مارتا Flores, 80, دریافت وعده های غذایی در خانه او لس آنجلس در روز پنج شنبه پس از دستور به بیرون رفتن در طول شیوع کروناویروس.

عکس: سارا Reingewirtz/زوما پرس

کالیفرنیا دستور داد آن 40 میلیون نفر به ماندن در خانه به جز فعالیت های ضروری آغاز پنج شنبه شب در بزرگترین چنین مستند در امریکا به عنوان کشور مجموع coronavirus موارد افزایش به بیش از 10 ، 000 و یک تشدید شیوع بیماری در اروپا تحت فشار قرار دادند مقامات وزارت امور خارجه به شهروندان توصیه می کنند به خارج از کشور سفر.

در نامه ای به رئیس جمهور تهمت کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom گفت: حدود 56 درصد از جمعیت این ایالت و یا 25.5 میلیون نفر خواهد بود آلوده بیش از یک دوره هشت هفته.

آقای Newsom ارسال نامه درخواست که یک کشتی بیمارستانی نیروی دریایی مستقر می شود به لس آنجلس برای افزایش مراقبت های بهداشتی ظرفیت—قبل از سفارش مستند. در فراخوانی مردم را به ماندن در خانه آقای Newsom خواسته دولت ساکنان به “خم منحنی با هم.” نزدیک به نیمی از ساکنان در امریکا پرجمعیت ترین ایالت در حال حاضر داده شده است stay-at-home سفارشات از محلی شهرها و استان ها از جمله لس آنجلس و سان فرانسیسکو.

به عنوان مرکز این ویروس همچنان به تغییر به غرب مرگ و میر در ایتالیا پیشی گرفته است که از چین که در آن شیوع سرچشمه در ماه دسامبر. مرگ و میر در ایتالیا رسیده 3,405 پنج شنبه در مقایسه با 3,249 در سرزمین اصلی چین با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز. چین در گزارش جدید داخلی coronavirus عفونت برای اولین بار پس از وقوع ظاهر.

در ایالات متحده تایید موارد شروع به پریدن کرد بیش از 11,200. مقامات هشدار داد که این تعداد افزایش خواهد یافت به عنوان تست قابلیت افزایش و توصیه آمریکایی ها به آماده شدن برای یک دوره طولانی از عدم قطعیت است.

آخرین Coronavirus

 • ایالات متحده هفتگی مدعیان پرش از 70000 به 281,000 بالاتر از حد انتظار
 • جهانی تعداد تایید coronavirus عفونت عبور 237,000
 • چین رکورد 34 وارداتی موارد ویروس
 • سازمان ملل در محل قرار داده اضافی محدودیت های مسافرتی برای محدود کردن این ویروس را گسترش
 • بیمارستانهای آمریکایی در صورت کمبود ماسک, لباس و سایر تجهیزات

بیش از نیمی از ایالات متحده موارد آمده از سه ایالت: نیویورک واشنگتن و کالیفرنیا با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده است. تعدادی از عفونت در نیویورک تقریبا دو برابر به 4,152 پنج شنبه به عنوان دولت انجام 8,000 آزمون شبه دولتی اندرو کومو گفت.

رئیس جمهور تهمت و گفت: او کارگردانی غذا و دارو برای از بین بردن نوار قرمز به سرعت توسعه روش های درمانی برای کمک به بیماران مبتلا به کوروناویروس. حداقل 157 آمریکایی درگذشت, به عنوان یک نتیجه از این بیماری است.

به عنوان بخشی از یک افزایش در ایالات متحده پاسخ حاوی ویروس, گسترش, وزارت امور خارجه مطرح شده در آن, سفر, مشاوره, هشدار آمریکایی ها در برابر همه مسافرت های بین المللی و خواست کسانی که در خارج از کشور به بازگشت بیش از ترس از همه گیر می تواند قرار دادن یک توقف بین المللی تجاری در سفر است. ایالات متحده نیز بسته شدن مرز خود را با کشور کانادا و در مورد برنامه ریزی برای اقدام مشابهی را در مرز جنوبی.

کاخ سفید روز پنجشنبه گفت که گروه هفت سران که ایالات متحده راه اندازی شد برای میزبان در کمپ دیوید در ماه ژوئن را در حال حاضر انجام می شود تصویری-تلفنی به دلیل بیماری همه گیر. سخنگوی جاد Deere گفت که این تصمیم در آقای تهمت جهت که شورای اقتصاد ملی مدیر لری Kudlow به اطلاع همتایان خود در کشورهای دیگر است. آقای ترامپ همچنین قصد دارد برای تشکیل جلسات با رهبران G-7 کشور با تصویری تلفنی در آوریل و مه.

وجود دارد بیش از 237,000 تایید coronavirus موارد در سراسر جهان روز شنبه با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز. بیش از 9,800 نفر فوت کرده اند در حالی که بیش از 84,900 باید پس از بهبود بسیاری از آنها اقامت در چین است. افزایش سریع در موارد گزارش شده نشان دهنده چگونه مردم در بسیاری از کشورها ناخواسته انتقال ویروس قبل از دولت ها درک مقیاس مشکل.

دولت های ایالتی و محلی در نظر گرفتن در کار تست برای coronavirus شده اند به سرعت غرق شده است. آهسته با کمبود تجهیزات و تلاش برای نگه داشتن سرعت برخی از ایالت ها و استان ها در حال عقب با استفاده از منابع محدود خود را به آزمون تنها ترین آسیب پذیر است. رهبران در حال تقلا برای پوشش coronavirus-هزینه های مربوط کشیدن از ذخایر خود را و آماده شدن برای شیب درآمد مالیاتی کاهش می یابد به عنوان رستوران و گردشگری دیگر کم.

یک فرد گرفته شده بر روی یک برانکارد به ایالات یادبود مرکز پزشکی پس از رفتن را از طریق آزمایش برای Covid-19 روز شنبه در هوستون.

عکس: David J. فیلیپ/آسوشیتد پرس

مقامات بهداشت و محققان در آمریکا می گویند آنها انتظار می رود برای دیدن بیشتر coronavirus موارد در سالمند-مراقبت از امکانات با وجود مراحل تهاجمی توسط صنعت و فدرال پرستاری-صفحه اصلی تنظیم برای محدود کردن بازدید کنندگان و منزوی کردن ساکنان برای جلوگیری از انتقال. موارد پدید آمده در امکانات از ایلینوی به اورگان و وایومینگ پس از شیوع بیماری مرگبار در سیاتل-منطقه خانه سالمندان است.

در ضمن تولید کنندگان شد و با عجله این هفته به پزشکی تولید هواکش استفاده می شود برای کمک به بدحال coronavirus بیماران.

“هر دولت برای خرید هواکش گفت:” آقای کومو که دولت دارای بسیاری از عفونت از هر در آمریکا “ما برای خرید هواکش.” فرماندار گفت: دولت با تمرکز بر افزایش ظرفیت بیمارستان و پیدا کردن جدید تخت بیمارستان.

رئیس جمهور تهمت نشانه به قانون تسکین لایحه ای برای کمک به خانواده ها و کارگران, دیترویت, خودرو سازان به توقف کار در گیاهان خود را در آمریکا و فدرال رزرو اعلام جدید اعطای تسهیلات به امید کاهش آشفتگی بازار: وال استریت ژورنال را شلبی هالیدی آخرین در این بیماری همه گیر. عکس: جلب Angerer/گتی ایماژ

استانداران سراسر کشور در خصوص نگرانی های خود را در سیستم مراقبت های بهداشتی و صنایع و اولین پاسخ دهندگان در تماس با رئیس جمهور و معاون رئیس جمهور پنج شنبه. لوئیزیانا رژیم صهیونیستی است. جان ادم ادواردز گفت که او نگران این ویروس که بیش از ظرفیت خود را از دولت در نظام سلامت به عنوان به زودی به عنوان هفت روز و پرسید: آقای ترامپ برای کمک به برخورد با امکان افزایش است. آقای ترامپ گفت: او را به شدت در نظر گرفتن بلوک کمک های مالی برای کمک به دولت coronavirus پاسخ تلاش.

پنسیلوانیا رژیم صهیونیستی است. تام ولف دستور داد همه “غیر پایدار زندگی” کسب و کار—که مانع فروشگاه های مواد غذایی مزارع بهداشت و درمان-مراقبت از امکانات و برخی از تولید کنندگان به نزدیک پنج شنبه شب. او گفت: به منظور به اجرا گذاشته خواهد شد با استناد جریمه و تعلیق مجوز آغاز روز شنبه.

کنگره است که با توجه به قانون بیشتر برای کمک به برخی از سخت ضربه صنایع به عنوان اقتصادی خرید اینترنتی ویروس همچنان طنین انداز در سراسر امریکا است. تعداد افراد متقاضی برای اولین بار مزایای بیکاری به شدت افزایش یافته در هفته گذشته از افزایش ادعا به این بیماری همه گیر. کارفرمایان گذاشته کارگران ساعت قطع و یا به حالت تعلیق در کار به عنوان اقدامات پیشگیرانه را مجبور کسب و کار به چرخ ضامن دار کردن عملیات و جلوگیری از کاربران از ورود.

مسافران با پوشیدن ماسک صورت وارد در فرودگاه بین المللی Pudong شانگهای در روز پنج شنبه.

عکس: هکتور retamal/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

سهام ایالات متحده افزایش یافت پنج شنبه بعد از بانک های مرکزی مستقر اقدامات اضطراری به تلاش برای کاهش آسیب را از این بیماری همه گیر. آمریکا قیمت نفت دوباره از پایین ترین سطح خود در 18 سال اهمیت حیاتی خود را بزرگترین-همیشه یک روز در صد صعود.

در سراسر اروپا و دولت ها و مقامات در زمان تازه مراحل را برای جلوگیری از ویروس ها و تاثیر اقتصادی آن. سازمان برای جشنواره فیلم کن در فرانسه به تعویق افتاد اواسط ماه مه رویداد تا در تابستان. شهر لندن مقامات بسته بخشهایی از پایتخت را به سیستم مترو در میان شیب افزایش عفونت. برخی از مقامات انگلیسی نگران هستند که این بیماری همه گیر به زودی پایمال لندن سیستم مراقبت های بهداشتی. بیش از یک سوم از انگلستان 2,716 تایید coronavirus موارد در پایتخت.

منبع: دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سیستم های علوم و مهندسی

چندین کشور اروپایی گفت: بیمارستان خود سیستم نزدیک به ظرفیت. غرق بیمارستان در شمال ایتالیا شهرها مانند برگامو داشتن را انتخاب کنید که بیماران دریافت آخرین تخت در بخش مراقبت های ویژه.

مرگ و میر در ایران و جهان سوم-سخت ترین-آمار کشور افزایش یافت به 1,284 گفت: این دولت است که زیر آتش برای پاسخ به آرامی و به اندازه کافی به شیوع.

آمریکا رهبری ائتلاف مبارزه با دولت اسلامی متوقف آموزش نیروهای عراقی با توجه به خطر این ویروس یک ائتلاف رسمی روز پنجشنبه گفت. دولت بریتانیا گفت که آن کشیدن برخی از نیروهای خود را به خارج از کشور.

بیشتر کشورها به ویژه در آسیا در حال دیدن جدید عفونت موارد عمدتا آمدن از کسانی که با سفر اخیر تاریخچه خارج مرزها باعث ترس از موج دوم از عفونت. چین ثبت 34 وارداتی موارد این ویروس در انتخابات گفت: پنج شنبه. 47 مورد جدید اعلام کرد در سنگاپور بر روی چهار شنبه, 33 نفر تا به حال سفر خارج از کشور جزیره.

سنگاپور هنگ کنگ و ماکائو را نقل مکان کرد به قرنطینه جدید ورود. استرالیا و نیوزیلند گفتند که نوار بازدید کنندگان خارجی در تلاش برای کند کردن روند گسترش ویروس. استرالیایی ها که بازگشت از خارج از کشور نیاز به جدا برای دو هفته.

برزیل مرزهای خود را بسته با هشت کشور همسایه در پنجشنبه پیوستن به دیگر آمریکای جنوبی سازمان ملل در تلاش برای کنترل گسترش ویروس.

مربوط به پوشش

 • ایالات متحده حرکت می کند به گسترش مجموعه ای از درمان مواد مخدر مستقر در برابر Coronavirus
 • تست هرج و مرج در سراسر آمریکا
 • چگونه محدود تست کور ایالات متحده
 • تعداد مدعیان بیکاری به شدت افزایش می یابد
 • دولت پیشنهاد پرداخت های مستقیم به آمریکایی ها جمعا به مبلغ 500 میلیارد
 • گام های عملی را به عنوان Coronavirus گسترش می یابد

وال استریت ژورنال در خبرنامه

یک صبح زود coronavirus جلسه هر روز هفته به علاوه سلامت-اخبار به روز رسانی جمعه ها: ثبت نام اینجا را.

گسترش جهانی
محل دستور داد بر اساس تاریخ از اولین گزارش, عفونت است.
تجمعی روزانه گزارش شده عفونت
*کروز کشتی لنگر انداخت در ژاپن
توجه داشته باشید: اطلاعات آغاز می شود که دانشگاه جانز هاپکینز و کسی که شروع به انتشار روزانه جهانی مورد اعداد. چین اولین گزارش پنومونی خوشه در ووهان در اوایل ماه دسامبر 2019.
منابع: Johns Hopkins Center for Systems علوم و مهندسی, لانست, آسوشیتد پرس,

نوشتن به جنیفر Calfas در Jennifer.Calfas@wsj.com Margherita Stancati در margherita.stancati@wsj.com و Chuin-وی Yap در chuin-wei.yap@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im