایای بیکاری و در نتیجه افزایش ادعا می کند در برخی از کشورها. کنتاکی به طور معمول دسته 2,000 موارد یک هفته اما دریافت 9,000 ادعا می کند در روز سه شنبه. وزارت امور خارجه وب سایت های که مسئولیت رسیدگی به مزایای در نیویورک و اورگان باید malfunctioned با توجه به ترافیک بالاتر.

کاهش برنامه اتفاق می افتد که تقریبا 40 درصد از آمریکایی ها گفت: آنها را مشکل پوشش 400 دلار در شرایط اضطراری نیاز به قرض گرفتن پول از خانواده و یا دوستان و یا قرار دادن آن بر روی یک کارت اعتباری با توجه به بانک فدرال رزرو نظرسنجی در سال 2018 است.

که به معنی برش شیفت به جای کامل اخراج هنوز هم می تواند احساس مانند از دست دادن شغل برای کارگران می گوید دانیل اشنایدر, استادیار جامعه شناسی در دانشگاه کالیفرنیا در برکلی است.

موسسه سیاست اقتصادی در روز سه شنبه هوا سه میلیون شغل در ایالات متحده در تابستان.

تیم برتون صاحب شرکت برتون مپلوود مزرعه 28 هکتار مزرعه ایندیانا است که تولید افرا شربت و مربا کارکنان در ماه های اخیر, استخدام ده ها تن از مردم به فروش محصولات خود در حوادث بزرگ است. اما آنها لغو می شود و او را که منجر به قطع خود کارگران ساعت.

“این واقعی بود دل و روده پانچ نه فقط برای مزرعه, اما برای کارکنان بیش از حد” او می گوید.

برتون مپلوود مزرعه کارمند Patty Anderson دسته بطری شربت افرا.

عکس: آنا پاول Teeter برای وال استریت ژورنال

بروس براون که صاحب یک شرکت غذا در ققنوس گفت: او قصد دارد برای کاهش ساعت هفت کارمند تمام وقت زیر رویداد لغو شد. او گفت: او همچنین متوجه یک چشم انداز مثبت در تماس از 35 یا بیشتر پاره وقت برای کارکنان این شرکت که در حال تقلا برای پیدا کردن کار.

“این نوع از روحیه اش را تضعیف چیز و من نگران همه از دوستان من هستند که هم بار من و آشپز گفت:” جسی Gustafson که گذاشته شد از 14 دلار در ساعت خط آشپز کار در یک نوار در پرتلند سنگ.

بسیاری از کارگران شیفت که باید ساعت خود را کاهش خواهد شد واجد شرایط برای مزایای بیکاری با توجه به میشل همیشه, یک تحلیلگر سیاست ملی قانون استخدام پروژه. هر دولت ارائه می دهد بخشی از مزایای بیکاری که بدان معنی است که مردم برخی از جبران خسارت برای ساعت آنها به طور معمول کار می کنند که برش توسط کارفرمایان خود را. اما منافع ایالتی به ایالت متفاوت است و اکثر کارگران باید انتظار برای دریافت کمتر از نیمی از خود را از دست داد پرداخت خانم همیشه اضافه شده است.

اخراج انتظار می رود به آمار تولید انرژی بخش به وست تگزاس آتی نفت شناور حدود 25 دلار در هر بشکه برای ماه آوریل تحویل سقوط به ضعیف ترین سطح در بیش از 17 سال چهارشنبه. Whiting نفت Corp. گفت: این انتظار به قطع یک اتمام خدمه در ماه آینده به عنوان آن را کاهش می دهد برنامه ریزی هزینه های سرمایه برای سال. Callon نفت Co. گفت: آن را کاهش دهد و قرارداد خدمه مشغول به کار در آن هیدرولیک-شکستگی پروژه از پنج به دو.

Marriott International , Inc. گفت: این انتظار به کردند ده ها هزار نفر از کارکنان آن را به عنوان بسته هتل ها در سراسر جهان است. میدان نفتی-شرکت خدمات هالی برتون Co. آغاز خواهد شد اجباری کردند هفته بعد آن را پوشش 3,500 کارکنان در هوستون. Norwegian Air Shuttle به عنوان یک مشخص شده قصد دارد به طور موقت اخراج اطراف 7,300 کارگران است.

شرکت های در حال تشدید کردن عملیات. در بالا یک هتل در لاس وگاس.

عکس: Gene Blevins/زوما پرس

American Airlines Group , Inc. و Delta Air Lines , Inc. خواسته اند کارگران را به مرخصی بدون حقوق.

برخی از شرکت ها در حال استخدام از جمله فروشگاه های زنجیره ای در تلاش برای دیدار با تقاضا است. آمازون.com , Inc. برنامه ای برای استخدام اضافی 100,000 کارکنان در ایالات متحده آمریکا به عنوان e-commerce سفارشات افزایش است. آن است که افزایش پرداخت 2 دلار برای هر ساعت کار می کرد از طریق آوریل در بازار داخلی و کانادا است.

برای بسیاری از کسب و کار و کارکنان آینده تیره است.

“من می ترسم در حال حاضر” گفت: Melina کردرو, 31, که به تازگی از دست داده و دو موقعیت پاره وقت در شرکت های تور در پورتوریکو تبریک گردشگران و دست زدن به رزرو. “من زنده توسط خودم و فقط با پرداخت اجاره و من هنوز هم یک زن و شوهر صورتحساب که من مجبور به پرداخت.”

هنگامی که جنی جانسون دریافت کلمه در مورد یک هفته پیش که ساعت ها در سیاتل نیروی انسانی شرکت در نیمه قطع شد و او با تمرکز بر مثبت—زمان بیشتری را با او صرف 17-ماه-پیر پسر و نامزد.

سپس او را شوهر به یک دبستان طبخ و ماشین ظرفشویی دیدم همه تغییرات تبخیر شود. او ساعت بیشتر بود پیشتر در اواخر هفته گذشته ترک خانم جانسون به نگرانی در مورد تأمین مواد غذایی و پرداخت قبض برق. “من فقط احساس واقعا وحشت زده” 25 ساله گفت.

سهشنبه او گذاشته است.

نوشتن به میکا Maidenberg در micah.maidenberg@wsj.com تراشه برش در chip.cutter@wsj.com و راشل Feintzeig در rachel.feintzeig@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im