برنامه ای برای بازگشایی برخی از غیر ضروری کسب و کار در گرجستان در صورت شک و تردید معاون رئیس جمهور مایک پنس می گوید coronavirus اپیدمی می تواند “تا حد زیادی در گذشته” در ماه ژوئن و مرگ و میر در ایالات متحده در خانه های سالمندان بالای 10,000. وال استریت ژورنال است Jason بلینی آخرین در این بیماری همه گیر. عکس: الیاس Nouvelage/ایسنا

روزانه coronavirus مرگ و میر در کالیفرنیا به بالا به عنوان ایالتی نیویورک نشان داد نتایج یک مطالعه نشان می دهد که بیش از 1 در 5 نفر در شهر نیویورک ممکن است آلوده شده اند.

کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom گفت: 115 نفر از عوارض ناشی از این ویروس در یکشنبه دولت مرگبارترین روز پس از همه گیر آغاز شد.

گزارش از کالیفرنیا آمد و به عنوان 4.4 میلیون آمریکایی ظ برای مزایای بیکاری در هفته گذشته با توجه به آمار منتشر شده پنج شنبه, آوردن مجموع به بیش از 26 میلیون نفر از این بیماری همه گیر باعث گسترده خاموش شدن ناگهانی در اواسط ماه مارس. اخبار وزن در سهام ایالات متحده که به بسیاری از دستاوردهای اولیه.

ایالات متحده آمریکا مجلس نمایندگان به دنبال کاهش مداوم و آسیب های اقتصادی رای دادند روز شنبه به تصویب $484 میلیارد دلار در کمک های اولیه. این لایحه که در مجلس سنا تصویب جمعه شامل پول برای بیمارستان ها و گسترش coronavirus تست همراه با کمک های مالی به پر کردن یک کسب و کار کوچک برنامه وام.

مربوط تصویری

تعداد فزاینده ای از بیمارستان ها در حال بررسی آنتی بادی آزمایش خون و پلاسما درمانی به عنوان یک راه برای مبارزه با کروناویروس جدید در بیماران مبتلا به بیمار. وال استریت ژورنال را Daniela هرناندز توضیح می دهد. تصویر عکس: لورا Kammermann

گزارش مرگ و میر در ایالات متحده با صعود به 49,759 افزایش 3,176 بین 8 p. m. روز شنبه و یکشنبه با توجه به وال استریت ژورنال تحلیل داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز. که به مبلغ سوم-مرگبارترین روز از این بیماری همه گیر در ایالات متحده, پشت, پنج شنبه و جمعه هفته گذشته است. تایید عفونت های رسیده بیش از 866,646 با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز اطلاعات افزایش 26,971—در محدوده های اخیر روزانه تشخیص. جهان گسترده ای وجود دارد بیش از 2.68 میلیون تایید coronavirus موارد و 187,330 مرگ و میر.

کارشناسان می گویند عدم گسترده تست و تفاوت در استانداردهای گزارش دهی می تواند پوشش میزان ویروس.

بیش از 4.9 میلیون آزمایشات تشخیصی شده بود انجام شده در ایالات متحده به عنوان روز پنج معاون رئیس جمهور مایک پنس گفت: در جلسه برگزار شده توسط کاخ سفید coronavirus نیروی کار. او گفت که کاخ سفید خواهد تشکیل یک تماس با فرمانداران جمعه به دریافت یک به روز رسانی در حالت تست.

مطالعه خارج از نیویورک ارائه شده با یک نگاه به پتانسیل شکاف بین نرخ گزارش شده عفونت و نرخ واقعی عفونت است. مطالعه 3,000 نیویورکی تست شده در فروشگاه های مواد غذایی و دیگر خرده فروشان در سراسر کشور یافت می شود که 13.9% تست مثبت برای coronavirus آنتی بادی های رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی. در سخت-آمار شهر نیویورک شکل گرفت 21.2%.

آقای کومو یک دموکرات هشدار داد که این اعداد و ارقام مقدماتی و فقط از یک مطالعه اما او گفت: نتایج حاصل نشان داد که حدود 2.7 میلیون نفر بوده است آلوده در سطح ایالت. بر اساس این رقم از برآورد دولت نیویورک مرگ و میر به حدود .5% اگر چه فرماندار گفت: نرخ بالاتر است چرا که محاسبات حذف افرادی که در خانه درگذشت.

آقای کومو گفت: این مطالعه یافته های پشتیبانی تصمیم گیری در مورد بازگشایی دولت در اقتصاد منطقه ای بر اساس.

ویلیام Hanage دانشیار اپیدمیولوژی در دانشگاه هاروارد T. H. Chan دانشکده بهداشت گفت: اطمینان از آزمايشهاي نوع مورد استفاده در نیویورک مطالعه که بررسی آنتی بادی برای coronavirus نامشخص است و او با اشاره به آزمون نیز ممکن است در ایجاد نتایج مثبت کاذب.

آخرین Coronavirus

 • دانشگاه جانز هاپکینز آمریکا مورد تصویب 856,000; مرگ و میر بیش از 47,000
 • دانشگاه جانز هاپکینز: ویروس آلوده بیش از 2.6 میلیون نفر در سراسر جهان بیش از 187,000 اند:
 • تعدادی از ایالات متحده coronavirus-ارتباط مرگ و میر در دراز مدت مراقبت از امکانات از جمله خانه های سالمندان است تحت الشعاع 10,000

مترو مسافران در شهر نیویورک در روز چهارشنبه.

عکس: نینا Westervelt/مهر نیوز

او گفت: موارد مثبت کاذب به نظر می رسد کمتر از یک نگرانی برای مطالعه نیویورک داده شده که downstate شد خیلی بیشتر احتمال دارد به نتایج مثبت در مقایسه با بقیه از دولت است.

“این می گذرد بوی آزمون در راه است که برخی از این دیگر سرولوژی بررسی کرده اند نه به این معنا که آن را نشان می دهد بالاترین سیگنال عفونت در محل که در آن ما می دانیم که در آن اکثر بستری شده اند اتفاق می افتد” دکتر Hanage گفت. که “به من می دهد اعتماد به نفس که این چیزی است که باید جدی گرفته شود.”

کارشناسان با انتقاد مطالعات قبلی در کالیفرنیا برای استفاده از روش ها برای پیدا کردن شرکت کنندگان است که ممکن است متورم درصد از افراد آلوده و برای تجزیه و تحلیل داده ها در راه است که ممکن است کمک به overestimated اعداد.

این مطالعه پیدا کردن که شهر نیویورک نرخ عفونت بود 21.1% نیز “نشان دهنده یک کسر بزرگتر از مردم داشتن عفونت از ما می دانیم که” دکتر Hanage گفت. شهر 141,754 موارد تایید شده به عنوان پنج شنبه.

دکتر Hanage نیز گفت: این مطالعه نشان داد “تکان دهنده نابرابری” نژاد و قومیت. نزدیک به یک در چهار آمریکایی های آفریقایی تبار و لاتین در سراسر ایالت نیویورک آزمایش مثبت در مطالعه است. نه درصد از آسیایی ها آزمایش مثبت و 9 درصد از سفید پوستان آزمایش مثبت است. نزدیک به 23 درصد از کسانی که در نظر سنجی گفته بودند mulitiracial دیگر و یا نمی گویند.

در سطح ایالت سفیده را تا 55 درصد از جمعیت در حالی که آمریکایی های آفریقایی تبار هستند و 14 درصد با توجه به اداره آمار و ارقام. آسیایی ها را تا 8 درصد و اسپانیایی ها 19 درصد از جمعیت.

کارولینای شمالی فرماندار Roy کوپر دموکرات گفت: گسترش دولت stay-در-خانه سفارش تا زمانی که ممکن است 8. “من نمی خواهد خطر سلامت مردم ما و یا ما بیمارستان ها و کاهش این محدودیت ها در حال حاضر انجام می دهد که” آقای کوپر گفت.

در مقابل برخی از خرده فروشان در کشور همسایه کارولینای جنوبی شروع به بازگشایی در این هفته هر چند مدارس بسته باقی می ماند از طریق مدرسه در سال کالیفرنیا ، هنری مک مستر گفت.

در ایلینوی به لیبریا J. B. پریتزکر گفت: دولت خود را تمدید اقامت خود را در خانه سفارش تا 30 مه. “اعداد در حال حاضر ما تنها با یک انتخاب,” او گفت:. “ما نیاز به یک کمی در حالی که دیگر به پایان کار.” سفارش تعیین شده بود به پایان می رسد, مارس 30.

این USNS راحتی بود لنگر انداخت چهارشنبه در شهر نیویورک است.

عکس: ادواردو munoz/ایسنا

اداره فدرال زندانها گفت: حداقل 620 زندانیان و 357 کارکنان تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus. اعداد نشان داده شده افزایش از روز قبل که آژانس نسبت به تست بیشتر در برخی از سخت ضربه امکانات از جمله یک زندان در اوکدیل La. اداره روز چهارشنبه گفت که حداقل 566 زندانیان و 342 کارکنان تا به حال آزمایش مثبت است.

مقامات گفتند آنها مستقر 10 تست سریع ماشین آلات در برخی از زندان ها که دیده می شود مرگ و میر ناشی از Covid-19 بیماری تنفسی ناشی از کروناویروس و انتظار برای دریافت 10 بیشتر ماشین آلات و تجهیزات برای استفاده در هفته آینده. بیست و چهار زندانی و یک کارمند در سیستم فدرال فوت کرده اند از ویروس.

نامزد سابق ریاست جمهوری الیزابت وارن گفت: روز شنبه در توییتر که برادر همین نی درگذشت سهشنبه از coronavirus. آقای نی بود که نیروی هوایی کهنه که خدمت در ویتنام خانم وارن نوشت. “او جذاب و خنده دار یک رهبر طبیعی.”

Tyson Foods , Inc. گفت: این امر یک گوشت پردازش گیاه در واشنگتن پس از مقامات بهداشت در Walla Walla شهرستان گفت: 90 کارکنان آزمایش مثبت برای Covid-19. مقامات بهداشت برنامه ریزی برای آزمون این کارخانه بیش از 1,400 کارکنان برای ویروس برای تعیین آن گسترش کار آنها خواهد گفت تا دو روز. در اوایل این ماه تایسون به حالت تعلیق عملیات در آن Columbus, اتصال, آیووا, گوشت خوک, گیاه پس از بیش از دو دوجین موارد Covid-19 گزارش شده در میان کارکنان.

رهبران اتحادیه بیش ویدئو کنفرانس برنامه ریزی برای ثبت نام روز شنبه در €500 میلیارد دلار ($542 میلیارد دلار) بسته مورد توافق در اوایل این ماه توسط وزرای مالی در نظر گرفته شده بلافاصله به افزایش هزینه های بهداشتی نگه داشتن سطح بیکاری پایین و حمایت از کسب و کارهای کوچک.

 1. موارد تایید شده در ایالات متحده آمریکا
 2. مجموع مرگ و میر در ایالات متحده آمریکا

منبع: دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سیستم های علوم و مهندسی

با اکثر کشورهای تحت نوعی از مستند مسلمانان برنامه ریزی برای جمع آوری دوستان و خانواده از طریق ویدئو کنفرانس هر شب در طول اسلام ماه رمضان که آغاز شده و پنج شنبه. فقط به عنوان مسیحی و یهودی وفادار جشن عید پاک و عید فصح در فاصله مسلمانان آماده می شدند برخی از آنچه به نام “e-iftars” بیش از شام به مناسبت شکستن سریع بعد از هر غروب.

حسن روحانی رئیس جمهور ایران, تحت فشار از روحانیون مسلمان گفت: در این هفته که سایت های مذهبی در این کشور را بازگشایی مارس 4, در خط با بخشی از بازگشایی بازرگانی مدارس و دانشگاه ها. رئیس پزشکی ایران, شورای محمدرضا Zafarghandi تحت فشار قرار دادند پشت دوشنبه در نامه ای سرگشاده هشدار داد که “غیر ضروری و غیرقابل کنترل” reopenings می تواند باعث آسیب به زندگی مردم و “تمام تلاش و خستگی از مراقبت های بهداشتی پرسنل به هدر برود.”

ایران گزارش کرده است 87,026 coronavirus عفونت و 5,481 مرگ و میر از جمله 90 جدید مرگ و میر بیش از 24 ساعت گذشته وزارت بهداشت گفت: پنج شنبه.

عربستان سعودی مشخص شده بالاترین واحد روزانه افزایش در تعداد از coronavirus موارد در روز پنج شنبه با 1,158 موارد جدید و هفت جدید مرگ و میر با توجه به اعلام وزارت بهداشت و درمان. پادشاهی یکی از بزرگترین تایید شیوع این ویروس در خاورمیانه با 13,930 موارد و 121 مرگ و میر با توجه به دولت در آمار و ارقام.

در مصر دولت شروع به سهولت همه گیر مربوط به محدودیت های عقب شروع زمان برای یک شب مقررات منع رفت و آمد به 9 بعد از ظهر از 8 p. m. پیش از ماه رمضان. مصر گزارش داد 169 مورد جدید از این ویروس به عنوان شب چهارشنبه آوردن مجموع آن به 3,659 موارد و 276 مرگ و میر.

Coronavirus منابع

 • آنچه ما می دانیم در مورد ویروس
 • آخرین Coronavirus و کسب و کار
 • چگونه برای آماده سازی
 • Covid-19 آزمایش و درمان
 • مرور زندگی خود را
 • یک راهنمای به دولت مستندات
 • حقایق در مورد کوروناویروس (en Español)

در ژاپن ميزان عفونت کاهش یافته و پس از چند روز که در آن موارد جدید در صدر 1,000. ژاپن گزارش 423 جدید تایید موارد دوشنبه آوردن مجموع آن به 11,919. در این کشور گزارش شده مرگ و میر در 287.

در چین که در آن کروناویروس اولین بار شناسایی شده در اواخر سال گذشته ملی کمیسیون بهداشت به گزارش روز پنج شنبه 10 عفونت های جدید: شش نفر که اخیرا در خارج از کشور و چهار که به دست آورد این ویروس به صورت محلی. جدید مرگ و میر گزارش شده است.

سنگاپور با ثبت بیش از 1000 عفونت های جدید برای چهارمین روز متوالی پنج شنبه. شهر-دولت گزارش 1,037 موارد اضافی ارسال مجموع آن به 11,178 و آن را بدترین آمار کشور در منطقه است.

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

نوشتن به Talal انصاری در Talal.Ansari@wsj.com یوسف De Avila در joseph.deavila@wsj.com و لورنس نورمن در laurence.norman@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.de

آموزش سئو