کلکته بالا قضاوت دادگاه بر قربانی جبران

کلکته بالا, دادگاه, در اخیر حکم به دو حکم دادخواست جایی که دو زن جوان به چالش کشیده بود خودسرانه دستورات غرب بنگال دولت خدمات حقوقی سازمان تایید ادعای شاکیان و پیچیده WBSLSA در آن پنجه گفتن آن را به خودداری از آن “برادر بزرگ نگرش’. قضاوت مهم است زیرا آن را با چالش های مردسالار و تشویق فرضیات بر اساس آن بسیاری از سیاست های ما ساخته شده و تصمیمات گرفته شده توسط دفاتر اجرایی دولت است.

دو زن جوان در بنگال Achiya بی بی و Supia خاتون ادعا غرامت از غرب بن-gal حقوقی سازمان خدمات زیر ارائه در CRPC (بخش 357 A) که در آن دولت مسئولیت به جبران قربانیان اشکال خاصی از جرم و جنایت مانند اسید سوزاند و تجاوز به عنف و قاچاق و بهره کشی جنسی. در آن زمان آن دو بیش از سه سال برای دریافت غرامت. این North 24 Parganas منطقه خدمات حقوقی قدرت در زمان نمایش مدت زمان طولانی رسیدگی به این پرونده و رسیدگی به آن و زمانی که آنها در پاسخ آنها ارائه شده کسری از آنچه شاکیان مشاوره توصیه شده بود. وکلا’ محاسبه غرامت مقدار بر اساس شایستگی و طبیعت از آسیب رنج می برد و WBLSA رد این ادعا به نظر می رسید دلخواه. هنگامی که ماده در این خودسرانه کاهش ادعای مقدار بود به دادگاه تجدید نظر به کلکته بالا دادگاه محترم دادگاه تایید این ادعا از زنان جوان و دوباره آشنا به WBSLSA منظور وادار کردن SLSA برای افزایش جبران جوایز.

و این موضوع می کند پایان ندارد وجود دارد. زمانی که Achiya و Supia رفت به بانک برای دریافت غرامت خود را که قرار بود منتقل شده توسط SLSA به حساب های بانکی خود آنها گفته شد توسط مدیر بانک که دریافت می کنند می تواند این مقدار تنها اگر آنها توافق کردند به قرار دادن 75 درصد از جبران مقدار به عنوان سپرده ثابت. او خواستار آن شدند که آنها تا به حال به فرم ثبت نام که به اثر توافق به این بیماری است. این دو زن که از فقر زده خانواده برنامه ریزی شده بود خود را در کسب و کارهای کوچک با پول آنها امیدوار به دریافت خواهید کرد. زمانی که آنها متوجه شدم که 10 سال مجبور به پس انداز برنامه های خود را به چالش کشیده و هر گونه امکان ایجاد درآمد خود را ثبات آنها رفت و برگشت به کلکته دادگاه عالی به چالش کشیدن اعتبار چنین بخشنامه. به نظر می رسد که توجیهی برای چنین بخشنامه از SLSA به بانک است این مدل که قانون ملی خدمات حقوقی قدرت را تصویب کرده است برای قربانی جبران خسارت در سال 2018 در جایی که آن را ساخته شده است آن را اجباری برای همه بازماندگان دریافت غرامت برای قرار دادن 75 درصد از جبران خسارت مبلغ سپرده ثابت به مدت حداقل 3 سال. در آن سفارش محترم کلکته دادگاه عالی رد کرده است برخورد این مدل این قانون پس از آن را هنوز اعمال, West Bengal دولت است. دولت بنگال غربی هنوز اصلاح طرح خود را پس از سال 2018 و به تصویب رسید ارائه از مدل قانون و WBSLSA را برگزار گسترش 3 سال مدت ذکر شده در مدل قانون تا 10 سال به عنوان خودسرانه ناشی از یک “برادر بزرگ نگرش’.

آن را غیر معمول نیست که در سیاست های عمومی دولت را به اتخاذ یک “loco parentis’ (در محل از یک پدر و مادر) موضع در حالی که برخورد با سیاست های موثر فیزیکی و یا ذهنی افراد – به خصوص که بدون پدر و مادر و یا که در آن پدر و مادر خود را در حال نا مناسب – هر کس ممکن است تلقی می شود ناتوان از دفاع از حقوق خود و یا دانستن اینکه چه چیزی برای آنها بهتر است. این موضع شده است که اغلب استفاده می شود برای چندین گروه از افراد – مانند ‘بی بضاعت و زنان (زنان بدون خانواده و یا سرپرست قانونی – یعنی شوهر یا پدر), قربانیان قاچاق انسان و حتی کارگران جنسی.

در این مورد فرض است که زمینه ساز بخشنامه مجبور به صرفه جویی در توسط ذینفع از پرداخت غرامت مقدار بود به خوبی بیان شده توسط راوی کانت ضد قاچاق فعال. او در مخالفت با حکم کلکته دادگاه عالی توجیه بود با نگرانی حوادث قریب الوقوع در آن ذینفع غرامت به احتمال زیاد فریب خورده, کردن پول توسط خود والدین و یا دستکاری بستگان قاچاقچیان و بی پروا پول وام دهندگان. متعددی وجود دارد که مفروضات اساسی در پشت چنین نگرانی – یک قربانی قاچاق و تجاوز و اسید سوزاند و یا مانند خشونت قربانیان که قادر به دفاع از حقوق خود را کنترل دارایی های خود و منابع – و در برخی از حس یک بار قربانی همیشه قربانی است. دومین فرض این است که قربانی نمی داند که چه چیزی خوب است برای او و یا او و بدون محافظ/ نگهبان/ پدر و مادر و در نتیجه سیاست های دولت باید موقعیت loco-parentis و این منجر به حفاظت از قربانی از بهره برداری بیشتر. این نگرانی ممکن است بی اساس و یا بی اساس است. در یک کشور که در آن دختران و زنان رنج می برند از مردسالار تعصب جایی که حتی در رده بالاتر از جامعه زنان دارایی های تحت کنترل پدران و شوهران یا پسران که دختران داده می شود ‘جهیزیه’ توسط پدر و مادر خود را و عطا با زمین و سرمایه و دارایی و زنان و کنترل بر منابع و دارایی ها ممکن است همیشه در معرض خطر و در معرض خطر از غصب توسط خانواده برادر یا شوهر. قاچاقچیان و یا متجاوزان فاسد, افسران در دفاتر وام دهندگان پول یا بد همسایه همیشه به احتمال زیاد به استفاده از تهدید و اجبار, lures یا هر وسیله ممکن است به تقلب آسیب پذیر زن کردن پول یا دارایی. در حالی که همه این ممکن است درست باشد سوال این است که چه امن سپاه پاسداران یکی باید ایجاد کنید که در نهایت نتایج به نفع زنان است. و این است که در آن استخوان مشاجره به نظر می رسد.

در به شدت دقت کنید نامه سرگشاده Utthan جمعی از زنان که در حال بازماندگان از قاچاق جنسی به پرسش های مطرح شده در مورد عقل با استفاده از کنترل به منظور حفاظت و چگونه است که هم راستا با این هدف که با آن دولت را جبران قربانیان خشونت است. ‘اگر ما آسیب پذیر هستند فریب خورده از پول ما کمک ما دفاع از خودمان از اینکه فریب خورده ما با ارائه کمک قادر به استفاده از پول در یک راه است که مفید خواهد بود برای ما. ما را مجبور به قفل کردن از راه دور است که پول را برای یک دهه در حالی که ما در مبارزه با فقر و ننگ به نظر می رسد بی معنی به ما…’ می گوید Utthan. مردسالاری و کنترل زنان و infantilisation است نه محدود به فئودالی خانواده ها و جوامع از آن تراوش از دفاتر که با ایجاد سیاست عمومی غیر دولتی که در نقش ناجی و حامیان به قربانیان خشونت به خصوص زنان است. دور یکی رفته به زنانی که به چالش کشیده اند دولت آن باقی مانده است دیده شود که آیا آنها نیز به چالش NLSA مدل حکومت ارائه اجباری 3 سال صرفه جویی 75 درصد از خسارت مقدار.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im