‘در حال حاضر خرید و پرداخت بعد’ است که با داشتن یک لحظه به همه گیر تغییرات عادات خرید

سیدنی—نیک Molnar با استفاده از یک درس زندگی از آخرین بحران مالی برای ساخت پرداخت های شرکت است که تبدیل به یکی از سهام بازار داستان های موفقیت از زمان رکود.

“من فقط تبدیل شده بود 18 و به من گفته شد” آیا صرف پول ندارید,'” آقای Molnar می گوید, یادآوری دوره ای از طرح نجات بانک ها, شرکت فرو می ریزد و مسکونی repossessions.

مشاوره که مجموعه ای از جواهرات’ پسر از سیدنی در یک مسیر است که در سال 2014 به رهبری او را برای شرکت در بر داشت Afterpay Ltd. یک قسط پرداخت شرکت که مواضع خدمات خود را به عنوان یک ارزان تر و مسئول تر جایگزین برای یک کارت اعتباری است.

استرالیا بزرگترین شرکت تکنولوژی با بازار سرمایه—حدود 13.5 میلیارد—Afterpay در حال گسترش در سراسر ایالات متحده از طریق معاملات با خرده فروشان از جمله Anthropologie و مردم است. پس بازار استرالیا کف در مارس 23, آن سهام افزایش یافته است بیش از ninefold در حالی که 1.6 میلیون دلار ایالات متحده به کاربران شروع هزینه از طریق فن آوری آن بیش از چهار ماه گذشته.

پرداخت در حال حاضر یکی از پر جنب و جوش ترین گوشه fintech جهان جذب میلیاردها دلار سرمایه گذاری و راه اندازی یک عقب-گارد عمل در میان بانک ها نگران است که یک تغییر دائمی در رفتار مصرف کننده در راه است. پی پال Holdings, Inc. سهام افزایش یافته است و بیش از 65% در سال به تاریخ به این شرکت ارزش بازار بزرگتر از هر بانکی در آمریکا نجات جی پی مورگان چیس & Co., در حالی که مربع Inc.’s ارزش بازار دو برابر شده است در همان زمان به بیش از 50 میلیارد دلار.

Afterpay این هفته مطرح $452.6 میلیون از سرمایه گذاران نهادی برای گسترش به کشورهای دیگر. سهام جدید قیمت شدند 6.9 درصد بالاتر از کف قیمت در یک سطح سهام تنها ضربه برای اولین بار کمتر از یک هفته پیش از آن.

Afterpay و رقبا از جمله پستی شرکت ، Splitit پرداخت Ltd. و Sezzle Inc., در حال هدف قرار دادن یک جهانی صنعت پرداخت به ارزش 1.9 تریلیون دلار توسط شرکت مشاوره مک کینزی و شرکت. در حالی که خود را تکه از درآمد کوچک است در مقایسه با $83.5 میلیارد دلار درآمد تولید شده توسط ویزا , Inc., مسترکارت , Inc. و American Express Co. در سال 2019 آن را در حال رشد سریع است.

Afterpay در حال گسترش در سراسر ایالات متحده از طریق معاملات با خرده فروشان از جمله Anthropologie.

عکس: Gabby جونز/مهر نیوز

چهار سال پس از اغاز کار خود را در استرالیا در بازار سهام با ارزش بازار $115 میلیون Afterpay است که هنوز هم از دست دادن-ساخت. اما آن را جذب کرده است بهره از سرمایه گذاران از جمله Tencent Holdings Ltd. یکی از این دو غالب دیجیتال-پرداخت شرکت در چین که در این سال خرید 5 درصد از سهام. Tencent را رقیب Alibaba Group Holding Ltd. ‘s مالی وابسته مورچه مالی نیز شرط خرید-شرکت-پرداخت بعد: آن خرید سهام در Klarna بانک AB Afterpay را رقیب سوئدی در ماه مارس.

Afterpay این تکنولوژی اجازه می دهد تا کاربران را به پرداخت هزینه برای کالا در چهار اقساط بدون بهره در حالی که از دریافت کالا بلافاصله. مشتریان تنها با پرداخت هزینه اگر آنها دست به خودکار پرداخت یک گناه است که همچنین قفل حساب خود را تا زمانی که تعادل پرداخت شده است. Afterpay می گوید این محدودیت بدهی های بد به خصوص در یک رکود زمانی که امنیت شغلی است لرزان و امور مالی خانواده کشیده می شوند.

بسیاری از Afterpay درآمد از تجار خرده فروشی است که پرداخت یک درصد از ارزش هر سفارش قرار داده شده توسط مشتریان به علاوه یک هزینه ثابت.

بزرگ در امریکا

ایالات متحده آمریکا شد Afterpay بزرگترین بازار کمتر از دو سال پس از راه اندازی وجود دارد.

کاربران فعال در منطقه

6

میلیون کاربر

4

استرالیا و نیوزیلند

2

0

2017

2018

2019

2020

6

میلیون

4

ایالات متحده آمریکا

2

0

2017

2018

2019

2020

6

میلیون

4

انگلستان

2

0

2017

2018

2019

2020

منبع: شرکت براده

Afterpay ترین-مالی اخیر نتایج جستجو—پوشش شش ماه از طریق دسامبر 2019—نشان داد هزینه های اواخر که 8 دلار در آمریکا و دربسته در 25 ٪ از معامله اصلی اندازه اختصاص 15 درصد از 152 میلیون دلار در درآمد یا 0.7 ٪ از $3.31 میلیارد دلار کالا و خدمات خریداری شده بر روی پلت فرم.

هنوز این بیماری همه گیر کوروناویروس را آزمایش کرده است که مدل. نگرانی در مورد توانایی کاربران برای پرداخت هزینه اقلام led Afterpay به اصرار قسط اول جلو کاهش کل زمان بازپرداخت به مدت شش هفته از هشت.

کریستی McKnight 31 ساله و حسابدار از آدلاید استرالیا که شوهر خود را از دست داده به عنوان یک پزشکی پیک در ماه مارس به سه کارت های اعتباری ویزا در حمایت از خرید-شرکت-پرداخت-بعد.

به اشتراک گذاری افکار خود را

چگونه است که همه گیر تحت تاثیر عادات هزینه های خود را? پیوستن به مکالمه زیر.

“هر بار که من ساخته شده است یک معامله من سعی کردم به کار کردن طرح پرداخت و تنظیم یادآوری در گوشی من به آن پرداخت,” Ms McKnight گفت: از کارت های اعتباری. “اما ما پیدا کردن که برخی از [خرید] فقط لغزش بین ترک.”

داشتن آزمایش Afterpay به دوستان توصیه خانم McKnight در حال حاضر با استفاده از آن به تلو تلو خوردن پرداخت برای اقلام از جمله مواد غذایی برای خانواده را نجات حیوانات است.

در یک UBS نظرسنجی از 1000 مصرف کنندگان استرالیایی در یک پنجم از پاسخ دهندگان گفت: آنها می خواستند کمتر از کارت های اعتباری. از آن 13 درصد ذکر شده خرید-شرکت-پرداخت-بعد از آن به عنوان دلیل.

پل Becher یک 66 ساله بازنشسته داروساز از ولز جنوبی جدید دولت گفت: 29 درصد نرخ بهره در کارت اعتباری خود را دلیل اصلی بود او روشن به خرید-شرکت-پرداخت-بعد.

Afterpay آقای Molnar دوم کسب و کار تاخت و تاز کردن. 30-در سال اول به فروش طلا و جواهر به مدرسه و دوستان و یادگیری درس او بعدها مورد استفاده قرار گیرد برای راه اندازی آمریکا آنلاین طلا و جواهر, پس از آن شناخته شده به عنوان Ice.com در استرالیا.

تحلیلگران انتظار داشتند خرید-شرکت-پرداخت-بعد از ارائه دهندگان به مبارزه در یک رکود اقتصادی ضربه با افزایش بدهی های بد و مصرف کنندگان سفت کیف پول-رشته ها در پاسخ به از دست شغل و درآمد پایین تر. تا کنون مخالف به نظر می رسد که اتفاق افتاده است.

توسط 30 ژوئن Afterpay تا به حال 5.6 میلیون نفر در ایالات متحده به کاربران بیش از نیمی از آن پایه مشتری جهانی به عنوان مستندات, اخراج و تعطیلی فروشگاه تحت فشار قرار دادند خریداران به خرید آنلاین.

آقای Molnar گفت Afterpay در حال تلاش برای ساخت یک اقتصاد که در آن همه برنده.

عکس: دیوید موریس اسمیت برای وال استریت ژورنال

بسیاری از تحلیلگران فکر می کنم Afterpay رشد می کند به عنوان اجتماعی-فاصله اقدامات سهولت اگر چه این شرکت می گوید از آن خواهد شد در دسترس فیزیکی در ایالات متحده فروشگاه ها و راه اندازی خواهد شد در کانادا در ماه سپتامبر. Afterpay نیز افزایش رقابت است که می تواند به تجار بیشتر قدرت چانه زنی بیش از هزینه. در ماه مه Shopify , Inc., فراهم می کند که خدمات به فروشگاه آنلاین خود را اعلام کرد خود را خرید-شرکت-پرداخت-ویژگی بعد با یک شریک مالی.

Afterpay دامن تعریف وام در زیر برخی از قوانین ایالات متحده پس از آن موضوع به همان قوانین و مقررات. ایالت کالیفرنیا به حل و فصل با Afterpay در ماه آوریل بیش از آنچه گفته شد شیوه های غیر قانونی نیاز این شرکت برای بازپرداخت $900,000 به مصرف کنندگان است.

“موفق تر Afterpay است بیشتر احتمال دارد آن را جذب نظارتی موشکافی گفت:” تام Beadle های سیدنی-بر اساس تحلیلگر UBS.

در حالی که آن را می توان استدلال کرد که Afterpay مدل کسب و کار در تضاد درس زندگی که هدایت آقای Molnar حرفه ای—این کمک می کند تا مردم صرف پول آنها ندارد و در حال حاضر این شرکت می گوید تنگ آن کنترل و محدودیت هزینه به معنای آن است که یک بودجه بندی ابزار و نه اعتباری خود را ارائه.

“این overcomplicated” آقای Molnar گفت. “ما در حال تلاش برای ساخت یک اقتصاد که در آن هر کس برنده است.”

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de