کابل شبکه های خبری به تیم در کنوانسیون پوشش در میان همه گیر

کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه بود که برگزار شد در شارلوت, N. C. s طیف مرکز قبل از آن خیمه حوادث منتقل شدند به جکسون ویل فلوریدا.

عکس: David T. پرورش Iii/زوما پرس

دو سال پیش سی ان ان کارکنان فرود در شارلوت, N. C., برای شروع برنامه ریزی پوشش 2020 جمهوری خواه کنوانسیون سراغ هتل ها و سایت های پخش و حتی چیدن یک سوراخ آبیاری محلی که در آن شبکه خواهد میزبان قدرت سیاسی بازیکنان.

این روزها کابل-شبکه خبری مدیران در حال کار با رقبا در تلاش برای کاهش تعداد کارکنان آن را می فرستد به هر دو طرف’ کنوانسیون به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس را کاهش داده خود را برجسته و ایجاد خطرات ایمنی برای شرکت کنندگان و روزنامه نگاران.

رشیدا جونز معاون ارشد رئیس جمهور از MSNBC و ان بی سی نیوز گفت که او است که با داشتن تماس به طور منظم با رهبران در سی ان ان و فاکس نیوز به مختصات “استخر” پوشش را قادر می سازد به استفاده از شبکه های یک خوراک ویدئویی و کاهش تعداد روزنامه نگاران به طور بالقوه عفونی مناطق. استخر دوربین به مدت طولانی تكیه انتخابات پوشش اما هماهنگی با شبکه های دیگر تبدیل شده است به طور فزاینده مهم است چرا که این بیماری همه گیر ،

به عنوان ایالات متحده هایش با تعداد بی سابقه ای از عفونت کروناویروس در این سال حزب دموکرات و جمهوری خواه کنوانسیون ملزم به بود بسیار متفاوت از سنتی ساخته شده برای تلویزیون مراسم شامل جمعیت تکان دادن نشانه هایی میان سقوط بالن و reams اعم از کاغذ کرپ.

کنوانسیون دموکراتیک برگزار خواهد شد در میلواکی که سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن است که انتظار می رود به سفر به قبول خود را از نامزدی ریاست جمهوری. اما سازمان دهندگان گفته اند دولت هیئت های آنها نباید برنامه ریزی برای حضور در فرد و باید به جای رفتار رسمی کنوانسیون کسب و کار از راه دور—از جمله خود نامزد رای.

کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه در ضمن نقل مکان کرد و آن خیمه حوادث به جکسون ویل فلوریدا., رئیس جمهور بعد از مغلوب ساختن پیشی جستن و مبارزه با کارولینای شمالی فرماندار دموکرات های اجتماعی-فاصله احتیاطی است که می تواند به محدود جمعیت اندازه. برخی از وقایع هنوز هم برگزار می شود در شارلوت از جمله نامزدی این حزب نامزد برای رئیس جمهور و معاون رئیس جمهور—با تعداد محدودی از نمایندگان. فلوریدا کالیفرنیا ، ران DeSantis تا کنون در برابر تماس به تغییر دوره در بازگشایی و یا نیاز به ماسک صورت به فرسوده در سطح ایالت به عنوان عفونت وجود دارد افزایش می یابد, مالیات بیمارستان ها و وادار کردن برخی از کسب و کار را تعطیل و دوباره.

“این روشن است که حوادث در میلواکی و جکسون در حال رفتن به چیزی شبیه به یک نرمال کنوانسیون” گفت: سام Feist سی ان ان در واشنگتن دفتر رئیس. “تاثیر می گذارد که تحت پوشش ما.”

پوشش 2020 چرخه انتخابات شده است مختل فراتر از کنوانسیون. خبرنگاران از چاپ و تلویزیون و رادیو و رسانه ها—که در طول نمونه در انتخابات سال crisscross ملت به عنوان آنها به دنبال نامزد سفر ورزشگاهها و ماهی سرخ حوادث در میدان نبرد متحده—به طور فزاینده شده است مجبور به بررسی آرای انتخابات ریاست جمهوری از راه دور. انتخابات پوشش در حال حاضر باید با یکدیگر رقابت برای زمان تلویزیون و ستون اینچ در کنار داستان در مورد همه گیر و تظاهرات به دنبال نژادی عدالت است که باید در سراسر ایالات متحده پس افغانستان از آمریکایی های سیاه و سفید.

“گفت: در میان هر خبرنگار سیاسی این است که شما به اندازه کافی خوش شانس برای رسیدن به پوشش بزرگترین داستان در جهان هر چهار سال یک بار گفت:” BuzzFeed, اخبار سیاسی, به گزارش خبرنگار روبی کرامر. “است که این مورد در سال 2020 می رسد.”

خانم جونز گفت: MSNBC را “رد پای نور” در حوادث در میلواکی, شارلوت و جکسون. این شبکه در حال برنامه ریزی برای پوشش کنوانسیون عمدتا از خارج از سالن با تکیه بر استخر دوربین های کلیدی فیلم و موقعیت خبرنگاران در خارج از منزل که در آن آنها می توانند به لحاظ اجتماعی فاصله از یک دیگر.

“تمرکز ما این است که پوشش داستان” خانم جونز گفت. “این به آن معنا نیست که ما باید در وسط داستان اگر آن را به قرار دادن مردم ما در خطر است.”

فاکس نیوز در حال برنامه ریزی برای تولید پوشش خود را از حزب کنوانسیون از راه دور اگر چه از آن خواهد شد برخی از خبرنگاران در محل گفت: چری Grzech معاون رئیس جمهور از سیاست های واشنگتن اداره در فاکس نیوز. خانم Grzech گفت: فاکس نیوز را, رد پای آن در کنوانسیون است.

“این بسیار مهم است که مردم درک مسئولیت است که ما به عنوان روزنامه نگاران وجود داشته باشد و برای پوشش این رویداد در بهترین راه است که ما احتمالا می تواند با نگه داشتن پرسنل ما امن” خانم Grzech گفت. فاکس اخبار پدر و مادر فاکس Corp. و وال استریت ژورنال پدر و مادر اخبار پارسیان سهم مالکیت مشترک.

شبکه تولید کنندگان در حال حاضر شروع به نگاه به گذشته این کنوانسیون به طور کلی انتخابات بحث و شب انتخابات. Coronavirus باعث شده پست در رای گیری به افزایش است که منجر به تاخیر طولانی برای تصمیم گیری در انتخابات گفت: جو Lenski, co-founder و معاون اجرایی رئیس جمهور از ادیسون تحقیق. این بدان معناست که کابل شبکه های خبری ممکن است به تولید پوشش میکشد که در روز گذشته در شب انتخابات.

سی ان ان در حال حاضر در حال برنامه ریزی برای این احتمال آماده شدن برای یک سناریو است که در آن شبکه می تواند دست کردن پوشش از یک تیم به بعد در طول روز تا زمانی که برنده اعلام شده است.

رقابت خبرها از بیماری همه گیر در سراسر کشور تظاهرات و مبارزات رانده اند کابل-اخبار رتبه های خوب گذشته خود را به قله در طول انتخابات ریاست جمهوری 2016. CNN و MSNBC و فاکس نیوز که همه جذب بینندگان بیشتر در زمان نخست در سه ماهه دوم نسبت به آنها در پنج سال گذشته از 21 ژوئن به گفته نیلسن.

نخست در زمان دیرین رأی رهبر ایسنا باقی مانده No. 1 در میان بینندگان در آرزو 25-به-54 ساله جمعیتی و در میان تمام بینندگان. سی ان ان در رتبه های خود اوج از اوایل این سه ماهه اما تا قابل ملاحظه ای در طول سه ماهه اول. MSNBC برگزار شد به نقطه دوم در مجموع در زمان نخست بینندگان افتاد اما بیشتر در پشت شبکه های دیگر در جمعیتی با آن رتبه بندی در زمان نخست در میان 25-به-54 ساله انداختن کمی در مقایسه با سه ماهه قبلی است.

خیلی از این رشد است که رانده شده توسط یک افزایش شدید در تبلیغات سیاسی تكیه کابل, اخبار, با توجه به داده های شرکت های تبلیغاتی Analytics, LLC. کل هزینه تبلیغات در انتخابات ریاست جمهوری است که انتظار می رود به بالا 3.2 میلیارد دلار با توجه به شرکت حدود سه برابر کل آگهی صرف از انتخابات ریاست جمهوری 2016.

نوشتن به بنیامین Mullin در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>