کالیفرنیا می یابد PG&E مسئول کشور شراب آتش

این Kincade آتش سوزی در کالیفرنیا, شهرستان سونوما در ماه اکتبر گذشته سوخته در مورد 77,800 هکتار و نابود 174 خانه.

عکس: نوح برگر/آسوشیتد پرس

کالیفرنیا محققان به این نتیجه رسیده اند که یک PG&E Corp. PCG -1.96% خط انتقال تنظیم کردن یک آتش سوزی که سوخته سونوما کانتی شراب کشور در پاییز گذشته حتی به عنوان ابزار بود قطع برق به میلیون ها نفر به خطر را کاهش دهد که این امر جرقه آتش سوزی.

کالیفرنیا گروه جنگلداری و حفاظت از آتش روز پنجشنبه گفت: این مشخص بود که خط برانگیخته سال گذشته Kincade آتش آن مشتعل در Oct. 23 در طول آب و هوا باد می وزد و به سرعت گسترش سوزش در مورد 77,800 هکتار و از بین بردن 374 سازه از جمله 174 خانه. هیچ کس کشته در آتش است. آژانس گفت این ارسال آن گزارش تحقیقی به Sonoma County دفتر دادستان منطقه.

PG&E در بیانیه ای گفت آن نشده است بررسی این گزارش و یا زمینه شواهد.

“ما می خواهیم مشتریان ما و جوامع را به می دانم که امنیت ما مهم است و مسئولیت است که ما سخت در حال کار هر روز برای کاهش خطر آتش سوزی در سراسر منطقه خدمات ما” شرکت گفت.

PG&E اذعان کرد در سال گذشته است که تجهیزات آن به احتمال زیاد ناشی از Kincade آتش. این شرکت گفت: در اوراق بهادار براده است که آن می تواند متحمل حداقل 600 میلیون دلار در مسئولیت های مربوط به ضرر و زیان اگر محققان به این نتیجه رسید.

سان فرانسیسکو-بر اساس ابزار در اوایل این ماه پدید آمده از فصل 11 ورشکستگی حفاظت از آن به دنبال در ماه ژانویه 2019 به عنوان آن دست و پنجه نرم با میلیاردها دلار در آتش سوزی-مسئولیت مرتبط هزینه های. شرکت تجهیزات موجب یک سری از مخرب آتش سوزی در سال 2017 و 2018 است که در مجموع به کشته شدن بیش از 100 نفر و سوخته بیش از 15 ، 000 خانه در شمال کالیفرنیا.

PG&E بوده و تقلا امن دادگاه تصویب آن طرح تغییر ساختار توسط 30 ژوئن دولت تحمیل مهلت برای مشارکت خود را در یک آتش سوزی صندوق به منظور کمک به کالیفرنیا بزرگترین آب و برق رسیدگی به بدهی های ناشی از آینده آتش سوزی. این شرکت ممکن است نگاه به شیر این صندوق برای کمک به پوشش آن Kincade آتش زیان.

در پاییز گذشته PG&E با توسل به کشیدن پلاگین بر روی میلیون ها نفر از مشتریان خود برای کاهش این خطر است که سیستم خود را ممکن است جرقه بیشتر آتش سوزی طی بادهای فصلی که افزایش شانس خود را از قدرت خط شکست. اما PG&E تصمیم به تعطیل کردن خط انتقال آغاز شده است که Kincade آتش حتی آن را به عنوان آغاز یک خاموشی گسترده است که بسیاری از مردم در تاریکی برای روز.

این خط انتقال که در آغاز Kincade آتش انجام شده 230 kilovolts و آن را یکی از بزرگترین خط لوله در PG&E شبکه برق. در آن زمان این شرکت تا به حال تنها فعالانه خاموش پایین-ظرفیت انتقال خطوط حمل تا 115 kilovolts.

خط شکست مطرح شده در این چشم انداز است که PG&E را بالاتر-ولتاژ خطوط در آن خاموش کردن استراتژی است که به طور بالقوه باعث حتی اعداد بزرگتر از مردم به از دست دادن قدرت است. این شرکت گفته است که ممکن است مجبور به تکیه بر چنین بسته آف زمانی که یک دهه به عنوان آن را با این نسخهها کار به تعمیر آن پیری شبکه قدرت با وجود آن که کار را به خاموشی کوتاه تر و کمتر.

نوشتن به کاترین بلانت در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de