فجایع بسیار: در یک ماه چندین حوادث کشیده دولت باید مقابله با موج گرما بیش از حد

به عنوان Covid موارد در ادامه به افزایش با وجود دو ماه از مستند, همه گیر شده نازک کشیده هند دولت ظرفیت باعث ویرانی اقتصادی و به طور جدی رو به وخامت گذاشت زندگی برای آن فقیر شهروندان است. متاسفانه این نه تنها بحران در شهر است. هفته گذشته super cyclone Amphan چپ پشت یک دنباله از تخریب در بنگال. این هفته ملخ swarms شده اند ساخت زباله در سراسر کشورهای مختلف حتی به شمال هند (همراه با جنوب شرقی پاکستان) به دست آورد ناراضی تفاوت بودن داغترین بخشی از این سیاره است. اگر دولت در حال حاضر به مقابله با چند شرایط اضطراری به طور همزمان است که بیش از حد ممکن است عادی. فقط نقطه اتصال با تغییر آب و هوا.

وجود دارد یک لینک مستقیم بین تخریب محیط زیست و افزایش شیوع بیماری های زئونوز بیش از 20 سال گذشته است. بی سابقه ملخ بحران blighting مزارع در کشورهای مختلف در سال های اخیر مرتبط گرمتر دریاها را قادر می سازد بهتر زمینه برای پرورش این حشرات است. در گرمایش جهانی, توجه داشته باشید که با وجود کاهش در تولید گازهای گلخانه ای ناشی از مستندات 2020 تهدید به اثبات داغترین سال پس از اندازه گیری آغاز شد.

همه از این تاکید که چگونه فوری آن است که جهان می آید با هم به توجه به طبیعت پیام. هنگامی که آب و هوای ایران, کشور باید افزایش انتشار برش تعهدات پل شکاف بین توسعه یافته و در حال توسعه بلوک بیش از آب و هوا سرمایه گذاری و انتقال تکنولوژی و اسکریپت معتبر راه برای نگه داشتن افزایش درجه حرارت جهانی محدود به کمتر از 2°C بالاتر از پیش صنعتی سطح 2100. که در دراز مدت کاهش. در عین حال بسیار وجود دارد که باید انجام شود در اینجا و در حال حاضر.

در حال حاضر sapped توسط Covid و مستند ملخ تحت تاثیر جوامع کشاورزی باید محصول بیمه به موقع و عادلانه مد. علاوه بر این بسیاری از آنها خواهد شد در حال حاضر به صورت آب گلایه به دلیل heatwave. به عنوان بسیاری از کارگران مهاجر هنوز در سفر طولانی به خانه. دولت های محلی باید به بسیج به شدت و همکاری برای هیدراته نگه داشتن مردم ارائه گرما پناهگاه و کمک های پزشکی برای خستگی گرما. به عنوان ان دی ام ای دستورالعمل طلسم ضعیف تر بخش از جامعه بسیار آسیب پذیر به اثرات جانبی از موج گرما. فعالیت هایی مانند ساخت و ساز آن را دوباره بدست خواهد دوباره نیاز به ضربه مکث در مناطق سوخته. تنها راه رو به جلو در حال حاضر است که برای ساخت انعطاف پذیر زیرساخت ها و جوامع است که می تواند ایستادن زمین خود را حتی در صورت از با هم تداخل دارند بلایای طبیعی است. در حال حاضر بیش از حد از هند است که بیش از حد آسیب پذیر است.

این قطعه به نظر می رسد به عنوان یک سرمقاله نظر در چاپ نسخه ای از این بار از هند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>