توسط lockdown پایان: برنامه ای برای kickstart اقتصادی هند موتور نگه داشتن Covid-19 خطرات در ذهن باید chalked

مرکز روز دوشنبه scotched گمانه زنی ها که از آن شده است تصمیم به گسترش در سراسر کشور مستند فراتر از 21 روز. یکی امیدوار است که وجود خواهد داشت هیچ دلیلی برای باقی بماند با این اقدام بی سابقه ای تحمیل شده بر ما توسط بهداشت جهانی بحران. پس از این مستند می تواند نوید بخش یک جهان متفاوت برای شهروندان محل کار و جوامع با روشن اجتماعی فاصله هنجارها در محل حتی به عنوان فعالیت های اقتصادی از سر گرفته است. این مستند شده است برقرار اوایل به اندازه کافی برای جلوگیری از بیشتر بیماری و انتقال به زمان به اندازه کافی به سطح شیب دار بالا ظرفیت در سیستم بهداشت و درمان. هنوز prioritisation بهداشت عمومی بیش از اقتصاد بود یکی از آسان نیست.

هند چهره پیچیدگی است که آن را دشوار است به تقلید یا غربی لیبرال دموکراسی یا دیکتاتوری چین در پاسخ به Covid-19. سابق تامین اجتماعی نت و دومی منابع و موثر دولت ظرفیت می تواند مراقبت از نیازهای immobilised شهروندان برای دوره های طولانی تر. هند در مقابل به مراتب بیش از حد بسیاری از مردم در unorganised بخش تغذیه کردن دستمزد روزانه به عنوان آشکار است از مهاجرت فصلی کارگران مهاجر. در حالی که مستند باید متخلخل و به اندازه کافی برای لوازم ضروری برای عبور و زنجیره تامین به باقی می ماند کاربردی, روزهای منتهی به مارس 15 نیاز مرکز و ایالات متحده برای قرار دادن سر با هم برای آماده سازی یک پست-مستند طرح اقدام است.

این کار نیاز به دولت به انجام کار معادل نگه داشتن دو توپ در هوا, دستکاری اقتصادی و بهداشت و درمان ضرورت. اجتماعی فاصله اقدامات آنها دشوار است در به طور معمول تنگ و چهارم زندگی در مناطق شهری و روستایی. اما شناسایی مناطق آسیب پذیر راه اندازی امکانات برای جداسازی شهروندان مسن سفت کردن بیماری تیم نظارت و پروتکل برای پاسخ به موضعی شیوع و ramping تا تست بیماری در اطراف خوشه می تواند ارائه حداقل مخل مسیر پیش رو.

چنین مبهوت متفاوت رویکرد می تواند اجازه می دهد شهرستانها و صنعتی جیب به عقب بر گردیم روی پای خود را در زمان سریع. همچنین امیدواریم که نیاز هنوز نمی توان به طور کامل با تخفیف که دامداری تابستان هندی که ضربات در اواسط ماه آوریل می تواند مانع به حدی توانایی coronavirus به گسترش از طریق قطرات تنفسی. در نهایت انطباق با مقامات محلی و آلوده/ مشکوک افراد دستور داد به قرنطینه کلیدی است برای برنده شدن در این مبارزه با Covid-19. کاهش اعتبار جریان کمک خواهد کرد که غلبه بر کسب و کار, پول نقد, بحران و به حداقل رساندن زیان کار است. شهروندان نباید تسلیم شدن به ترس و وحشت و یا شکست با وجود شایعه mongers و جعلی اخبار دستفروشان فراوان. هند fightback باید همه دست به دست در عرشه.

این قطعه به نظر می رسد به عنوان یک سرمقاله نظر در چاپ نسخه ای از این بار از هند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>