BuzzFeed آتش سوزی خبرنگار پس از تحقیقات به سرقت ادبی

‘BuzzFeed معذرت خواهی برای این ساقط هر دو را به شما خواننده و نویسنده اصلی کار’ سردبیر در رئیس BuzzFeed نوشت.

عکس: درو Angerer/گتی ایماژ

BuzzFeed گفت: این کشف یک الگوی نادرست اعتبار مواد در 11 مقالات نوشته شده توسط یکی از خبرنگاران خود را, رایان Broderick پس از انجام تحقیقات مربوط به کار خود را.

آقای Broderick, یک خبرنگار ارشد در اخبار فناوری میز در BuzzFeed, اخبار, اخراج شده, با توجه به یک فرد آشنا با این موضوع.

در یک یادداشت سردبیر ارسال شده در BuzzFeed, وب سایت خبری جمعه شب سردبیر علامت Schoofs گفت: مقالات “آیا ما برآورده استانداردهای سرمقاله” و اضافه کرد که داستان به روز شده اند به اعتبار منابع اصلی که در آن مناسب است.

“BuzzFeed معذرت خواهی برای این ساقط هر دو را به شما خواننده و نویسنده اصلی کار می کنند و اخبار خود را به رسانه های” آقای Schoofs نوشت.

یک BuzzFeed سخنگوی کاهش یافته است به اظهار نظر در مسائل مربوط به پرسنل با اشاره به آقای Schoofs توجه داشته باشید. آقای Broderick نمی پاسخ به یک درخواست برای نظر.

این misattribution پرچم BuzzFeed بسته در این مقاله است. در یک داستان در مورد تئوری های توطئه مربوط به شرکت مایکروسافت co-بیل گیتس بنیانگذار شرکت, BuzzFeed News گفت: برخی از عبارت گرفته شده از تحقیقات در HuffPost اقیانوس آرام استاندارد و از نوع تحقیقات است. HuffPost اقیانوس آرام استاندارد و از نوع تحقیقات نمی بلافاصله در پاسخ به یک درخواست برای نظر.

یکی دیگر از مقاله در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس شامل نادرست نسبت داده شده از مواد تبلیغاتی تعبیر از Simon & Schuster ناشر کتاب.

BuzzFeed انجام تحقیقات به آقای Broderick کار که در زمان چند هفته پس از هشدار به اشتباه منسوب مواد در یکی از مقالات خود را فرد گفت.

این نیست BuzzFeed قلم اول با سرقت ادبی. در 2014, BuzzFeed اخراج یکی از کارکنان آن بنی جانسون پس از pseudonymous وبلاگ نویسان نشان داد که الگوی unattributed مواد در کار خود را.

آقای جانسون در زمان عذرخواهی توییتر از جمله مواد در داستان های خود را.

نوشتن به بنیامین Mullin در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8