کالیفرنیا به نظر می رسید به انجام همه چیز را راست. پس چرا COVID-19 موارد صعودی?

زمانی که رمان coronavirus آمار ایالات متحده در اوایل سال جاری کالیفرنیا برگزار شد تا به عنوان یک مدل از پاسخ. این اولین بار بود که دولت به مستند در مارس 19 و هرگز آن را تجربه سنگین تلفات نیویورک. اما اخیر تجدید حیات این ویروس باعث شده است که دولت دموکراتیک فرماندار به reimpose محدودیت – در هفته گذشته بسته شدن فضاهای بسته مانند رستوران ها و موزه ها و سینما.

آمریکا دیگر در حال حاضر پس گرد در بازگشایی به دلیل افزایش موارد جدید در حالی که 13 نفر دیگر در حال گرفتن یک مکث. ایالات متحده منجر دنیا در موارد و همچنین مرگ و میر ناشی از COVID-19 با این کشور شمار کشته شدگان در حال حاضر در بیش از 130,000.

کالیفرنیا مبارزه به رهبری روایت اخیر که خوشه در چند جمهوری خواه به رهبری متحده تا حد زیادی می تواند chalked به “رفتار بد” توسط رهبران خود را می گوید رابرت Wachter, صندلی های علوم پزشکی در دانشگاه کالیفرنیا در سان فرانسیسکو.

کالیفرنیا شد “کمی cavalier” پس از باز کردن او می گوید. او معتقد است آنچه دولت انجام داده است حق اجازه خواهد داد که آن را به این ویروس را تحت کنترل سریع تر از ایالات متحده است که شده است “کمتر مسئول است.”

“آن را در سطح بحران شما ببینید در هوستون یا ققنوس,” او می گوید.

سانتا مونیکا کالیفرنیا.

سفارشات اخیر توسط فرماندار کالیفرنیا برای متوقف داخل سالن ناهار خوری در بسیاری از استان ها ممکن است تاثیر صفحه آبی Oysterette زیاد است. در سانتا مونیکا غذاهای دریایی رستوران شام به تازگی شده است سفارش خود را به صدف یا پادشاه خرچنگ در یک فضای ضد مستقر در یک اتوبوس VW – و جشن گرفتن در پیاده رو و جداول و یا در سراسر خیابان مشرف به صخره سمت تفرجگاه.

با اینحال صاحب جن عجله تیز انداز در مورد رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom تصمیم به بستن فضاهای بسته مانند رستوران ها و موزه ها و سالن های سینما حداقل برای سه هفته به دلیل افزایش COVID-19 موارد است. اضافه کردن به که ساحل تعطیلی بیش از ژوئیه چهارم تعطیلات آخر هفته.

“آنها هرگز نباید باز می گوید:” خانم عجله شکایت که مقامات نقل مکان کرد بیش از حد به سرعت بین فاز reopenings. او اشاره می کند که در اخیر درایو به رستوران تنها حدود یک سوم از عبور و مرور در اقیانوس خیابان بودند با پوشیدن ماسک. به “یو یو” سفارشات – از بسته شدن کامل به بایگانی اطلاعات تنها به داخل سالن ناهار خوری اجتماعی فاصله و سپس بازگشت به منزل خدمات – را در حال اجرا یک کسب و کار “بسیار دشوار است” او می گوید.

یادداشت سردبیر: به عنوان یک خدمات عمومی همه ما coronavirus پوشش رایگان است. هیچ paywall.

زمانی که رمان coronavirus آمار ایالات متحده در اوایل سال جاری کالیفرنیا برگزار شد تا به عنوان یک مدل از پاسخ. این اولین بار بود که دولت به مستند در مارس 19 و هرگز آن را تجربه سنگین تلفات نیویورک. اما اخیر تجدید حیات این ویروس باعث شده است که دولت دموکراتیک فرماندار به reimpose محدودیت – و رهبری روایت است که خوشه در چند جمهوری خواه به رهبری متحده تا حد زیادی می تواند chalked به “رفتار بد” توسط رهبران خود را می گوید رابرت Wachter, صندلی های علوم پزشکی در دانشگاه کالیفرنیا در سان فرانسیسکو.

فرانسین Kiefer/کریستین ساینس مانیتور

تنها راش (راست) صاحب صفحه آبی Oysterette در سانتا مونیکا کالیفرنیا قرار دارد در یک اتوبوس VW می گوید مقامات دولتی باز کردن بیش از حد به سرعت. رستوران مدیر متی Kretschmer در کنار او را همراه با اعضای هیات جوانا Senatore و دیمون مورفی.

همانطور که در جاهای دیگر کالیفرنیا بود “کمی معتاد به اسب دوانی و بی دقتی” پس از باز شدن, می گوید دکتر Wachter. ویروس مراقبت می کند اگر دولت تا به حال یک زن و شوهر خوب ماه اگر مردم پس از آن اجازه گارد خود را به او ندارند.

او معتقد است که به دلیل آنچه در کالیفرنیا درست انجام شود از آن خواهد شد قادر به دریافت همه چیز تحت کنترل سریع تر از کشورهای دیگر. “بله, ما در حال داشتن یک افزایش, اما وجود خواهد داشت کمتر مردم است که مرگ در اینجا سرانه نسبت متحده شده اند که کمتر مسئول” او می گوید و اضافه میکند: “آن را در سطح بحران شما ببینید در هوستون یا ققنوس.”

پنج کشور در علاوه بر این به کالیفرنیا در حال حاضر پس گرد در بازگشایی به دلیل افزایش موارد جدید – فلوریدا تگزاس و آریزونا کلرادو و میشیگان به گفته نیویورک تایمز ردیاب. سیزده کشورهای دیگر در حال توقف خود را به دهانه در حالی که موارد جدید در سراسر کشور می تواند به افزایش 100,000 یک روز, Dr. Anthony Fauci گفت: کنگره هفته گذشته است. ایالات متحده منجر دنیا در موارد و همچنین مرگ و میر ناشی از COVID-19 – با این کشور شمار کشته شدگان در حال حاضر در بیش از 130,000 با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

کوچک از ملت

با 40 میلیون نفر از مردم کالیفرنیا پرجمعیت ترین ایالت و کوچک از ملت است. آن را تا به هر نوعی از صنعت اعم از تکنولوژی به کشاورزی است. این ثروت و فقر. آن جغرافیا دهانه روستایی و شهری ساحلی و داخلی, و دولت به یک قومی و نژادی متنوع جمعیت. مانند بسیاری از کشور چالش با ویروس ها آینه اینجا.

کالیفرنیا دیده می شود مثلا متعدد شیوع بیماری در محدود امکانات مانند خانه های سالمندان و زندان. در مارین کانتی تقریبا یک سوم از زندانیان در زندان ایالتی سن کوئنتین باید آزمایش مثبت از آنجا که ممکن است انتقال صدها نفر از زندانیان یکی از زندان بود که مبارزه با ویروس. شش نفر کشته شده اند. بالا افسر پزشکی برای دولت اصلاح امکانات جایگزین شد در روز دوشنبه.

هفته گذشته دولت, وزیر بهداشت, Dr. Mark Ghaly است که برخی از علل این افزایش در سراسر کشور. جمع های خانوادگی در Sacramento County, که در آن دستورالعمل ها بودند نه به دنبال به احتمال زیاد منجر به شیوع بیماری در خانواده است که منجر به افزایش موارد و بیش از 40 درصد افزایش بستری شدن در بیمارستان در سه روز, او گفت:.

روستایی شهرستان امپریال که مرزهای مکزیک و آریزونا دارای بالاترین نرخ مثبت آزمون در دولت است و تا به حال به ارسال صدها تن از بیماران در جای دیگر به دلیل امکانات مراقبت های بهداشتی در حال غرق شده است. برخی موارد مرتبط شده اند به مرزی ترافیک در یک شهرستان که در آن بسیاری از جمعیت لاتین و بسیاری از آنها مهاجر کشاورزان است. در کالیفرنیا که در کشور این ویروس به طور نامتناسبی مردم از رنگ.

در لس آنجلس, کانون ویروس در کالیفرنیا مقامات بهداشت عمومی در بر داشت ماه گذشته که 3700 رستوران ها و بارها مورد بررسی بیش از 80 درصد نه مطابق با دستورالعمل بازگشایی – یک مشکل بزرگ بودن عدم پوشش صورت.

به عنوان یک نتیجه, فرماندار در ژوئن 18 ساخته شده ماسک صورت اجباری در بسیاری از تنظیمات عمومی و به دنبال آن روز بعد از بسته شدن میله در دولت شهرستان “فهرست پیگیریهای من” و سپس در هفته گذشته محدودیت در داخل تنظیمات فهرست شهرستانهای استان است. فرماندار گفت: کالیفرنیا شد بیش از حد تثبیت شده در زمانی که به بازگشایی و به اندازه کافی در مورد چگونگی.

کالیفرنیا مقامات قرار دادن با هم یک “واقعا متفکر نقشه راه” در مورد نحوه بازگشایی “اما ما رفته اند ممکن است کمی سریع از طریق این مراحل” موافق جین Ringel ارشد اقتصاددان و مدیر برامدگی لبه طبقات سنگ Corp. دسترسی به مراقبت های بهداشتی و برنامه تحویل. معیشت و سلامت روان شدند و در خطر قرار دادن فشار زیادی بر مقامات برای بازگشایی شده است. از آنجا که کالیفرنیا به حال مسطح منحنی cooped تا ساکنان ممکن است درک خطر اجتماعی به عنوان کم او می گوید:.

رفت و حق

مانند دکتر Wachter او می گوید: دولت نیز بدست بسیاری از پاسخ درست: ramping تا تست با استفاده از زمان به دست آورده در طول این مستند برای ساخت تماس با ردیابی و ظرفیت بیمارستان و خرید تجهیزات حفاظت شخصی و قرار دادن در محل و شفاف و نظارت بر سیستم و باعث به جلو و عقب شهرستانهای اگر آنها موفق به دیدار با معیار.

در حالی که کالیفرنیا رهبران سازگار شده اند در مورد پیام سایش پوشش صورت شستن دست عمل اجتماعی فاصله – می توان آن را سخت برای برقراری این پیام به طور موثر به فرهنگ های مختلف در درون دولت می گوید Ringel. ساکنان لیبرال تر لس آنجلس ممکن است بیشتر تمایل به پوشیدن ماسک صورت در حالی که کمتر تمایل به درب بعدی در محافظه کارانه تر اورنج کانتی.

جالب است که چند اورنج کانتی oceanside جوامع به طور داوطلبانه پیوست لس آنجلس در موقت جولای چهارم, ساحل, تعطیلی – در مقابل مقاومت قوی نمایش داده می شود در اوایل مجبور تعطیلی. این COVID-19 خروش در شهرستان به نظر می رسید به خار آنها را به عنوان در مورد, نیوپورت بیچ, دو نجات غریق که تست مثبت و پس از آن quarantining از 23 غریق. در همان زمان بسیاری از ملی رهبران جمهوری خواه در حال حاضر همه اصرار به پوشیدن پوشش صورت.

مردم نیاز به بازگشت به “یک قاب از ذهن است که به رسمیت می شناسد قدر این لحظه” فرماندار Newsom گفت: در هفته گذشته. اگر آنها نمی, او اضافه کرد: دولت $2.5 میلیارد دلار در صندوق آن می تواند خودداری از شهرستان recalcitrants و یک بازوی نظارتی آن می توانید انعطاف پذیری با کسب و کار.

که همه حق با اقامت ملیسا Longmire که به سانتا مونیکا را با دو تن از اعضای خانواده به جشن تولد در جولای 1. “من در مورد کل با فرماندار,” او می گوید: تاکید بر نیاز به فاصله اجتماعی و پوشیدن ماسک.

در حالی که اصلی خود را فکر شده بود به بزرگتر از جمع آنها در نهایت تصمیم به نگه داشتن آن کوچک است. “سلامت مهم ترین [چیز],” او می گوید.

یادداشت سردبیر: به عنوان یک خدمات عمومی همه ما coronavirus پوشش رایگان است. هیچ paywall.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>